اردیبهشت, ۱۳۹۶ بدون نظر تصویری, دانلودهای رایگان موفقیت

بازگشت به سوی خدا (زندگی هرگز به پایان نمیرسد)

 

کتابی که زندگی شما را متحول خواهد ساخت. به تو تجربۀ خارق العاده ای را مژده می دهم. تو می توانی با خدا گفتگویی داشته باشی.

نیل دونالد والش نویسنده سرشناسی است که تا به حال توانسته‌است به یکی از موفق‌ترین نویسندگان حال حاضر جهان تبدیل شود.به گفته خود نیل او زندگی پر فراز و نشیبی داشته و توانسته پس از چهل سال زندگی عادی و تحمل درد و رنج‌های بسیار، با نزدیک شدن به خداوند، به حد گفتگو با خدا برسد و موفقیت‌های بی‌شماری بدست آورد. نیل دونالد والش کودکی خود را همراه با عقاید خرافاتی مادر و در کل آغشته با تفکر کاتولیکی افراط گرایانه می‌داند که همین موجب مشکلات شدید روانی برای او در طول زندگی شده‌است.نیل دونالد والش می‌گوید که در شبی که از همه کس و همه چیز بریده بود ناگهان به خواب فرو رفت و در حالتی بین خواب و بیداری با خدا ارتباط برقرار کرد و در نهایت حاصل گفتگوهای خود را در قالب کتاب‌هایش دراختیار سایرین قرار داد که این جلد چهارم درباره زندگی بعد از مرگ می باشد که توسط موسسه ذهن ایده آل بصورت صوتی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

دوستان عزیز، خدایی که زیباست و زیبایی ها رو دوست دارد چجوری مرگ را میتواند زیبا بداند و آن را برای بنده هاش قرار دهد و سرنوشت همه انسان ها را به آن ختم کند!؟ شاید برای خیلی از افراد سوال پیش آمده که به چه صورت میباشدبعضی از افراد مرگ های زیبا و خوبی دارند.  اما برای بعضی از افراد مرگ ها خیلی دردناک می باشد. شاید از خودتان بپرسید مگر ممکن است مرگ هم زیبا باشد؟

شما با دیدن این ویدیو قطعا دیدگاه تان  نسبت به مرگ تغییر خواهد کرد.  این اثری متفاوت از موسسه روانشناسی انگیزشی ذهن ایده آل می باشد. این کتاب صوتی برای اولین بار در ایران تولید شده است و پیشنهاد میکنیم که حتما یک قسمت از این محصول فوق العاده را در سایت ذهن ایده آل تهیه نمایید و بشنوید.

مهدی سجودی

مدیر سایت ذهن ایده آل

 

دانلود ویدئو:

دانلود

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *