خرداد, ۱۳۹۶ 1 نظر مقاله

بسته آموزشی هدف گذاری

 

                                        “موفقیت یعنی داشتن هدف و هرچه دیگر هست وراجی و اضافه گویی است.”

من به این نتیجه رسیده ام که اگر قرار باشد ۵ دقیقه برای شما حرف بزنم و اگر قرار باشد مطالبی به شما بگویم که شما را از آنچه هستید، موفق تر سازد، حرف من این خواهد بود:

                 هدف هایتان را بنویسید، برنامه ای برای دستیابی به آنها تدارک ببینید و هر روزتان را صرف این برنامه کنید.

این توصیه اگر به آن عمل کنید، بیش از هر چیز دیگری می تواند به شما کمک کند. افرادی که بابت مشاوره خصوصی پیش من حضور داشته اند و یا تماس تلفنی داشته اند، به من گفته اند که این مفهوم ساده برای آنها ارزشمند بوده است و این ایده زندگی من و زندگی خیلی از افراد را تغییر داده است و مطمئن باشید که زندگی شماهم تغییر خواهد داد. من بارها و بارها به این نتیجه رسیده ام که کسی با هوش متوسط، اگر هدف های روشن داشته باشد، از نابغه ای که نمی داند در زندگی دنبال چه می گردد، پیشی می گیرد.

یکی از قوانین موفقیت در هدف و هدف گذاری این است:

مهم نیست از کجا می آیید مهم این است که به کجا می روید. اما این که به کجا می روید شما و اندیشه های شما را مشخص می سازد.

هدف

هدف های روشن و واضح بر اعتماد و اطمینان شما می افزاید. صلاحیت شما را زیادتر می کنند و انگیزه هاتان را بالاتر می برند. هدف ساخت کوره موفقیت است. زندگی گردن بدون هدف شبیه رانندگی در مه غلیظ است. موتور اتومبیلتان هر قدر قوی و قدرتمند باشد، شما به آرامی رانندگی می کنید، مردد هستید و حتی روی جاده صاف حرکت به جلو اندک دارید. با تصمیم گیری درباره هدف هایتان، مه بلافاصله از بین می رود و شما در موقعیتی قرار می گیرید که از توانمندی های خود استفاده کنید. داشتن هدف های روشن و شفاف به شما امکان می دهد پا بر پدال گاز زندگی خود بفشارید و شتابان در راستای تحقق بخشیدن به خواسته هایتان به حرکت در آیید. و یادتان باشد که دست کشیدن از آرزو یعنی دست کشیدن از زندگی.

ما در موسسه روانشناسی انگیزشی ذهن ایده آل دوره آموزشی هدف گذاری از صفر تا صد را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. تو این دوره آموزشی برنامه های عملی جدیدی که نیاز یک فرد برای موفقیت می باشد را ارائه داده ایم تا این آموزش ها به شما کمک کند موفق شوید.

 

آیا دوست داری؟ آن قدر در بدست آوردن موفقیت خبره شوید که به شما بگویند : انسان فوق العاده!

پیشنهاد میکنم همین الان جلسه اول دوره آموزشی هدف گذاری از صفر تا صد را بصورت رایگان تهیه نمایید و اگر انسان فوق العاده شدن را باتمام وجود احساس میکنید میتوانید هم اکنون محصول هدف گذاری را تهیه نمایید.

 

اکنون زمانی است که هدف گذاری در زندگی را شروع کنید و عادت های قبلی را کنار بگذارید و عادت های جدید ایجاد کنید تا شما را به سمت موفقیت سوق دهند. موفقیت به همین سادگی است. و همینطور که این محصول فوق العاده را مشاهده می نمایید قرار است یک برنامه عملی ملموس را با جزییات دریافت کنید. بگذارید این طرح، انتظارات شما را تغییر دهد، فرضیات گذشته تان را پاک کند، حس کنجکاوی تان را شعله ور سازد و به زندگی تان ارزش ببخشد.همین الان شروع کنید . از این اصول استفاده کنید.

این دوره آموزشی و ابزارهایی بصورت تمرین که در آن گنجانده ام، شامل بهترین مطالب و روش هایی است که تابحال شنیده، دیده و آموخته ام. این محصول، عصاره بهترین مطالبی است که از تحقیقاتم برای شما تهیه کرده ام. همه اینها در یک دوره آموزشی  که می تواند زندگی شما را تغییر دهد و بسیار هم ساده است، گنجانده شده است.

بیایید شروع کنیم!

هدف جدید

برای تهیه دوره آموزشی هدف گذاری از صفر تا صد به سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

بخشی از این محصول فوق العاده را ببینید.

 

بخشی از این محصول فوق العاده را بشنوید.

برچسب ها
1 نظر
  1. مبینا

    زحمات شما ستودنی هست . سپاس از اینکه پرتوان هستید

    Reply

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *