صفحه اصلی کتاب قدرت (راندا برن)

قدرت (راندا برن)

0 خواندن ثانیه
0
0
115

پیشگفتار

۹ سپتامبر سال ۲۰۰۴ را هرگز فراموش نخواهم کرد، وقتى بیدار شدم به نظر مى آمد روزى مانند همه ى روزهاى دیگر باشد، اما آن روز تبدیل به بزرگ ترین روز زندگى من شد.
مانند بیش تر مردم در تمام مدت زندگى ام کار و تلاش کرده بودم و به بهترین شکلى که امکانش وجود داشت با دشوارى ها و موانع زندگى رو ب هرو شده بودم،اما سال ۲۰۰۴ ، سال    به شدت سختى براى من بود و در تاریخ ۹ سپتامبر زندگى مرا به زانو درآورد. به نظر مى رسید روابط زناشویى، سلامتى، حرفه و وضعیت مالى ام با مشکلات جبران ناپذیرى مواجه شده است. راهى براى خروج از انبوه مشکلاتى که احاطه ام کرده بودند سراغ نداشتم، سپس آن اتفاق افتاد.

دخترم کتابى را که یکصد سال قبل نوشته شده بود به دستم داد (علم ثروتمند شدن، اثر والیس واتلز). نود دقیقه طول کشید تا کتاب را خواندم. تمام زندگى ام متحول شد. فهمیدم که اتفاقات زندگى ام چگونه رخ داده اند و بلافاصله فهمیدم چه باید بکنم تا اوضاع را به طور دقیق آن گونه که مى خواهم درآورم. من به رازى پى برده بودم. رازى که طى قرون متمادى وجود داشت، اما فقط معدودى به آن پى برده بودند.

از آن لحظه به بعد دنیایى که مى دیدم دیگر دنیاى سابق نبود. آنچه درباره ى ى شیوه ى زندگى مى پنداشتم نقطه ى مقابل آن چیزى بود که حقیقت داشت. من ده ها سال با این باور زندگى کرده بودم که حوادث زندگى، به خودى خود براى ما اتفاق مى افتد، اما حالا به حقیقتى شگفت انگیز پى برده بودم.

به این نتیجه رسیدم که اکثریت مردم این راز را نمى شناسند و از این رو، بر آن شدم تا این راز را با مردم در میان بگذارم. با وجود مشکلات عدیده، فیلم را ساختم که در سال ۲۰۰۶ اکران شد. مدتى پس از آن، در همان سال « راز » را به رشته ى تحریر درآوردم. نوشتن این کتاب به من این امکان را « راز » کتاب داد تا مطالب بیش ترى را با مردم در میان بگذارم.

وقتى کتاب راز چاپ شد به سرعت برق و باد به اقصى نقاط جهان رسید.امروزه، ده ها میلیون نفر در همه ى کشورهاى دنیا توانسته اند با علم و اطلاعى که به دست آورده اند زندگى خود را متحول کنند.
وقتى مردم آموختند که زندگى خود را با خواندن کتاب راز متحول کنند هزاران حکایت شگفت انگیز را با من در میان گذاشتند. فهمیدم که چرا مردم این همه مشکل را در زندگى خود تجربه مى کنند.

download-image

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More By mehdisojodi
 • book3

  معجزه شکرگزاری – راندا برن

  در اینجا باید بگوییم ، آنچه که زمانی بدان اعتقاد داشتید حقیقت دارد و این نگرش بزرگسالان نا…
 • book

  چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

  زندگی، یک بازی است؛ بیشتر مردم زندگی را پیکار می‌انگارند. اما زندگی پیکار نیست، بازی است. …
 • book1

  مدی تیشن و هیپنوتیزم

  با نام و یاد خدا این پنجمین کتابی است که درباره علوم ماوراء الطبیعه و متافیزیک می نویسم، ک…
Load More In کتاب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

تخفیف ویژه

پیشگفتار ۹ سپتامبر سال ۲۰۰۴ را هرگز فراموش نخواهم کرد، وقتى بیدار شدم به نظر مى آمد روزى م…