دی, ۱۳۹۵ بدون نظر کتاب

با نام و یاد خدا

این پنجمین کتابی است که درباره علوم ماوراء الطبیعه و متافیزیک می نویسم، که تا به حال ۲ کتاب از آنها چاپ شده است. اصولاً تمام انسان ها از هر نژاد و دین و کشوري که باشند مایلند خصلت هاي منفی را در خودشان از بین برده و به گونه اي مثبت تغییر کنند.اینجانب که از سال ۱۳۷۰ مشغول فعالیت در زمینه متافیزیک و علوم ماوراءالطبیعه می باشم، در این کتاب تشریح کرده ام چگونه می توان با تمرینات تغییرات دلخواه را در خود به وجود آورد . « هیپنوتیزم » و « مدي تیشن » عملی در این کتاب نیز مانند کتابهاي دیگر مطالب را تا حد امکان مختصر و مفید گفته و کمتر به حاشیه رفته ام، همان طور که دو کتاب اول بنده مورد استفاده شما عزیزان قرار گرفت، انشاء الله این اثر ناچیز نیز مورد پسند و قبول شما واقع گردد.

برای دریافت این کتاب بر روی آیکون زیر کلیک کنید :

download-image

آیا میدانستید هرچه در ذهن شما بود امروز شما را آفرید؟ و هر چه در ذهن خود جای دهید آینده شما را می آفریند؟ دوست دارید با استفاده درست از ذهن به زندگی سرشار از سلامت، ثروت و موفقیت دست یابید؟ بخشی از کتاب صوتی قانون توانگری را بشنوید.

آیا میدانستید اثرگذاری محصول قانون توانگری بالاتر از کارگاه های آموزشی و سمینارهای آموزشی می باشد که برگزار میگردد؟ همین الان خرید میکنم.

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی موفقیت به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

                                                                          www.zehneideal.com
مهدی سجودی

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *