اسفند, ۱۳۹۵ بدون نظر دانلودهای رایگان موفقیت, صوتی

سخن مدیر موسسه ذهن ایده آل

کتاب صوتی میانبر موفقیت هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد . افرادی که دوست دارند کسب و کاری برای خودشان راه اندازی کنند یا اینکه قصد بهبود کسب و کار خودشان را دارند، حتما این کتاب صوتی رایگان را از دست ندهید.
برای كامیابی در کار باید با مشكلات و فراز و نشیب های زندگی مبارزه نمود ؛ پس هیچگاه بـر اثـر بروز سختی ها و شكست ها نـاامید نشوید: روند زندگی و کار به بازی فوتبال می ماند كه تا آخرین دقیقه مـمـكـن است سرنوشتش تغییر كند.
آیا فکر میکنین موانع سرراه آدمهای موفق با موانع که مقابل شما ظاهر میشه فرق میکنه؟ باور کنید اینطوری نیست. ادمهایی که من و شما به عنوان ثروتمند و موفق میشناسیم هر روز از زندگیشونو با موانعی به مراتب سخت تر و بزرگ تر از موانع زندگی شما برخورد کردن. اما این اشخاصه همیشه موفق نسبت به شما یک تفاوت بزرگ دارن: اراده عبور از مانع در اونها هیچ وقت کمرنگ و ضعیف نخواهند شد. برعکس این افراد با برخورد با مانع سرسخت تر و مقاوم تر میشن و نیروی سرسختی و استقامتشون صدبرابر میشه . ادم های معمولی وقتی به مانع میخورن و اولین ضربه به جسم و روحشون وارد میشه سریع روی زمین میشینن و به راههای عقب نشینی فرار تغییر مسیر و حتی تسلیم شدن فکر میکنن ولی فرد موفق با ضربه ای که بهش وارد شده زود بلند میشه راه دیگه ای برای حمله به مانع پیدا میکنه و مدام راه های جدیدی را امتحان میکنه تا سرانجام سینه خیز و زخمی خودشو به سوی مانع میرسونه و دوباره اراده میکنه پیش میره و نتیجه این میشه که به موفقیت دست پیدا میکنه. نام افرادی که در این کتاب اومده خیلی توجه نکنین شاید بودن افرادی که در ذات بزرگ نبودن ولی بحتم بودن افرادی که نشون دادن مصمم و با اراده اند.
پس چرا شما نباشین؟؟؟
برای تهیه این کتاب صوتی یعنی میانبر موفقیت به سایت ذهن ایده آل در قسمت محصولات مراجعه نمایید.

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *