صفحه اصلی دانلودهای رایگان میانبر موفقیت (۴)

میانبر موفقیت (۴)

5 خواندن ثانیه
0
0
55

شما اگر میخواین مدیر خوبی باشید، شما اگر می خواین یک شرکت عالی داشته باشید بهترین ها را پیدا کنید. شما هیچ فردی نمی توانید پیدا کنید که بدون کمک از تیم خودش به موفقیت دست پیدا کرده باشه شما اگر سابقه هر شخصی که ثروتی زیاد به دست آورد و بسیاری از افراد که ثروت های معمولی دارند بررسی کنید می بینید که این افراد چه آگاهانه و چه ناآگاهانه این اصل نیروی بهترین ها را رعایت کردند. این افراد بهترین نیروها را جذب کردند. افرادی که این اصل بهترین ها را پیدا کنید را درک می کنند و از آن بهره می برند ابزار لازم را بسیار سریع تر از افرادی خواهند یافت که هیچ از این اصل نمی دانند.
اما استخدام افراد نامناسب و نگه داشتن آن ها در شرکت سریع ترین و رایج ترین راه از بین بردن و منحرف کردن قطار موفقیت و کارآفرینی از مسیر و فرستادن آن به دره مرگ از بین رفتن تو است و استخدام بهترین ها و با استعدادترین ها تنها راه تسلط بر صنعت و انجام کسب و کار شما هست دادن مأموریت عالی است.
متأسفانه اگر کسی تو مسیر راه ذره ای به ایده ما شوق و علاقه نشان بده قلب ما سریعاً به تپش می افتد و چشمان ما برق می زند. اگر کسی طرح بزرگ ما را باور کند، ما هم او را باور می‌کنیم. ما نیازمند حضور هر کسی هستیم که به کار ما علاقه نشان دهد یا از ما تعریف کند.
فقط با امید و آرزو کسی را استخدام می کنیم در حالی که این خوش بینی منحصر به فرد که بزرگ ترین نقطه قوت کارآفرینان است، موقع استخدام و نقطه ضعف تبدیل می‌شود. به گمان این که کسی در کاری تخصص دارد، او را استخدام می کنند، در حالی که در واقعیت این طور نیست.

download-image

 

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More By مدیر فنی
 • sucnear

  موفقیت،نزدیک تر از رگ گردن

  توضیحات شنیدنی مهدی سجودی، مدیر موسسه روانشناسی انگیزشی ذهن ایده آل در مورد هدف گذاری و چگ…
 • road

  میانبر موفقیت (۶)

  سلام عزیزان ذهن ایده آل. اگه شما در حال گوش کردن به این کتاب صوتی هستید ، اگه شما همراز اف…
 • first

  کتاب صوتی قانون توانگری

  توضیحات مدیر موسسه روانشناسی انگیزشی ذهن ایده آل در مورد کتاب صوتی قانون توانگری که موسسه …
Load More In دانلودهای رایگان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

هر چه هستیم نتیجه همان است که فکرش را کرده ایم