صفحه اصلی دانلودهای رایگان میانبر موفقیت (۴)

میانبر موفقیت (۴)

5 خواندن ثانیه
0
0
210

شما اگر میخواین مدیر خوبی باشید، شما اگر می خواین یک شرکت عالی داشته باشید بهترین ها را پیدا کنید. شما هیچ فردی نمی توانید پیدا کنید که بدون کمک از تیم خودش به موفقیت دست پیدا کرده باشه شما اگر سابقه هر شخصی که ثروتی زیاد به دست آورد و بسیاری از افراد که ثروت های معمولی دارند بررسی کنید می بینید که این افراد چه آگاهانه و چه ناآگاهانه این اصل نیروی بهترین ها را رعایت کردند. این افراد بهترین نیروها را جذب کردند. افرادی که این اصل بهترین ها را پیدا کنید را درک می کنند و از آن بهره می برند ابزار لازم را بسیار سریع تر از افرادی خواهند یافت که هیچ از این اصل نمی دانند.
اما استخدام افراد نامناسب و نگه داشتن آن ها در شرکت سریع ترین و رایج ترین راه از بین بردن و منحرف کردن قطار موفقیت و کارآفرینی از مسیر و فرستادن آن به دره مرگ از بین رفتن تو است و استخدام بهترین ها و با استعدادترین ها تنها راه تسلط بر صنعت و انجام کسب و کار شما هست دادن مأموریت عالی است.
متأسفانه اگر کسی تو مسیر راه ذره ای به ایده ما شوق و علاقه نشان بده قلب ما سریعاً به تپش می افتد و چشمان ما برق می زند. اگر کسی طرح بزرگ ما را باور کند، ما هم او را باور می‌کنیم. ما نیازمند حضور هر کسی هستیم که به کار ما علاقه نشان دهد یا از ما تعریف کند.
فقط با امید و آرزو کسی را استخدام می کنیم در حالی که این خوش بینی منحصر به فرد که بزرگ ترین نقطه قوت کارآفرینان است، موقع استخدام و نقطه ضعف تبدیل می‌شود. به گمان این که کسی در کاری تخصص دارد، او را استخدام می کنند، در حالی که در واقعیت این طور نیست.

download-image

 

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
Load More By mehdisojodi
 • hadaf_raygan

  هدف ( توضیحات مدیر)

  خیلی ها سال نو میاد میخواهند تغییر کنند. در فصل بهار یک انرژی خاصی وجود دارد که همه افراد …
 • GOALNW

  هدف گذاری صفر تا صد

  این یک محصول فوق العاده به نام هدف گذاری صفر تا صد می باشد که از افرادی که بابت مشاوره در …
 • CVFORNEW

  میانبر موفقیت

  همراهان همیشگی ذهن ایده آل، تمام آموزش های لازم درباره کسب و کار در این محصول به صورت رایگ…
Load More In دانلودهای رایگان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

تخفیف ویژه

شما اگر میخواین مدیر خوبی باشید، شما اگر می خواین یک شرکت عالی داشته باشید بهترین ها را پی…