آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر دانلودهای رایگان موفقیت, صوتی

سلام ذهن ایده آلی ها

کتاب صوتی میانبر موفقیت را برای کسانی که می خواهند کارآفرین موفق باشند آماده کرده ام.
برای کسانی که کسب و کار خود را تازه راه انداختند یا قصد راه اندازی آن را دارند و می خواهند با سرعت بیشتر و با کمترین اشتباه به سمت ثروت بروند این فایل پر از نکته های هوشمندانه ی که می توانید از ان استفاده کنید.
این را بدانید ک آینده به کارآفرین ها تعلق دارد. این فایل صوتی به همه کارآفرینان کلید میدهد تا راه را پیدا کنند.هر کسی که خواستار کارآفرینی موفق می باشد، به شما پیشنهاد میکنیم این آموزش های میانبر موفقیت که بصورت فایل های صوتی تهیه شده را از دست ندهید.

حتماً می دونین برای کسب موفقیت در تجارت باید سرسخت باشیم، بزرگ فکر کنیم و مهارت به دست بیاریم. برای بهتر شدن باید با بهترینها کار کنیم. اگر برای کسب موفقیت جدی هستید این آموزش های من که به شما کمک می کنه تا به اوج موفقیت برسین مطمئن باشین ایده هایی که به شما گفته می شود دوست خواهید داشت.

دیگه وقت آن رسیده که کارآفرین جسوری باشید. من همه نکات ضروری را به شما می دهم مطالبی که به هیچ کسی یاد نمی دهند و مهمتر از آنکه د ر انتهای فصل برای شما تمرین هایی داریم. این تمرینات بسیار مهم هستند اگه می خواهید با بقیه فرق کنید این تمرین ها را انجام دهید انوقت خودتان متوجه می شوید که با گذشته خودتان فرق کردید. شما وقتی که تا آخر این فایل ها را دنبال کنید می بینید که شجاعت ، پشت کار ، هدفمندی ، تفکر شجاعانه آموزش دیدید و با تمرین و تکرار به یک کار آفرین بزرگ تبدیل شدید. من تمام این آموزش ها را از زندگی نامه تک تک افراد موفق و کارآفرین بزرگ دنیا به دست آوردم. و الان دارم به شما آموزش می دم و دوست دارم تا آخرین فایل که تهیه می کنم گوش کنید و انوقت با روز اول خودتون مقایسه کنید. حتی اگر احساس می کنید که همه چی رو می دونید تا آخر به صحبت های من گوش کنید.
من هر هفته یک فایل آموزشی بصورت صوتی با کیفیت بالا برای شما خوبان ذهن ایده آل آماده می کنم که می توانید استفاده کنید.

قبل از شروع به شما بگم که این مطالب به شما آموزش می دم از زندگی نامه ۴۰۰ نفر از افراد موفق آمریکا و اروپا و ۱۵ نفر از افراد موفق ایران و ۱۰ کتابی که در این زمینه نوشته شده برای شما آماده کردم. و انوقت می باشد که شما تفاوت را احساس می کنید و خواهشی که از شما خوبان ذهن ایده آل دارم این است که تو بخش نظرات تو سایت ذهن ایده آل نظرات ارزشمند خودتان را قرار دهید که ما هر روز با کمک شما بهتر بشیم.
جهت دانلود کتاب صوتی هم اکنون اقدام نمایید. همچنین میتوانید جهت خرید کتابهای صوتی در زمینه موفقیت ، در قسمت محصولات سایت ذهن ایده آل وارد شوید واز آنجا ، کتابهای صوتی که تابحال نشنیده اید را دانلود نمایید

download-image

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *