اسفند, ۱۳۹۵ 1 نظر تصویری, دانلودهای رایگان

هدف گذاری صفر تا صد

این یک محصول فوق العاده به نام هدف گذاری صفر تا صد می باشد که از افرادی که بابت مشاوره در ارتباط هستم و همینطور از از طریق پل ارتباطی سایت ذهن ایده آل و ایمیل دریافتم که ۹۷% مردم مشکل هدف گذاری دارند.

اهدافی را برای خودشان مشخص می کنند اما در زمان اجرای ان به مشکل بر میخورند،مشکل در اینجاست که نمیدانند و  نمیتوانند هدف گذاری کوتاه مدت، میان مدت، بلند مدت داشته باشند،و مصصم شده ام که تحقیقات گسترده ای انجام بدهم تا این دوره فوق العاده را برایتان آماده کنم.

شما تا آخر این دوره آموزش میبینید که به چه صورت هدف گذاری کنید و آن را اجرا نمایید . تمام باورهای مثبت و تمام باورهای ضد ثروت خودتان را شناسایی کرده و قدم هایی هر چند کوچک اما  محکم و قوی بر میدارید و همچنین یاد میگیرید که چطور ثبات قدم داشته باشید و روحیه خود را در هر لحظه حفظ کنید و برای شما در هر جلسه تمرین هایی به صورت عملی خواهیم داشت. پس برای امروز خودتان را در هر شرایط و با هر روحیه ای که هستید یادداشت نمایید …..

رسیدن به موفقیت در یک شب بوجود نمی آید . اگر تمام افراد را که در هر زمینه ای به موفقیت رسیده اند ببینید و پیگیر کارهایشان باشید متوجه خواهید شد که آنها از ثانیه اول روزشان تا پایان شب و حتی قبل از خوابیدن خودشان اهداف و برنامه های مشخص دارند….

این محصول در زمینه موفقیت در تمام جنبه های زندگی می باشد که این محصول ارزشمند در هر جلسه تمرینهایی دارد که فقط در سایت ذهن ایده آل میتوانید دریافت نمایید. این محصول آموزشی را از دست ندهید.

 

دانلود ویدیو :

هدف گذاری صفر تا صد

دانلود تمرین جلسه اول : 

برچسب ها
1 نظر
  1. Pingback: کسب درآمد - اقتصاد - بدهی - موفقیت | ذهن ایده آل - مهدی سجودی

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *