اسفند, ۱۳۹۵ 2 نظرات تصویری, دانلودهای رایگان موفقیت

کتاب صوتی گفتگو با خدا (جلد چهارم از نیل دونالد والش)ذهن ایده آل

این گفتگو،گفتگویی مقدس است که مطمئن هستم بعد از شنیدن کتاب صوتی گفتگو با خدا دیدگاه شما نسبت به مرگ تغییر میکند و متوجه خواهید شد که خدا بیصبرانه منتظر بنده های خودش می باشد.صحبت کردن با خدا به عنوان یک دوست فوق العاده قدرتمند متفاوت از وظیفه ای است که باید همیشه انجام دهید. در این کتاب صوتی در واقع نیایش با خداوند مانند صحبت کردن یک طرفه نیست که شما گوینده و خدا شنونده باشد، بلکه یک گفتگوی دو طرفه است. در واقع خداوند با کمکی که به شما می کند و چیزهایی که در زندگی به شما می آموزد، با شما ارتباط برقرار می کند؛ بنابراین فکر نکنید که ارتباط تان با خدا یک ارتباط یک طرفه است. در واقع خداوند با کمکی که به شما می کند و چیزهایی که در زندگی به شما می آموزد، با شما ارتباط برقرار می کند؛ بنابراین فکر نکنید که ارتباط تان با خدا یک ارتباط یک طرفه است.

خدایی که میگوید همه چیز را در جهان زیبا آفریدم و مرگ هم یکی از خلقت های من می باشد.تمام افرادی که در تمام دنیا به نیکی یاد میشوند به اتفاق میگویند مرگ بسیار لذت بخش می باشد .

این اثری متفاوت از موسسه روانشناسی انگیزشی ذهن ایده آل می باشد .این کتاب صوتی برای اولین بار در ایران تولید شده است و پیشنهاد میکنیم که این کتاب صوتی فوق العاده را حتما بشنوید.

گفتگو با خدا

برچسب ها
2 نظرات
 1. ariapoushesh

  سلام . خستها نباشید . بنده امروز در سایت شما ثبت نام کردم و قصد دانلود فایل کتاب صوتی گفتگو با خدا را داشتم اما هیچ لینک دانلودی وجود ندارد . لطفا رسیدگی فرمایید . با تشکر

  Reply
  1. mehdisojodi

   سلام.
   شما می تونید به قسمت محصولات رفته محصول مورد نیاز کلیک کرده و هر کدام از قسمت ها و یا مجموعه کامل را دریافت نمایید.
   لینک ها تست گردیده و مشکلی وجود ندارد.

   Reply

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *