اسفند, ۱۳۹۵ بدون نظر مقالات موفقیت

کامل ترین آموزش هدف گذاری در زندگی

مواردی که باید در هدف گذاری عالی به آن توجه کرد :

فقط به آن فکر نکنید، آن را بنویسید

ضعیف ترین جوهر از قوی ترین ذهن، قدرتمندتر است. اگراهداف خود را یادداشت نکنید، آن ها درگیر روزمرگی،مشکلات، چالش ها وتصمیمات جدیدشده و گم خواهند شد. عوامل مزاحم بیرونی را حذف کنید.

برنامه خود را بر روی کاغذ بیاورید… لحظه ای که این کار انجام دهید، به تمایل غیرقابل لمس خود، قالب محکم و سیمانی داده اید…

  1. حقیقت را معلق کنید

وانمودکنید که این یک بازی است. در فانتزی خود نقش بازی کنید. به غولی که درون شما خفته است، اجازه بازی دهید. اگر تمام مهارت ها، منابع وتوانایی های دنیا را داشتید، چه کاری انجام می دادید؟ چه کاری را به اتمام می رساندید؟ هیچ چیز را از قلم نیندازید و قضاوت نکنید.

« همان افکاری که شما را به جایی هدایت کرده است که اکنون هستید، شما را به جایی که می خواهید باشید، هدایت خواهد کرد»

به یاد داشته باشید: درباره توانایی های خود و ارزش هایتان در ذهن تان پیش داوری نکنید. به افکارتان اجازه دهید جاری شوند.

درک کنید که : قرار نیست خودتان را به همه آنچه بار اول یادداشت کرده اید، متعهد کنید. شما در حال ایجاد طوفان مغزی هستید. به تصورتان اجازه می دهید آزاد باشد. زمان لازم را برای این خواهید داشت که ارزشمندها و بیهوده ها را از هم جدا کنید. برای آغاز، با فراوانی بی انتها شروع کنید. اگر ایده ای به ذهن تان رسید و توانستید در یک مورد خاص ۱۰ آرزو داشته باشید، کدام ها را یادداشت می کنید؟ همه آن ها را بنویسید.

  1. بزرگ فکر کنید

آموزش هدف گذاری در زندگی

به خودتان اجازه دهید آرزوهای بزرگ داشته باشید و ریسک های بزرگ انجام دهید. اگر می دانستید موفقیت تضمین شده است، به دنبال چه چیزی می رفتید؟ اگر می توانستید توضیحی از شخصیت و نقش تان در زندگی بنویسید و این می توانست هر نوشته ای باشد، برای خودتان چه عواملی را یادداشت می کردید؟ آرزوهای پنهان شما چیست؟ چه کارهایی را همیشه می خواسته اید انجام دهید، داشته باشید و تجربه کنید، ولی از انجام آنها خیلی ترسیده اید؟

هدف بزرگ و جسورانه شما چیست؟ چیزی که حتی فکرکردن به آن باعث می شود زندگی تان شیرین تر به نظر آید؟

اگر انتظارات کوچک داشته باشید، نتایج کوچک هم خواهید گرفت.

« خطر بزرگ برای ما این نیست که اهداف ما خیلی بزرگ هستند و آن ها را از دست می دهیم، بلکه این است که اهداف مان خیلی کوچک هستند و ما به آن ها می رسیم.»

  1. مثبت بیان کنید

تصمیم بگیرید به سمت چه می خواهید بروید یا از چه می خواهید فرار کنید.

مثال :

« من تا تاریخ …………درآمدی خالص به اندازه دارم.» به جای آن که بگویید « می خواهم از شر بدهی هایم خلاص شوم.» « من رابطه ای عاشقانه، صمیمانه و محترمانه با همسرم دارم» به جای آن که بگویید « می خواهم زندگی زناشویی ام را درست کنم!»

 

  1. جمله هایتان را به صورت « من … هستم » بیان کنید.

همیشه جملات تان را در زمان حال و اول شخص مفرد بیان کنید. « من…هستم» به جای آن که بگویید « من … را می خواهم.» حالت دوم فقط خواستن را تقویت می کند، نه داشتن را.

 اگر هدفی را این گونه بنویسید که « من می خواهم پولدار شوم» انرژی خلاق شما کمی بیشتر از آن، خروجی را ایجاد خواهد کرد (خواهان میلیونر شدن). اگر بگویید « من تا تاریخ ۳۰ مهرماه ۱۳۹۸ یک میلیونر هستم» انرژی خلاق تان به کار افتاده تا آنچه را اعلام کرده اید، به حقیقت تبدیل کند.

ازاینکه این مطالب را خواندید خوشحال هستید؟

می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

  1. مطمئن شوید آن ها اهداف واقعی تان هستند

خیلی از مردم اهدافی را برای خودشان ترسیم می نمایند که فکر می کنند « باید» داشته باشند؛ به جای آن که آن اهداف را برای خودشان بخواهند.
اجازه ندهید خانواده، همکاران یا ایده آل های اجتماعی و انتظارات مختلف، اهداف شما را دیکته کنند. اگر اهداف نوشته شده شما از اعماق قلب تان سرچشمه نگرفته باشند، روح خلاق شما برای به حقیقت پیوستن آن اهداف، کمکی نخواهد کرد. تنها کاری که انجام خواهد داد، این است که شما را ناامید کند و تصویری شکست خورده و ناتوان از شما ارایه دهد.

مطمئن شوید آن ها اهداف واقعی تان هستند

سیستم طراحی هدف

حال می خواهیم اهداف موجود در هر یک از هشت اولویت مهم زندگی تان را فهرست کنیم. دوباره می گویم، قرار نیست برای این پاسخ ها، جوابگو باشید. هیچ کس قرار نیست آن ها را ببیند. هر چه به ذهن تان می آید، بنویسید. درباره آن ها خیلی فکر نکنید. با جرئت پیش بروید و به درون تان گوش فرا دهید. هرچه پیش آمد، یادداشت کنید.

تمام این موضوعاتی که بابت روانشناسی ثروت و روانشناسی موفقیت بیان میشود این می باشد که موفقیت شما در زندگی برای ما بسیار مهم می باشد. از اینرو، موسسه روانشناسی انگیزشی ذهن ایده آل یک محصول فوق العاده مربوطه به هدف گذاری در تمام جنبه های زندگی آماده کرده است که با یادگیری این محصول میتوانید از صفر تا صد زندگیتان را هدف گذاری و مدیریت کنید این محصول فوق العاده آموزشی همراه با تمرینهایی در هر جلسه می باشد که در جاهای دیگر نمیتوان یافت یا به سختی میتوان تهیه کرد.

دلیل آماده کردن این محصول این می باشد که از افرادی که بابت مشاوره در ارتباط هستم و همینطور از طریق پل ارتباطی سایت ذهن ایده آل و ایمیل دریافتم که ۹۷% مردم مشکل هدف گذاری دارند. اهدافی را برای خودشان مشخص می کنند اما در زمان اجرای ان به مشکل بر میخورند ،مشکل در اینجاست که نمیدانند و نمیتوانند هدف گذاری کوتاه مدت، میان مدت، بلند مدت داشته باشند . و مصصم شده ام که تحقیقات گسترده ای انجام بدهم تا این دوره فوق العاده را برایتان آماده کنم. شما تا آخر این دوره آموزش میبینید که به چه صورت هدف گذاری کنید و آن را اجرا نمایید . تمام باورهای مثبت و تمام باورهای ضد ثروت خودتان را شناسایی کرده و قدم هایی هر چند کوچک اما  محکم و قوی بر میدارید و همچنین یاد میگیرید که چطور ثبات قدم داشته باشید و روحیه خود را در هر لحظه حفظ کنید و برای شما در هر جلسه تمرینهایی به صورت عملی خواهیم داشت .همچنین این محصول در مدت مشخص به روز رسانی خواهد شد و به از سوالات شما عزیزان ویدیوهای آموزشی دیگر تهیه خواهد شد. برای دریافت محصول تاثیرگذار هدف گذاری صفر تا صد به سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

 

 

شما بعد از خواندن این مقاله ارزشمند آموزش هدف گذاری: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.

شما در زمینه آموزش هدف گذاری چه تجربیاتی دارید؟

با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله آموزش هدف گذاری بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دریافت فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتاب صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

 

                                                                          www.zehneideal.com

 

دلی شاد و ذهنی ثروتمند را برایتان آرزومندیم.

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *