مهر, ۱۳۹۷ 1 نظر دانلودهای انگیزشی, صوتی, مقالات موفقیت

آهنگ های تجسمی ذهن ایده آل

سالهای سال است که گفته می‌شود موسیقی می‌تواند به کاهش و مدیریت استرس کمک کند. گوش دادن به موسیقی ملایم و آرامش بخش می‌تواند روشی موثر در غلبه بر استرس باشد و این چیزی است که علم هم آن را ثابت کرده است .

در مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۳ انجام شد، افراد شرکت کننده قبل از اینکه در معرض استرس قرار بگیرند، در یکی از شرایط مشخص شده بودند و سپس از آنها تست استرس روانی اجتماعی گرفته شد. برخی از افراد به یک موسیقی آرام بخش گوش داده بودند، برخی دیگر به صدای امواج کوچک آب و بقیه نیز هیچ محرک شنوایی دریافت نکرده بودند. نتایج نشان داد گوش دادن به موسیقی روی واکنش انسان به استرس، مخصوصا روی سیستم عصبی خودکار تاثیر دارد. افرادی که به موسیقی آرامش بخش گوش داده بودند، بعد از قرار گرفتن در معرض استرس، سریع‌تر توانسته بودند شرایط روحی خود را بازیابی کنند.

برای شما هم پیش آمده که با شنیدن موسیقی مورد علاقه تان، حال و هوای بهتری پیدا کنید؟ این مسئله تنها یک حالت روانی ندارد. علم ثابت کرده است که موسیقی علاوه بر تاثیراتی که بر روی روحیه می گذارد، تاثیر مستقیم و مثبتی بر روی مغز دارد. به طور کلی می توان گفت که تاثیر موسیقی روی مغز و بدن انسان شگفت آور است. به همین دلیل آهنگ های تجسمی ذهن ایده آل را برای شما عزیزان در وب سایت ذهن ایده آل قرار داده ایم . اما لازم دیده ام که در این باره توضیحاتی را خدمت شما عرض کنم:

باورهای چگونه شکل می گیرند

ذهن ایده آلی های عزیز و دوست داشتنی ، ساز و کار این جهان با انرژی هست و هر چیزی که شما میبینید یک توده از انرژی می باشد ، و این جهان از انرژی تشکیل شده است که افکار و احساسات ما هم یک نوع از انرژی هستند .

وقتی ما بر روی چیزی تمرکز می‌کنیم و یا فکر می‌کنیم در واقع داریم انرژی های را به شکل فرکانس را به این جهان ارسال می‌کنیم که اینها بسته به نوع باور ما در مدار خاصی قرار میگیرند .

شاید از خودتان بپرسید این مدار چیست و باور چه می باشد .ما در جهان فرکانسی زندگی میکنیم که مثل مدار های عمل می کنند ( مانند منظومه شمسی عمل میکنند ) فرض کنید هر کدام از این سیاره ها که در منظومه شمسی هستند یک انسان هستند ، حتما می دانید که سیاره ها و یا ستاره ها در یک مدار ثابتی به دوره یک ستاره و یا یک مرکز کهکشان در یک مدار ثابت در حال حرکت می باشند و این پروسه میلیارد ها سال هست که در حال اتفاق می باشد و حرکت میکنند ، این ها در یک مداری که آنها در داخل قرار دارند در حال حرکت هستند.

فرض بر این که کره زمین که دارد دور کره خورشید میگردد اگر در این مدار با سنگ بزرگ یک حادثه ای را رقم بزند، کره زمین قطعا در این ۳۶۵ روز که زمان لازم است که کل مدار رو طی کند اگر اتفاق و حادثه ای در بین آن باشه قطعاَ با آن اتفاق برخورد خواهد کرد!

با این توضیحات بالا من به این قضیه اینطوری نگاه کنید که که هر کدام از ما انسان ها با توجه به فرکانس های که به جهان هستی ارسال میکنیم در مدار هایی در حال حرکت هستیم که در این مدار ها اتفاقات ، شرایط ، ایده ها ، و موقعیت های افراد و نیز چیز های دیگری که در آن فرکانس هست با ما می باشد. داستان معروف کبوتر با کبوتر باز با باز -یا داستان حضرت مولانا می فرماید جهان هر چیز جذب کرد گرم گرمی را کشید سرد سرد .

باورشما چیست

شما دوست عزیز در مسایل مانند مالی اگر باور های درست و صحیح نداشته باشید در مداری قرا خواهید گرفت که ایده مناسب وجود ندارد . و در مداری قرار خواهید گرفت که کار خوب برای شما پیدا نمی شود و در مداری قرار میگیرید که افراد با درآمد بالا در مسیر شما قرار نخواهند داشت و … در در یک کلام در مداری قرار خواهید گرفت که بدهی ،مشکلات ،قرض ، وام ، بیماری و فقر به وفور وجود دارند .

به همین صورت اگر شما مدار خودتان را تغییر دهید و در مسیر درست قرار بگیرید ، با تغییر این باور هایتان در مداری قرار میگیرید که لذت ، شادی ، ثروت ، زندگی سراسر از آرامش وجود خواهد داشت و نیز در مداری قرار خواهید گرفت که افرادی با شما ارتباط خواهند گرفت که به شما کمک می کنند برای اینکه به ثروت بیشتری دست پیدا کنید و این افراد باعث می شوند که شما ایده ها و راهکار هایی به ذهن تان خطور کند که تا بحال نمی دیدید. و این افراد کمک می کنند که هر لحظه در مسیر موفقیت بیشتر قرار داشته باشید.

باور داشته باشید که بینهایت مدار به سمت ثروت و به سمت فقر داریم و هر فردی مانند یک سیاره ی ثابت نیست ، در صورتی که این فرد می باشدکه با استفاده از باور هایش میتواند مابین این مدار ها جابجا شود و هر لحظه مدار های فرد با استفاده از باور هایش ، افکارهایش ونیز کانون توجه اش در حال تغییر می باشد ، و اتفاقات و شرایط دراین مدار ها با هم فرق میکند که شما با استفاده از تغییر باورهایتان میتوانید یک مدار به بالا و یا یک مدار ب پایین بروید .

باور چیست

باورها همان سنگ های حادثه و اتفاقات روی مدار می باشند.

ممکن است که این سوال برای شما عزیزان پیش بیاید که این باورها چگونه شکل میگیرند ؟ و باور چیست ؟

قصد دارم که مقداری خودمانی باور را تعریف کنم : باور یعنی تکرار زیاد یک فکر به شکل های مختلف مثل اخبار ، خانواده ، دوستان ، آشنایان ، جامعه ، آهنگ ها ، فیلم ها ، تلگرام ،شبکه های اجتماعی ،فرهنگ …..

به عنوان مثال اگر باور داشته باشید که در جسم شما خدایی وجود دارد که شما را به سمت خوب و عالی هدایت میکند ، همیشه به سمت های عالی که مدنظر شما می باشد هدایت خواهید شد ، اگر باور داشته باشید خدای درون تان به شما وحی و الهام میکند و همیشه از شما مراقبت میکند به سمت و سویی هدایت میشوید که همیشه آرامش و اتفاق های خوبی برای شما اتفاق می افتد .

اگر باور داشته باشید که شما لایق زیبا ترین رفتار ها هستید به سمت های هدایت میشوید که با شما به بهترین نوع ممکن رفتار میکنند ، اگر باور داشته باشید که شما لایق صحبت کردن با خداوند هستی خداوند به شما وحی خواهد کرد به سمت و سویی هدایت میشوید که کاملا حس خواهید کرد خدای درون تان با شما صحبت میکند ، اگر شما باور داشته باشید که به این دنیا آمده اید تا به بهترین ها دست پیدا کنید به شرایطی هدایت میشوید که بهترین موقعیت ها برای شما در زندگی تان ثبت می شود.

با ذهن ایده آل هر روز پر انرژی باشید

با این توضیحات که عرض کردم ، یکی از راه های شکل گیری باورهای مثبت و قدرتمند می تواند دریافت دانلودهای رایگان انگیزشی در وب سایت ذهن ایده آل باشد یا اینکه مقالات انگیزشی را هر روز از سایت ذهن ایده آل تهیه نمایید و بخوانید و همچنین یک راه دیگر در شکل گیری باورهای مثبت ، دریافت محصولات انگیزشی در زمینه کسب ثروت و موفقیت از ذهن ایده آل می باشد.

متاسفانه می بینم و می شنوم که افراد زیادی با گوش کردن به آهنگ و موزیک غمگین ، روز خودشان را با بی حالی و یک خاطره بد پشت سر می گذرانند که با توضیحاتی که در این مقاله خدمت سشما عزیزان داده شد، وقتی دارید اهنگی را گوش میدهید که محتوای منفی دارد، شدیداَ دارید باور های مخرب خودتان را شکل می دهید و همین باور ها به منرور زمان و خیلی زود روی زندگی و حتی شخصیت خودتان تاثیر منفی می گذارد.

این آمار را جدید بگیرید

بیشتر فیلم ها و آهنگ ها و ۹۵ % رسانه های جمعی که مشاهده می کنید ، به طور مستقیم باور های مخرب ما را شکل می دهند و این اصلا خوب نیست .

 

شما بعد از خواندن این مقاله ارزشمند آهنگ های تجسمی ذهن ایده آل : تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.

شما در زمینه آهنگ های تجسمی ذهن ایده آل چه تجربیاتی دارید؟

با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله آهنگ های تجسمی ذهن ایده آل بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

 

مطمئن باشید با توضیحات داده شده، اگر در انجام این کارها مداومت و تلاش داشته باشید به زودی در مداری قرار خواهید گرفت که کاملا اتفاقات عالی همراه با موفقیت و ثروت رقم خواهد خورد.

در اینجا فایلی از آهنگ های تجسمی ذهن ایده آل برای شما جهت دانلود قرار داده ایم که شما عزیزان می توانید از وب سایت ذهن ایده آل از طریق همین لینک دانلود نمایید.

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلودکتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

برچسب ها
1 نظر

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *