مهر, ۱۳۹۷ 1 نظر دانلودهای انگیزشی

آهنگ های تجسمی ذهن ایده آل

سالهای سال است که گفته می‌شود موسیقی می‌تواند به کاهش و مدیریت استرس کمک کند. گوش دادن به موسیقی ملایم و آرامش بخش می‌تواند روشی موثر در غلبه بر استرس باشد و این چیزی است که علم هم آن را ثابت کرده است .

در مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۳ انجام شد، افراد شرکت کننده قبل از اینکه در معرض استرس قرار بگیرند، در یکی از شرایط مشخص شده بودند و سپس از آنها تست استرس روانی اجتماعی گرفته شد.

برخی از افراد به یک موسیقی آرام بخش گوش داده بودند، برخی دیگر به صدای امواج کوچک آب و بقیه نیز هیچ محرک شنوایی دریافت نکرده بودند. نتایج نشان داد گوش دادن به موسیقی روی واکنش انسان به استرس، مخصوصا روی سیستم عصبی خودکار تاثیر دارد.

دانلود آهنگ های متدیشین

افرادی که به موسیقی آرامش بخش گوش داده بودند، بعد از قرار گرفتن در معرض استرس، سریع‌تر توانسته بودند شرایط روحی خود را بازیابی کنند.

برای شما هم پیش آمده که با شنیدن موسیقی مورد علاقه تان، حال و هوای بهتری پیدا کنید؟ این مسئله تنها یک حالت روانی ندارد.

علم ثابت کرده است که موسیقی علاوه بر تاثیراتی که بر روی روحیه می گذارد، تاثیر مستقیم و مثبتی بر روی مغز دارد. به طور کلی می توان گفت که تاثیر موسیقی روی مغز و بدن انسان شگفت آور است.

به همین دلیل آهنگ های تجسمی ذهن ایده آل را برای شما عزیزان در وب سایت ذهن ایده آل قرار داده ایم .

 

در اینجا فایلی از آهنگ های تجسمی ذهن ایده آل برای شما جهت دانلود قرار داده ایم که شما عزیزان می توانید از وب سایت ذهن ایده آل یا از طریق همین لینک ، دانلود رایگان آهنگ های تجسمی را دریافت نمایید 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلودکتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

برچسب ها
1 نظر

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *