تیر, ۱۳۹۸ بدون نظر روابط زوجین, مقالات موفقیت

آگاهی از سکس در روابط جنسی

سکس نباید به عنوان گریزگاه و جبران‌کننده ناکامی‌ها و عقده‌های روانی افراد تلقی شود. یعنی دقیقا همان چیزی که امروزه در بیماری‌های روانی همچون هیستری و افسردگی دو‌ قطبی شاهد آن هستیم. و در هر دو مورد افراط در سکس دیده می‌شود.

منظور ما از تولید کتاب صوتی انرژی جنسی را به عشق تبدیل کنید این است که از اندام تناسلی و سکس وحشت و احساس گناه نکنید! چیزی که خیلی رایج است.چیزی که حتی بعد از ازدواج افراد گریبانگیر آنهاست.

برداشت یک جمله یا یک پاراگراف از شنیدن کتاب صوتی انرژی جنسی را به عشق تبدیل کنید منظورمان را از مطالب نمی رساند شمایی که دارید این بسته آموزشی را می شنوید می توانید این آموزش ها را با شنیدن کامل کتاب صوتی تجربه کنید.

بسته آموزشی انرژی جنسی را به عشق تبدیل کنید

اگر درون انسان را عميقاً بكاويم، درخواهيم يافت كه از هيچ واژه ي ديگري بيش از “عشق” به صورت كاذب استفاده نشده است. بيشترين بدبختي در اين تفكر انسان است كه آنان كه در واقع عشق را دروغين ساخته اند، كساني كه در حقيقت تمام نهرهاي عشق را مسدود ساخته اند، نياكان و اجداد مستقيم عشق هستند.

مذهب از عشق سخن مي گويد، ولي آن نوع از عشق كه تاكنون انسان را فراگرفته، همچون نوعي بدبختي، فقط تمامي درهاي عشق را در زندگي انسان بسته است.در اين خصوص، بين شرق و غرب، بين شمال و جنوب ، هيچ تفاوت اساسي وجود ندارد.

آیا عشق در زندگی شما جاری است ؟

رودخانه ي عشق در زندگي انسان ها هنوز جاري نگشته است. و ما انسان را به اين سبب سرزنش مي كنيم و ذهن را مقصر مي دانيم. مي گوييم كه انسان ها بد هستند، ذهن زهرآگين است و براي همين است كه عشق در زندگي هاي ما جاري نيست.

ذهن يك زهر نيست. در واقع كساني عشق را زهرآگين ساخته اند و به آن اجازه نداده اند كه زاده شود، همان كساني هستند كه ذهن را زهرآگين خوانده اند. ذهن چگونه مي تواند يك زهر باشد؟ هيچ چيز در اين دنيا زهر نيست.در تمام جهان هستي هيچ چيز زهر نيست، همه چيز شهد است. اين انسان ها هستند كه تمام اين شهد را به زهر تبديل كرده اند.

عشق در درون انسان ها نهفته است. فقط نیاز به آن است که آزاد و رها شود. مسئله این نیست که چگونه عشق را تولید کنیم ، بلکه فقط این است که چگونه پوشش ها و موانع آن را برداریم.

 

از اینکه مطالب آگاهی از سکس را خواندید خوشحال هستید؟ می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

کتاب صوتی انرژی جنسی را به عشق تبدیل کنید

عشق در درون ما است. عشق طبیعت ذاتی ما است. بنابراین اینکه از انسان بخواهیم عشق را پرورش دهد عملی اساسا اشتباه است. مسئله این نیست که چگونه عشق بپروریم، بلکه این است که چگونه تحقیق کنیم و در یابیم که چرا عشق قادر نبوده و خودش را متجلی کند. مانع چیست؟ مشکل در چیست؟ مانع در کجاست؟

اگر مانعی وجود نداشته باشد، عشق خودش را متجلی می سازد، نیازی نیست که درس داده شود یا توضیحی داده شود. اگر موانعی همچون فرهنگ و خطا و شرطی شدگی های تحمیلی وجود نداشته باشد، هر انسان سرشار از عشق خواهد بود. این غیرقابل اجتناب است. هیچ کس نمی‌تواند از عشق دوری کند. عشق طبیعت فطری ما است.

نارضایتی جنسی از مهم‌ترین عوامل طلاق در ایران است:

بیش از ۵۰ درصد طلاق‌ها ناشی از مشکلات و اختلالات جنسی می‌باشد. رابطه‌ی جنسی زن و مرد نه تنها یک رابطه‌ی جسمی شهوانی نیست بلکه آثار بسیاری در روابط زناشویی دارد، این رابطه عاملی برای تقویت حس اعتماد به نفس، رهایی از تنش‌های روزانه، افزایش صمیمیت و بالابردن حس حمایت‌گری مردان از زنان است.. 
عشق را در زندگی جاری کنید.این محصول ارزشمند را دانلود نمایید.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *