اردیبهشت, ۱۳۹۷ 5 نظرات مقالات موفقیت

ابزار موفقیت

در مقاله ابزار موفقیت ، ابزاری را به شما نشان خواهیم داد که به وسیله آن ها میتوانید به نیروی شخصی دست یابید ، آن هم از طریق ادغام ذهن های بسیاری که شما راه به سوی نیل به اهداف مشخص راهنمایی می کنند.

با همین ابزار بود که ادیسون برای همیشه به بزرگ ترین مخترع تبدیل شد ، گر چه هیچ آگاهی شخصی از فیزیک ، ریاضیات ، شیمی ، اکترونیک یا بسیاری موضوع های علمی دیگری نداشت که همگی برای کارش به عنوان مخترع ضروری بودند.

این باید شما رو امیدوار کند تا بدانید که نداشتن تحصیلات ، عدم سرمایه و مهارت فنی نباید شما را از رسیدن به هر هدفی که به عنوان هدف اصلی زندگی خود انتخاب میکنید ، دلسرد کند ، زیرا این فلسفه و در جعبه ابزار موفقیت شیوه ای به شما می آموزد که به وسیله آن هر کسی با توانایی متوسط می تواند به هر هدف معقولی دست یابد.

تنها کاری که نمیتوانید برای شما انجام دهد انتخاب هدفی برای شماست ، اما وقتی هدف خاص خود را تعیین کرده باشید ، این فلسفه میتواند شما را درست به سمت کسب آن هدایت کند. این وعده ای است بدون هیچ تغییر . نمی توانم به شما بگویم که چه چیزی را بخواهید ، یا منتظر چه اندازه از موفقیت باشید، ولی میتوانم فرمولی به شما نشان دهم که به وسیله آن به موفقیت دست یابید.

موفقیت نزدیک است

اکنون مسئولیت اصلی شما این است که دریابید در زندگی چه میخواهید ، کجا دارید می روید ، و وقتی به آنجا رسیدید چه کار خواهید کرد. این مسئولیتی است که هیچ کس جزء شما نمیتواند بپذیرد ، به علت عادت تعلل ، این مسئولیتی است که از هر یکصد نفر ، نود و هشت نفر هرگز آن را به عهده نمیگیرند . به همین علت از هر یکصد نفر فقط دو نفر میتوانند به عنوان فرد موفق ارزیابی شوند ، با روش قطعیت هدف شروع می شود.

داشتن هدف دارایی گران قیمتی است. معدود کسانی آن را دارند ، با وجود این دارایی است که فرد می تواند در فرصت کوتاه آن را تصرف کند.

جعبه ابزار موفقیت

مشخص کنید از زندگی چه می خواهید ، تصمیم بگیرید تا آن را به دست آورید ، بدون جایگزین ، وای ، شما مالک یکی از گران قیمت ترین دارایی هایی خواهد شد که در دسترس انسان هاست.

لیکن خواسته شما نباید یا آرزوی صِرف باشد.

باید میلی سوزان باشد ، همچون خواسته ای چنان قاطع که حاضر باشید بهای رسیدن به آن را ، هر چقدر باشد ، بپردازید . ممکن است بهایش زیاد یا شاید هم کم باشد ، ولی شما باید ذهن خود را برای پرداخت به آن شرطی کنید.

به محض انتخاب هدف اصلی مشخص خود در زندگی ، شاهد شرایط عجیبی خواهید شد ، از جمله این حقیقت که راه و وسایل کسب آن هدف بی درنگ خود را به شما نشان خواهند داد.

فرصت هایی غیر منتظره ، سر راهتان قرار خواهند گرفت.

ابزار موفقیت

دسترسی به همکاری دیگران برایتان آسان خواهد شد ، و دوستان به طور معجزه آسایی در مقابلتان ظاهر خواهند شد. ترس ها و تردیدها به تدریج ناپدید می شوند، به اعتماد به نفس جای آنها را خواهد گرفت.

شاید به نظر افراد بیسواد و بی تجربه وعده ای خیلی باشد ، ولی برای شخصی که بی تصمیمی را ترک کرده و هدفی مشخص در زندگی اش برگزیده است ، اینطور نیست. من این را بی دلیل و بی منطق نمیگویم ، بلکه بر اساس تجربه های خود هم میگویم ، من خودم را از فردی ناموفق و افسرده به فردی موفق و خوشحال تبدیل کرده ام ، و از آن رو این حق را به دست آورده ام تا چنین اطمینانی به شما بدهم که اگر نقشه راه ها را دنبال کنید ، انتظار هر چیزی را داشته باشید که به وسیله این فلسفه در اختیارتان قرار خواهد گرفت .

وقتی به آن لحظه الهام بخشی رسیدید که هدف اصلی مشخص خود را انتخاب کردید ، اگر نزدیک ترین دوستان و اقوامتان شما را خیال پرداز خواندند ، دلسرد نشوید.

فقط یادتان باشد خیال پردازان طلایه داران تمامی پیشرفت های انسان بوده اند.

آن ها بزرگ ترین دارای ما را ، افتخار برخورداری از آزادی شخصی و حقِ خیال پردازی در وقت دلخواهمان را ، به من داده اند.

آن ها بزرگ ترین نیروی هوایی و بزرگ ترین نیروی دریایی جهان را به ما داده اند.

آن ها مرزهای تمدن را کنار زده اند و الگوی باشکوهی از سبک زندگی خود ساخته اند که مایه ی حسرت بقیه ی مردم جهان است.

ابزارهای موفقیت

کریستف کلمب آروزی دنیای ناشناخته را داشت . رهسپار اقیانوسی ناشناخته شد ، و دنیایی جدید را کشف کرد . ادیسون آرزوی لامپی را داشت که با برق روشن شود ، رفت تا روی رویایش کار کند. به رغم این حقیقت که ده هزار بار شکست خورد ، آن لامپ را به دنیا عرضه کرد.

از اینکه مطالب ابزار موفقیت را خواندید خوشحال هستید؟ می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

پس نگذارید هیچ کس شما را از خیال بافی دلسرد کند ، ولی فراموش نکنید ، رویاهای خود را با عملی حمایت کنید که بر اساس قطعیت هدف باشد ، شما از بسیاری جهات از امکانات بیشتری برخوردارید ، چون اینک به اصولی از موفقیت فردی آگاهی دارید که میلیون ها فرد موفق در گذشته مجبور بودند به شیوه ای سخت و طولانی آن را به دست بیآورند.

کلام آخر

افراد عاقل بیشترِ ثروت خویش را سخاوتمندانه قسمت میکنند ، تبادل افکار ، از طریق تبادل سخن ، یکی از مهم ترین ابزاری است که تمامی افراد به وسیله آن اطلاعات مفید جمع می کنند ، برنامه هایی برای کسب هدف اصلی مشخص خود درست میکنند و فوت و فن اجرای این برنامه ها را می یابند . بحث های جمعی نیز ویژگی برجسته افرادی است که در رده های بالاتر موفقیت هستند ، ولی این ها با بحث های بی اساس بسیار فرق دارد ، بحث هایی که در آن ها عده ای دریچه ی ذهن خود را روی هرکسی که بخواهد وارد آن شود ، می گشایند.

 

شما بعد از خواندن این مقاله ارزشمند ابزار موفقیت : تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.

شما در زمینه ابزار موفقیت چه تجربیاتی دارید؟

با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله ابزار موفقیت بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

 

برچسب ها
5 نظرات
 1. سکوبندی آزمایشگاهی

  متشکر از محتوای خوبی که در وبسایتتون قرار دادید

  Reply
 2. مهاجرت به کانادا

  با سلام و درود ممنون از محتوای مفیدی که درون وب سایت قرار میدین موفق باشین

  Reply
 3. hamed

  ممنون.مقالات شما واقعا عالی و به روز هستند.خسته نباشید

  Reply

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *