آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر کتاب

دانلود کتاب اثر مرکب

کتاب اثر مرکب دربارۀ موفقیت است و آنچه برای دستیابی به موفقیت، واقعاً لازم است .وقت آن رسیده که کسی این موضوع را رک و راست به شما بگوید . مدتی طولانیست که به بازی گرفته شده اید و فریب خورده اید . شما هیچ وقت با روزی دوساعت وقت گذراندن در اینترنت، به درآمد دویست هزار دلاری نمی رسید .هیچوقت نمی توانید پانزده کیلوگرم از وزنتان را در یک هفته کم کنید، با مالیدن یک کرم روی صورت تان، بیست سال جوان تر نمی شوید، نمی توانید با خوردن یک قرص، زندگی زناشویی تان را درست کنید و موفقیت بادوام و پایدار را هم باهر برنامه ای که برای واقعی بودن بسیار عالی به نظر می رسد، به دست نمی آورید.

خیلی خوب می شد اگر می توانستید موفقیت، شهرت، عزت نفس، روابط خوب،سالمتی و آسایش و رفاه خودتان را در یک بستۀ ظریف زیبای صدفی از فروشگاه محله تان بخرید . ولی موفقیت در این دنیا این طوری به دست نمی آید.

دانلود رایگان کتاب اثر مرکب

ما دائم با ادعاهای مهیجِ فزاینده ای درباره ی پولدار شدن، خوش اندام شدن، جوانتر شدن، جذاب تر شدن و … بمباران می شویم و معمولاهمه ی آنها ادعاهایی یک شبه با تلاش کم و با پرداخت مثلا فقط ۹۵ / ۳۹ دلارهستند . این پیامهای بازاریابی تکراری، احساس و درک ما را دربارۀ آنچه که برای رسیدن به موفقیت لازم است، تحریف می کنند . ما بینش مان را دربارۀ اصول ساده اماعمیقی که برای موفقیت لازم و ضروری هستند، از دست داده ایم.

من از این موضوع، خسته و کلافه شده ام . دیگر نمی توانم کنار بنشینم و ببینم که این پیامهای بی معنی و نابخردانه، مردم را منحرف می کنند . من این کتاب را به این خاطر نوشتم که شما را برگردانم به اصول اولیه……

برای دانلود رایگان کتاب اثر مرکب از دارن هاردی روی تصویر زیر کلیک نمایید

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

گفتگو با خدا و پيام در خانه بودن با خدا مي تواند يكي از مفيدترين و اميدواركننده ترين پيام هايي باشد كه بشريت تا بحال دريافت كرده است.اگر شما در برابر اين كتاب ـ و، در هر حال، در زندگي تان، حوصله بخرج بدهيد، پاداشي عالي دريافت خواهيد كرد 

کاری است برخاسته از عشق برای عشق .

هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *