آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر کتاب

مقدمه

این کتاب دربارۀ موفقیت است و آنچه برای دستیابی به موفقیت، واقعاً لازم است .وقت آن رسیده که کسی این موضوع را رک و راست به شما بگوید . مدتی طولانیست که به بازی گرفته شده اید و فریب خورده اید . شما هیچ وقت با روزی دوساعت وقت گذراندن در اینترنت، به درآمد دویست هزار دلاری نمی رسید .هیچوقت نمی توانید پانزده کیلوگرم از وزنتان را در یک هفته کم کنید، با مالیدنیک کرم روی صورت تان، بیست سال جوان تر نمی شوید، نمی توانید با خوردن یک قرص، زندگی زناشویی تان را درست کنید و موفقیت بادوام و پایدار را هم باهر برنامه ای که برای واقعی بودن بسیار عالی به نظر می رسد، به دست نمی آورید.

خیلی خوب می شد اگر می توانستید موفقیت، شهرت، عزت نفس، روابط خوب،سالمتی و آسایش و رفاه خودتان را در یک بستۀ ظریف زیبای صدفی از فروشگاه محله تان بخرید . ولی موفقیت در این دنیا این طوری به دست نمی آید.ما دائم با ادعاهای مهیجِ فزاینده ای درباره ی پولدار شدن، خوش اندام شدن، جوانتر شدن، جذاب تر شدن و … بمباران می شویم و معمولاهمه ی آنها ادعاهایی یک شبه با تلاش کم و با پرداخت مثلا فقط ۹۵ / ۳۹ دلارهستند . این پیامهای بازاریابی تکراری، احساس و درک ما را دربارۀ آنچه که برای رسیدن به موفقیت لازم است، تحریف می کنند . ما بینش مان را دربارۀ اصول ساده اماعمیقی که برای موفقیت لازم و ضروری هستند، از دست داده ایم. من از این موضوع، خسته و کلافه شده ام . دیگر نمی توانم کنار بنشینم و ببینم که این پیامهای بی معنی و نابخردانه، مردم را منحرف می کنند . من این کتاب را به این خاطر نوشتم که شما را برگردانم به اصول اولیه……

عنوان کتاب: اثر مرکب

(آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما)

نویسنده: دارن هاردی

(مدیر مسئول مجله SUCCESS آمریکا)

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی موفقیت  و روانشناسی ثروت به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

                                                                          www.zehneideal.com

دلی شاد و ذهنی ثروتمند را برایتان آرزومندیم.

download-image

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *