اسفند, ۱۳۹۵ 2 نظرات تصویری, دانلودهای رایگان موفقیت

ارتباط با خدا

کتاب صوتی گفتگو با خدا (جلد چهارم از نیل دونالد والش)

ارتباط با خدا : این گفتگو،گفتگویی مقدس است که مطمئن هستم بعد از شنیدن کتاب صوتی گفتگو با خدا دیدگاه شما نسبت به مرگ تغییر میکند و متوجه خواهید شد که خدا بیصبرانه منتظر بنده های خودش می باشد.صحبت کردن با خدا به عنوان یک دوست فوق العاده قدرتمند متفاوت از وظیفه ای است که باید همیشه انجام دهید. در این کتاب صوتی در واقع نیایش با خداوند مانند صحبت کردن یک طرفه نیست که شما گوینده و خدا شنونده باشد، بلکه یک گفتگوی دو طرفه است.

در واقع خداوند با کمکی که به شما می کند و چیزهایی که در زندگی به شما می آموزد، با شما ارتباط برقرار می کند؛ بنابراین فکر نکنید که ارتباط تان با خدا یک ارتباط یک طرفه است. در واقع خداوند با کمکی که به شما می کند و چیزهایی که در زندگی به شما می آموزد، با شما ارتباط برقرار می کند.

خدایی که میگوید همه چیز را در جهان زیبا آفریدم چطور میشود مرگ برای انسان بد باشد ،. مرگ هم یکی از خلقت های خدا می باشدو زیباست.تمام افرادی که در تمام دنیا به نیکی یاد میشوند به اتفاق میگویند مرگ بسیار لذت بخش می باشد .

ما در موسسه ذهن ایده آل در نظر داریم که دیدگاهمان را نسبت به خدا و مرگ تغییر دهیم چون معتقدیم خدای این دنیا خدای آن دنیا هم می باشد. به همین دلیل کتاب صوتی گفتگو باخدا را تولید کرده ایم. این محصول با ارزش برای اولین بار با گویندگان برتر کشور توسط موسسه روانشناسی انگیزشی ذهن ایده آل تولید شده است که شما دوست عزیز میتوانید جهت خرید و دانلود کتاب صوتی گفتگو با خدا به سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

ارتباط با خدا

این اثری متفاوت از موسسه روانشناسی انگیزشی ذهن ایده آل می باشد .این کتاب صوتی برای اولین بار در ایران توسط موسسه ذهن ایده آل تولید شده است و پیشنهاد میکنیم که کتاب صوتی گفتگو با خدا را حتما بشنوید.

گفتگو با خدا

جهت دریافت کتاب صوتی گفتگو با خدا جلد چهارم (۴) به لینک زیر وارد شوید. همچنین میتوانید بخشی از این کتاب صوتی را به صورت رایگان گوش نمایید

https://goo.gl/xHyfVi

2 نظرات
 1. ariapoushesh

  سلام . خستها نباشید . بنده امروز در سایت شما ثبت نام کردم و قصد دانلود فایل کتاب صوتی گفتگو با خدا را داشتم اما هیچ لینک دانلودی وجود ندارد . لطفا رسیدگی فرمایید . با تشکر

  Reply
  1. mehdisojodi

   سلام.
   شما می تونید به قسمت محصولات رفته محصول مورد نیاز کلیک کرده و هر کدام از قسمت ها و یا مجموعه کامل را دریافت نمایید.
   لینک ها تست گردیده و مشکلی وجود ندارد.

   Reply

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *