اسفند, ۱۳۹۵ 4 نظرات دانلودهای انگیزشی, شنبه های با انگیزه

ارتباط با خدادر کتاب صوتی گفتگو با خدا

این گفتگو،گفتگویی مقدس است که مطمئن هستم بعد از شنیدن کتاب صوتی گفتگو با خدا دیدگاه شما نسبت به مرگ تغییر میکند و متوجه خواهید شد که خدا بیصبرانه منتظر بنده های خودش می باشد. ارتباط با خدا به عنوان یک دوست فوق العاده قدرتمند متفاوت از وظیفه ای است که باید همیشه انجام دهید. در این کتاب صوتی و در این قسمت یعنی فایل صوتی کتاب گفتگو با خدا در واقع ارتباط با خدا مانند صحبت کردن یک طرفه نیست که شما گوینده و خدا شنونده باشد، بلکه یک گفتگوی دو طرفه است.

در واقع خداوند با کمکی که به شما می کند و چیزهایی که در زندگی به شما می آموزد، با شما ارتباط برقرار می کند؛ بنابراین فکر نکنید که ارتباط تان با خدا یک ارتباط یک طرفه است. در واقع خداوند با کمکی که به شما می کند و چیزهایی که در زندگی به شما می آموزد، با شما ارتباط برقرار می کند.

دانلود کتاب گفتگو با خدا جلد چهارم

خدایی که میگوید همه چیز را در جهان زیبا آفریدم چطور میشود مرگ برای انسان بد باشد ،. مرگ هم یکی از خلقت های خدا می باشدو زیباست.تمام افرادی که در تمام دنیا به نیکی یاد میشوند به اتفاق میگویند مرگ بسیار لذت بخش می باشد .

ما در موسسه ذهن ایده آل در نظر داریم که دیدگاهمان را نسبت به خدا و مرگ تغییر دهیم چون معتقدیم خدای این دنیا خدای آن دنیا هم می باشد. به همین دلیل کتاب صوتی گفتگو باخدا را تولید کرده ایم. این محصول با ارزش برای اولین بار با گویندگان برتر کشور توسط موسسه روانشناسی انگیزشی ذهن ایده آل تولید شده است که شما دوست عزیز میتوانید جهت خرید و دانلود کتاب صوتی گفتگو با خدا به سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

یک محصول متفاوت برای نزدیک شدن به خدا

گفتگو با خدا اثری متفاوت از موسسه روانشناسی انگیزشی ذهن ایده آل می باشد .این کتاب صوتی برای اولین بار در ایران توسط موسسه ذهن ایده آل تولید شده است و پیشنهاد میکنیم که کتاب صوتی گفتگو با خدا را حتما بشنوید.

به تو تجربۀ خارق العاده ای را مژده می دهم. تو می توانی با خدا گفتگویی داشته باشی. یک محصول که می تواند زندگی شما را متحول کند

گفتگو با خدا

 

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

گفتگو با خدا و پيام در خانه بودن با خدا مي تواند يكي از مفيدترين و اميدواركننده ترين پيام هايي باشد كه بشريت تا بحال دريافت كرده است.اگر شما در برابر اين كتاب ـ و، در هر حال، در زندگي تان، حوصله بخرج بدهيد، پاداشي عالي دريافت خواهيد كرد 

کاری است برخاسته از عشق برای عشق .

هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

برچسب ها
4 نظرات
 1. ariapoushesh

  سلام . خستها نباشید . بنده امروز در سایت شما ثبت نام کردم و قصد دانلود فایل کتاب صوتی گفتگو با خدا را داشتم اما هیچ لینک دانلودی وجود ندارد . لطفا رسیدگی فرمایید . با تشکر

  Reply
  1. mehdisojodi

   سلام.
   شما می تونید به قسمت محصولات رفته محصول مورد نیاز کلیک کرده و هر کدام از قسمت ها و یا مجموعه کامل را دریافت نمایید.
   لینک ها تست گردیده و مشکلی وجود ندارد.

   Reply
 2. نیما

  سلام وقتتون بخیر،خواستم ببینم این کتاب صوتی مربوط به جلد چندم کتاب اصلی است چون تو کتاب نوشته ۳ جلد هست کلا؟ یا این یک کتاب دیگه دونالد والش است؟

  Reply
  1. mehdisojodi

   سلام و عرض ادب. این کتاب صوتی مربوط به جلد چهارم درباره زندگی پس از مرگ اثر نیل دونالد والش می باشد – دوست عزیز شما میتوانید در سایت ذهن ایده آل بخشی از این کتاب صوتی ارزشمند و یا با عضویت در تلگرام بخش های متفاوت را بشنوید .آرزوی بهترینها

   Reply

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *