آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر مقالات موفقیت

اصول موفقیت

دیدگاه خودساخته های میلیاردر
رمز و رازهای موفقیت
ثروتمندان از شکست پلی برای موفقیت میسازند.
میلیاردرها و دیگر افراد ثروتمند به شکست اهمیت نمیدهند، بلکه برعکس، به شکست به عنوان مانعی موقتی برای رسیدن به موفقیت و فرصتی برای یادگیری می‌نگرند. همه‌ی ثروتمندان در مسیر کسب ثروت دلخواه‌شان چندین و چند بار شکست‌ خورده‌اند اما همیشه شکست را فرصتی برای یادگیری می‌دانند که در رسیدن به رؤیاها و اهدافشان کمک می‌کند.
هنری فورد به بهترین شکل ممکن این مورد را خلاصه کرده است:
شکست محلی برای استراحت است. فرصتی برای شروع دوباره اما هوشمندانه‌تر.
میلیاردرهای خودساخته جهان هرگز تسلیم نمی‌شوند.
تمام میلیاردرها از چنان مقاومت و پشتکاری بهره‌مندند که این ویژگی‌ها بیشتر شبیه به یک وسواس دیوانه‌کننده است- اما نباید فراموش کرد که همین نگرش و بینش خارق‌العاده است که آنها را به جایگاه کنونی‌شان رسانده است. آنها برای دستیابی به چشم‌انداز و اهدافشان متعهد هستند و هرگز تا لحظه‌ی رسیدن به تمام اهدافشان تسلیم نمی‌شوند.
بزرگ فکر می‌کنند و رؤیاهای بزرگی در سر دارند.

رمز و رازهای موفقیت

اگر رویای بزرگی نداشته باشید هرگز نمی‌توانید به آن دست یابید. به همین سادگی است. اگر می‌خواهیداز طریق اصول موفقیت،میلیاردرخودساخته شوید باید دیدگاه بلندی داشته باشید و برای تبدیل رویاهای خود به حقیقت، سخت و هوشمندانه کار کنید و زحمت بکشید. بزرگ‌اندیشی را دوست داشته باشید. اگر می‌خواهید در مورد هر چیزی فکر کنید بهتر است بزرگ فکر کنید.

آیا میدانستید کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید از مطالعه ۵۰۰ نفر از ثروتمندان کره زمین کشف شده که شما هم با استفاده از این قوانین میتوانید مانند این افرادموفق به ثروت و موفقیت در زندگی دست یابید؟ بخشی از این محصول را بشنوید

آیا میدانستید این کتاب در دنیا بالای ۱۰۰ میلیون نسخه فروش کرده و سومین کتاب پر فروش دنیا می باشد؟ و جالبه بدانید که افراد ثروتمند خودساخته و موفق میگویندکه از این کتاب سالی ۲ بار استفاده میکنند تا تمام قوانین وارد ضمیر ناخود آگاه آنها شود. همین الان خرید میکنم

 

میلیاردرهای خودساخته دنیا باور قدرتمندی در مورد پول و ثروت دارند.
هر کسی که از راه و روش اصول موفقیت امروز ثروتمند به معنای واقعی است ذهنیتی منحصر به فرد و قوی در مورد ثروت داشته است. آنها عمیقاً باور داشته‌اند که ثروتمند بودن چیز خوبی است. آنها با پول احساس راحتی می‌کرده‌اند. آنها با خرج کردن هم راحت بوده‌اند. در واقع، آن‌ها عاشق ثروت بوده‌اند. اگر نتوانید بینش صحیح و قدرتمند در مورد  ثروت داشته باشید هرگز نمی‌توانید پول زیادی کسب کنید.
میلیاردرها یقین دارند که حاکم بر سرنوشت خود هستند.

میلیاردرهای خودساخته جهان

این افراد معتقدند که با استفاده از مجموعه‌ای از افکار صحیح که با اقدامات گسترده و مناسب پشتیبانی شوند می‌توانند آینده‌ای روشن و موفق برای خود خلق کنند. این مورد یکی از تفاوت‌های بزرگ ثروتمندان با مردم عادی است که فکر می‌کنند هیچ کنترلی بر زندگی خود ندارند و فقط باید پذیرای واقعیت‌های زندگی باشند.

 

گفتگوی مقدس با خدا

 

این افراد مسئولیت نتایج خود را بر عهده می‌گیرند.
مهم نیست شکست بخورند یا موفق شوند، میلیاردرها همیشه مسئولیت نتایج خود را بر عهده می‌گیرند. حتی وقتی که شکست می‌خورند و با موانع پیچیده‌ای مواجه می‌شوند باز هم مسئولیت نتایج خود را بر عهده می‌گیرند چون عاشق این کار هستند و می‌دانند با پذیرش مسئولیت این پیام را به ذهن خود ارسال می‌کنند که آنها قدرت تغییر نتایج منفی را دارند و تا لحظه‌ی رسیدن به موفقیت تسلیم نمی‌شوند.
میلیاردرها به امنیت و خطر نکردن هیچ اعتقادی ندارند.
ثروتمندان از ابتدا برای برنده شدن وارد بازی پول می‌شوند. آیا شما هم همین کار را می‌کنید؟ لطفاً اشتباه برداشت نکنید. ثروتمندان هیچ وقت با پول خود قمار نمی‌کنند اما وقتی هم که فرصت‌ها پیش روی‌شان قرار می‌گیرند با نگرش از دست ندادن آنچه که دارند و یا حفظ آنچه که دارند این فرصت‌ها را از دست نمی‌دهند بلکه همیشه در چنین موقعیت‌هایی به دنبال یافتن راه‌های ثروتمند شدن هستند.
ایمان دارند که ثروت فراوانی در این جهان وجود دارد.
ثروتمندان می‌دانند که در هر گوشه‌ی این جهان ثروت فراوانی وجود دارد و تنها زمانی که ارزشی منحصر به فرد در زندگی دیگران ایجاد کنند می‌توانند ثروت عظیمی کسب کنند. آن‌ها می‌دانند که در این جهان به اندازه‌ی همه‌ی انسان‌ها ثروت کافی وجود دارد. این باور ثروتمندان به کلی با اعتقاد مردم عادی که فکر می‌کنند پول درآوردن سخت است و ثروتمند شدن غیرممکن، در تضاد است.

میلیاردرهای خودساخته دنیا

میلیاردرها می‌دانند که ضریب هوشی و تحصیلاتشان هیچ ربطی به پول و کسب ثروت ندارد.
پول و ثروت هیچ ارتباطی با ضریب هوشی (IQ) و مدارک و شرایط تحصیلی ندارد. پول به جیب افرادی جریان می‌یابد که فرصت‌ها را می‌یابند و ارزش خلق می‌کنند و همه‌ی میلیاردرها نیز می‌دانند که این تنها روش کسب ثروت است. آن‌ها می‌دانند که بازار تعیین می‌کند ثروت کجا برود و اگر شما در زمان و مکان مناسب از این فرصت استفاده کنید جریان ثروت به سوی حساب بانکی شما سرازیر خواهد شد
معتقدند تنها زمانی ثروت به سوی شما خواهد آمد که به دیگران کمک کنید.
اگر بتوانید به افراد جامعه در حل مشکل خاصی که دارند کمک کنید و این کار را در مقیاسی وسیع انجام دهید به راحتی می‌توانید ثروت بیشتری تولید کنید. میلیاردرها می‌دانند و معتقدند اگر بتوانید به آدم‌های زیادی کمک کنید تا به خواسته‌هایشان برسند به راحتی می‌توانید ثروت بزرگی انباشت کنید.
زیگ زیگلار (فروشنده حرفه ای )به بهترین شکل ممکن این مورد را خلاصه می‌کند
می‌توانید به هر آنچه می‌خواهید در زندگی دست یابید فقط به این شرط که به افراد زیادی کمک کنید تا به آنچه می‌خواهند دست یابند.
می‌دانیم که ثروتمندان انسان‌های منحصر به فردی هستند. همه‌ی ثروتمندان، میلیونرها و میلیاردرهای جهان از این بینش های مشترک در مورد پول و ثروت بهره‌مندند اما متأسفانه مردم عادی از این باورها بی‌بهره‌اند. اگر چه بهره‌مندی از این بینش ها به تنهایی نمی‌تواند شما را در زندگی ثروتمند کنند اما قطعاً می‌توانند جرقه‌ای در ذهن شما و آغازی برای شروع کسب ثروت باشند و همین واقعیت است که موجب خلق تفاوت‌ها خواهد شد. در نهایت، این شما هستید که باید شرایط مالی‌تان را تغییر دهید.

 

 

شما بعد از خواندن مقاله ارزشمند اصول موفقیت: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.

شما در زمینه اصول موفقیت چه تجربیاتی دارید؟

با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله اصول موفقیت بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

 

www.zehneideal.com

 

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *