فروردین, ۱۳۹۸ بدون نظر مقالات موفقیت

اعتقادات شما مهم است

به احتمال زیاد بسیاری این حقیقت را شنیده اید که فقط ۳ درصد مردم دنیا باعث به وجود امدن وقایع می شوند ، هفت درصد وقوع ان را تماشا می کنند و نود درصد بقیه از آنچه که اتفاق افتاده است تعجب می کنند.

شاید بسیاری از شما این توصیه دانشمندان را شنیده اید که ابتدا به خودتان در توانایی انجام کار ایمان داشته باشید تا واقعا آن کار انجام گیرد. باید بگویم افراد موفق می دانند که این سخنان واقعا ارزش دارد.

بسیاری از افراد معتقدند که باید چیزی را ببینند تا بتوانند آن را باور کنند. حال آنکه افراد موفق می دانند که باید به چیزی ایمان داشته باشند تا بتوانند آن را ببینند. آن ها به این امر آگاه اند که برای اینکه ببینند چیزی اتفاق می افتد ، ابتدا باید ایمان داشته باشند که به راستی آن چیز اتفاق می افتد. به همین دلیل برای موفق شدن لازم است آنچه را که باور دارید امتحان کنید.

اعتقادات شما هستند که سرنوشت شما را تعیین می کنند

اعتقاد یک عامل بسیار قدرتمند است . آیا احساس کردید که اعتقادات شما تا چه حد در واکنش شما تاثیر دارند؟ اعتقادات اعمال شما را کنترل می کنند . چگونگی عملکرد و عکس العمل شما تحت تاثیر اعتقادات شما قرار می گیرد.

اعتقادات به روشی که شما در زندگی در پیش می گیرید و تصمیماتی که اتخاذ می کنید ، حکومت می کنند. در واقع این اعتقادات و باورهای شما هستند که سرنوشت شما را تعیین می کنند.

بسیاری از اعقادات شما توسط دیگران به شما القا شده است

اعتقادات شما مهم است . آن ها در واقع کلید موفقیت و شک شماست . این مهم است که چگونه مبارزه کنید . مهم است که مبارزه کنید . از آنجایی که زندگی شما تحت نفوذ اعتقادات شما اداره می شود ، پی بردن به این واقعیت که بسیاری از اعقادات شما توسط دیگران به شما القا شده است ، شما را به هراس می اندازد ، به خصوص باورهای تان در مورد توانایی تان ، بله ، از دوران کودکی تا دوران بلوغ اغلب ما به وسیله عقایدی که دیگران به ما داده اند کنترل می شویم ، حتی وقتی به سنی می رسیم که تا اندازه ای استعداد و توانایی شک به گفته های دیگران را در مورد توانایی خودمان داریم ، ولی باز هم اکثریت ما در این مورد سوالی نمی پرسیم.

ما می توانیم با اعتقاداتی که در سن تاثیرپذیری در ما به وجود آمده ، همچنین اعتقاداتی که توسط دیگران در ما ایجاد شده مبارزه کنیم ، ولی اغلب این اعتقادات از طرف ما پذیرفته می شود ، زیرا تمایل داریم آنگونه عمل کنیم که دیگران از ما انتظار دارند.

 

از اینکه مطالب اعتقادات شما مهم است را خواندید خوشحال هستید؟ می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

افراد موفق قوانین خودشان را دارند

افراد موفق عقیده دارند که باورهای آن ها از خودشان ، باید خلاق ، مثبت ، مشوق و نامحدود باشد . آن ها اغلب با شک و گمان مبارزه می کنند و قوانین خودشان را تعیین می کنند.

همچنین سعی می کنند خودشان را قوی سازند ، به عنوان مثال وقتی کسی بگوید هیچ وقت در انجام این کار موفق نمی شوید ، آن ها با خودشان می گویند پس بنشین و نگاه کن . افراد موفق این پند و اندرزها را به عنوان مبارزات شخصی به کار می برند.

به نظر آن ها یکی از بزرگ ترین خوشی ها و لذت ها در زندگی این است که آن ها بتوانند کاری را انجام دهند که دیگران از انجام آن عاجزند . بله ، آن ها شک و گمان دیگران را نسبت به خودشان می بینند و می شنود ، ولی سعی می کنند با آن ها مبارزه کنند.

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

کتاب صوتی قانون توانگری یک محصول فوق العاده که تاثیرگذاری آن بیش از کارگاه های آموزشی و سمینارهای موفقیت می باشد. یک محصول ارزشمند درباره کسب موفقیت و ثروت و زندگی شرافتمندانه. 

در راه موفقیت قدم بردارید و هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

شما بعد از خواندن این مقاله اعتقادات شما مهم است: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.
شما در این زمینه اعتقادات شما مهم است چه تجربیاتی دارید؟
با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله اعتقادات شما مهم است بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *