فروردین, ۱۳۹۸ بدون نظر مقالات موفقیت

رفاه و آسایش را بیش از این از خود نرانید افکار و رفتار خود را تغییر دهید

اگر افکار و رفتاری که ما را به سوی رفاه و آسایش راهنمایی کند نبپذیریم ، حتی اگر مال و ثروت و خوش بختی به در خانه های ما نیز بیاید ، آن را رد می کنیم.

توجه خود را به هر جهتی که معطوف کنیم، در همان جهت به حرکت در خواهیم آمد ، بنابراین بکوشید توجه خود را به سمت چیزهایی که حقیقتا طالب آن هستید معطوف کنید و افکار محدود کننده را نیز از خود دور کنید.

گنجینه نعمات بی کران خداوند ، گنجینه غنی و پایان نیافتنی است.از این لحظه سعی کنید این باور حقیقی را در ضمیر خود جای بدهید. زمانی را به خود اختصاص دهید و به بی شماری ستارگان آسمان ، دانه های شن ، سنگ ریزه ها ، برگ های درختان ، دانه های باران و… بیندیشید.
آیا تا بحال به دانه های گوجه فرنگی فکر کرده اید؟آیا می دانید که کدا از این دانه های سپید می تواندخود به تنهایی یک بوته چند ساله گوجه فرنگی را تولید کندو هر سال به ثمر بنشیند؟

خدایا برای همه چیز سپاسگزاریم

برای هر آنچه که دارید، سپاس گزار باشید و بدانید که این شکرنعمت ، نعمت را بر شما افزون خواهد کرد. من هم اکنون می خواهم با عشق برای هر آنچه که دارم طلب برکت کنم و همه این نعمات عاشقانه را دعای خیر کنم: به خاطر هر آنچه در زندگی به من عطا گردیده ، به خاطر خانه یی که در آن آرام می گیرم، شوفاژ، آب ، برق ، تلفن ، مبلمان ، ابزار ، لباس ها ، وسیله رفت و آمد ، وظایف حرفه ای ام ، ذپول ، دوستان ، توانایی دیدن ، شنیدن ، بوییدن ، چشیدن ،لمس کردن و احساس کردن و. هر آنچه که آفریده خداوند است شکرگزارم و شادمان و همه راعاشقانه دعای خیر می کنم و از خداوند برای این نعمت های بی کران ، طلب برکت می کنم.

باورهای محدود کننده


باورهای شخصی محدود کننده را به هر شکل و نوعی که باشند ، از خود دور کنید. مثالاً برخی می گویند : می خواهم پول داشته باشم تنها به خاطر اینکه به دیگران کمک کنم. این باوری محدود کننده است.

در حقیقت با این تفکر اعلام میکنید که شما آن قدر ارزش ندارید که پولی برایتان صرف شود و تنها دیگران مهم هستند. به جای این باور می توانید بگویید : من از خداوند می خواهم که روزی مرا وسعت ببخشد تا ضمن برطرف کردن نیازهای خود و دست یابی به آرامش و رفاه در زندگی ، به دیگران کمک کنم تا به رفاه و آرامش در زندگی برسند.

از اینکه مطالب افکار و رفتار خود را تغییر دهید را خواندید خوشحال هستید؟ می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

از موقعیت ها درست استفاده کنید


دعوت دوستان و آشنایان را بپذیرید و در کنار آن ها شادی و تفریح و آسایش را تجربه کنید. موقعیت های خوب کاری را رد نکنید. با افراد شایسته رفت و آمد کنید . وقتی کسی به شما هدیه ی می دهد، با شادمانی آن را بپذیرید و اگر نمی توانید از آن استفاده کنید ، به دیگری بدهید ، بخشش را از یاد نبرید و بگذارید که نعمت های خداوند از طریق شما به دیگران نیز برسد.

از خداوند ، خود و دیگران قدردانی کنید

واژه سپاسگزارم را همیشه بر زبان داشته باشید و از خداوند ، خود و دیگر انسان ها قدردانی کنید. با این کار به کائنات نشان می دهید که لیاقت دریافت خوبی ها را دارید و برای دریافت آماده اید.

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

کتاب صوتی قانون توانگری یک محصول فوق العاده که تاثیرگذاری آن بیش از کارگاه های آموزشی و سمینارهای موفقیت می باشد. یک محصول ارزشمند درباره کسب موفقیت و ثروت و زندگی شرافتمندانه. 
در راه موفقیت قدم بردارید و هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

شما بعد از خواندن این مقاله افکار و رفتار خود را تغییر دهید: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.
شما در این زمینه افکار و رفتار خود را تغییر دهید چه تجربیاتی دارید؟
با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله افکار و رفتار خود را تغییر دهید بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *