مرداد, ۱۳۹۷ بدون نظر دانلودهای انگیزشی, صوتی

کتاب صوتی انضباط شخصی

ما می خواهیم شیوه هایی را به شما نشان دهیم که به وسیله آنها فرد می تواند ذهن خویش را تصرف کند. افراد ثروتمند و موفق ذهن خویش را به طور کامل در اختیار دارند و هرگز ذره ای از حق خود برای پروراندن افکار خویش دست بر نمی دارند.

انسانی که توانایی تصرف کامل ذهن خویش را کسب کند ، می تواند هر چیزی دیگری را که بحق سزاوار آن است تصور کند.

شاه کلید طلایی ثروت

در این فایل های صوتی به شما اموزش می دهیم که این حقیقت بزرگ را درک خواهید کرد که شاه کلید طلایی ثروت به طور کلی از بزرگ ترین قدرت آشنا برای بشر ، یعنی قدرت تفکر تشکیل شده است. شما می توانید از طریق تصرف ذهن خویش، از طریق سخت ترین نوع انضباط فردی اه کلید طلایی ثروت را به طور کامل در اختیار بگیرید. انضباط فردی یا شخصی کمکتان خواهد کرد تا نگرش ذهنی خود را کنترل کنید . نگرش ذهنی شما میتواند کمکتان کند تا تمامی رویدادهای زندگی خود را مهار کنید ، و هر مصیبت یا هر شکستی را به دارایی ای با دامنه معادل تبدیل کند.

به همین دلیل نگرش ذهنی مثبت در صدر موفقیت در زندگی قرار دارد.

انضباط فردی

ما در این کتاب صوتی انضباط شخصی ، می خواهیم با آموزش برای شما بدیهی شود که شاه کلید ثروت چیزی کمتر یا بیشتر از انضباط شخصی ای نیست که لازم دارید تا کمکتان کند تصرف تمام و کمال ذهن خویش را به دست گیرید!

درست از جایی که ایستاده اید شروع کنید . ارباب خویش شوید. همین الان شروع کنید . با آن خودِ سالخورده ای که شما را در فقر و فلاکت نگه داشته است برای همیشه خداحافظی کنید. ( آن خودِ دیگر ) را به رسمیت بشناسید و در آغوش بگیرید که هر آنچه دلتان بخواهد به شما می دهد. یادتان باشد بسیار مهم است که بدانید تنها چیزی که بر آن کنترل کامل دارید ، نگرش ذهنی خودِ شماست.

موضوعاتی که در کتاب صوتی انضباط شخصی که در هر جلسه به صورت یک فایل صوتی توضیح خواهیم داد عبارت است از :

انضباط فردی

عناصر نظام فکر

پانزده نیروی عظیم ذهن انسان

حماقتی به نام ترس

حقایق معروف درباره ماهیت فکر

چگونه انضباط فردی را می توان اعمال کرد؟

چگونه بخش ناخود آگاه با بخش های دیگر ذهن ارتباط برقرار می کند؟

به دست آوردن قدرت شخصی

کنترل شش بخش ذهن

آیین نامه انضباط شخصی

احساسات منفی

پشتکار

…..

کتاب صوتی انضباط شخصی را با آموزش آقای مهدی سجودی بشنوید

 

 

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *