شهریور, ۱۳۹۷ بدون نظر دانلودهای انگیزشی

باورهای اشتباه

همانطور که قبلاَ هم گفته شد باور یعنی اعتقاد و ایمان داشتن. یعنی اینکه راجع به هر شخص یا چیزی چه نظر و اعتقادی داریم.

در این کلیپ انگیزشی درباره باورهای اشتباه صحبت می کنیم: باورهای ما عامل تعیین کننده ی انتظارات ما از خودمان و دیگران است. سعی کنید خودتان را اسیر باورهای بی اساس و دست و پا گیر نکنید. باید باورهای محدود کننده و ضعیف را از خود دور کرده ،باورهای جدید را جایگزین آنها کنیم.

بهترین راه برای سست کردن باورهای اشتباه این است که با طرح چند سوال ، به نادرستی باورهای اشتباه پی ببریم و اطمینان خود را به آن سست کنیم و آن باورهای غلط را از خود دور کنیم. می توانید این اعتقاد را که * من نمی توانم در زندگی زناشویی موفق شوم و شکست خواهم خورد* را با طرح سوالاتی ، مثل: آیا این باور من باوری بی اساس و اشتباه نیست؟

این باور تابحال چه ضررهایی به من زده است؟

آیا این باور مرا از مسیر درست زندگی مشترک دور نمی کند؟

با پاسخ دادن به اینگونه سوالات شما در می یابید که باید باورهای مخرب خود را دور بریزید و باورهای مثبت و قدرتمند را جایگزین آنها کنید.

انتخاب باورها

با تغییر در باورهای اشتباه  می توانید مسیر زندگی تان را به کلی تغییر داده و به پیشرفتی بزرگ در زندگی دست یابید و نهایتاَ به موفقیت برسید.

باورهای ما مانند دانه هایی هستند که تو ذهن مان می کاریم و آن ها به ما محصول می دهند. باید در انتخاب باورهای مان بسیار دقت کنیم، زیرا تنها دانه های خوب و مرغوب محصولات خوبی به بار می آورند. مراقب باشیم که تو ذهن خود دانه های نامرغوب و علف های هرز نکاریم. زیرا حاصل باورهای قدرتمند و مثبت ، موفقیت و خوشبختی و لذت از زندگی است و حاصل باورهای اشتباه و مخرب ، ناامیدی و شکست است.

ویدیو انگیزشی باورهای اشتباه را هم اکنون مشاهده نمایید. 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *