آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر مقالات موفقیت

یک داستان عجیب اما واقعی درباره باور و عشق

 

فرزند ناپلئون “هیل” به طور مادر زاد بدون گوش متولد شد.پزشک ها به او گفتند که هیچ راه چاره ای نیست و بعضی از رویدادها در زندگی به خواست خود انسان نیست. اما ناپلئون بر این باور بود که هر انسانی میتواند به خواسته اش برسد و با تمام وجود باور داشت فرزندش مثل یه انسان عادی میتواند ادامه حیات دهد، بدون نیاز به کمک و ترحم.

روزی ۲ ساعت روی شنوایی فرزندش کار میکرد تا در سن ۱۵ سالگی توانست ۶۵ %شنواییش برگردد . جالب اینجاست که تمام پزشکان این پدیده را تا به آنروز ندیده بودند و باعث شگفتی آنها شده بود چون تنها نمونه جهان بود . در یکی از دانشگاهها طی چند سال تحقیق روی فرزندش توانستند شنوایی کامل او را بازگردانند .

عجیب است!! یا بهتر بگوییم معجزه است

اما این معجزه بازتاب چه نیرویی بود و چگونه در پسر ناپلئون هیل متجلی شد؟

وقتی باور با یک فکر مخلوط بشود ضمیر ناخودآگاه ناگهان به تکاپو میفتد و زیرک میشوید .

باور و عشق قوی ترین احساسات مثبت ذهن هستند وقتی با هم ترکیب شوند، به تفکرات شما رنگ و لعاب میدهند و باعث میشوند که سریع تر به ضمیر ناخودآگاه شما برسند و بهتر نتیجه دهند.طوری که میتواند ناممکن های ذهنی شما را به ممکن تبدیل کند.

چطور باورهایمان را تقویت کنیم

باور یک وضعیت ذهنیه که با تکرار یک دستورالعمل به ضمیر ناخودآگاه منتقل میشه تکرار دستورات داده شده به ضمیر ناخودآگاه تنها راه شناخته شده ایست که با آن میتوانید باور خودتون را تقویت کنید .

هیچ کسی بد شانس به دنیا نمی آید،میلیون ها انسان فکر میکنند سر نوشتشون بوده که شکست بخورند و فقیر باشند آنها دلیل این شکست را نیروهای عجیبی میدانند که نمیتونند روی آنها کنترلی داشته باشند، اما در اصل آنها خودشون باعث بدبختی خودشون هستند در واقع همین طرز فکر منفی آنهاست که باعث میشود تمام منفی های جهان برایشاناتفاق بیفتد.

باید به خودتان باور داشته باشید .در واقع باور جرقه ایست که به آرزوها وتفکرات شما زندگی میدهد.

باور نقطه شروع همه موفقیت هاست

باور اساس همه معجزه هایی است که تا به حال اتفاق افتاده و علم نتوانسته آنها را اثبات کند

باور تنها داروی ضد شکست است

تفکراتی که با احساسات شما ترکیب بشوند مثل یک آهن ربا عمل میکنند.

هر ایده یا مقصدی از طریق تکرار افکار به ذهن میتواند به ضمیر ناخودآگاه منتقل شود .

از اینکه مطالب تلفیقی از باور و عشق را خواندید خوشحال هستید؟ می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

بذر یک ایده

و دلیل نوشتن اظهار نامه ۶ مرحله ای در پارت اول همین بود، که هرروز آنرا بخوانید و با تکرار این عمل به ضمیر ناخودآگاه خود دستور دهید تا بتوانید معجزه زندگیتان را رقم بزنید .

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

کتاب صوتی قانون توانگری یک محصول فوق العاده که تاثیرگذاری آن بیش از کارگاه های آموزشی و سمینارهای موفقیت می باشد. یک محصول ارزشمند درباره کسب موفقیت و ثروت و زندگی شرافتمندانه. 
در راه موفقیت قدم بردارید و هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

شما بعد از خواندن این مقاله تلفیقی از باور و عشق: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.
شما در زمینه تلفیقی از باور و عشق چه تجربیاتی دارید؟
با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله تلفیقی از باور و عشق بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *