آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر کتاب, مقالات موفقیت

بخواهید تا به شما داده شود

نویسنده: جری هیکس

اکنون که آغاز می کنم به نوشتن این مقدمه انوار خورشید بر ساحل مالیبو تابیده و من در درون خود همان شادی را احساس می کنم که عمقی به ژرفای اقیانوس پیش رویم دارد. می دانم و می توانم تصور کنم که انتظار چه نوع رازگشایی و مکاشفه ای را از این کتاب دارید.

سالها قبل ، هنگامی که در جستجوی جوابهایی قابل قبول برای سوالات بی پایانم بودم و می خواستم بدانم که خدا چه کسی هست و فایده زندگی در این جهان چه چیز می باشد به واژه ی غیرقابل توصیف برخوردم. به این جا رسیدم هر چه بیشتر به مفهوم « غیرمادی » نزدیک می شویم واژه های کمتری برای بیان آن پیدا می کنیم. بنابراین اگر به درک کامل برسیم یقیناً واژه ای برای بیان آن پیدا نخواهیم کرد، در این مرحله از واقعیت زمانی – مکانی جهان غیر مادی با کلمات مادی قابل توصیف نیست.

در طول تاریخ و طی دوران تکامل ما دهها هزار فلسفه، مذهب ، آیین و عقیده و مسلک مختلف داشته ایم. معهذا علی رغم میلیونها اندیشه و نظریه و نتیجه گیری و عقایدی که به نسلهای بعد منتقل شده هنوز نتوانسته ایم بر سر یک کلمه که بتواند دنیای غیرمادی را به توصیف درآورد توافق کنیم.

در طول تاریخ تعداد کمی مدعی شده اند که با عالم غیرمادی توانسته اند آگاهانه ارتباط برقرار کنند. بعضی از اینها مورد تکریم قرار گرفته اند. بعضی دیگر به شدت به لعن و نفرین گرفتار آمده اند. بسیاری هم از ترس این لعن و نفرین مردم جرأت ابراز نظریه های خود را پیدا نکرده اند.

دانلود رایگان بخواهید تا به شما داده شود

حضرت موسی ( ع ) ، حضرت عیسی ( ع ) ، حضرت محمد ( ع ) … چند نمونه از کسانی هستند که با عالم معنا در ارتباط مستقیم بوده اند. کسانی دیگر مانند ژان دارک یا ژوزف اسمیت … هم مدعی چنین ارتباطی بوده اند. اگر چه هر یک از ما به نوعی مورد لطف و الهام خداوند قرار می گیریم اما فقط بعضی از ما به این الهام توجه می کنیم و تعداد کمی قادرند این مکاشفه و الهام را به زبان مادی برگردانند و عده کمتری هم حاضرند تجربیات خود را با دیگران در میان بگذارند.

این اطلاعات را از این جهت دادم تا مقدمه ای باشد بر تجربه ای که همسرم اِستِر از سر گذراند. او یکی از معدود کسانی است که با اراده ی خود و بطور آگاهانه می تواند از عالم غیرمادی جوابهای خود را دریافت کند . اِستِر به طریقی دسته های اندیشه ( و نه کلمات ) را دریافت می کند و درست مثل مترجمی که از زبان اسپانیایی به انگلیسی ترجمه می کند افکاری را مثلاً به زبان اسپانیایی می گیرد ( که البته به صورت کلمات واقعی نیستند ) و آنها را به انگلیسی مبدل می کند درست مثل همان طور که مترجم اسپانیایی معانی ( نه کلمات واقعی ) را درک و آنها را به کلمات واقعی و معادل مبدل می کند.

لطفاً توجه داشته باشید چون همیشه معادلهای دقیق برای آنچه استر درک می کند وجود ندارد، گاهی ناچارست کلمات جدیدی اختراع کند یا از کلمات قاعده مند به طریقی دیگر استفاده کند تا بتواند آنچه رادریافته شرح دهد. به همین دلیل در انتهای کتاب فهرستی از واژه ها و معانی آنها فراهم کرده ایم. برای مثال واژه متداول سعادت به معنای خوشی، سلامتی و داشتن ثروت است اما در فلسفه ی آبراهام به معنای وسیع تری از آن استفاده می شود و معنای سعادت غیرمادی است که خداوند در هر حال به سوی ما جاری می کند. مگر آن که خود راه آن را سد کنیم.

از ۱۹۸۶ اِستِر و من هر ساله به ۵ شهر مختلف سفر کرده و در آنجا کارگاههایی برگزار کردیم که شرکت کنندگان می توانند هر سؤالی را از ما بپرسند و هیچ محدودیتی وجود ندارد. هزاران نفر با زمینه های مختلف مذهبی، فلسفی و اجتماعی به جلسات ما می آیند و همه قصد اصلاح زندگی خود یا اطرافیانشان را دارند و استر از طریق عالم غیرمادی جوابهای مناسب برای آنها دریافت کرده است.

دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود

در پاسخ به همه ی سؤالات است که این کتاب شکل گرفته تا فلسفه ی سعادت را به همگان تسری دهد.

 

آیا برای رسیدن به موفقیت برنامه ای دارید؟ آیا موفقیت را فقط در کسب ثروت میبینید!! یا اینکه در تمام جنبه های زندگی تان دوست دارید به موفقیت برسید؟ سایت ذهن ایده آل در تمام جنبه های زندگی شما ، محصولات انگیزشی تولید کرده است که شما دوست عزیز می توانید در صفحه محصولات هر محصول را به صورت جدا انتخاب و تهیه نمایید. راستی قبل از خرید و دانلود می توانید بخشی از محصولات را به صورت رایگان ببینید یا بشنوید.
ضمنا ما در تیم ذهن ایده آل به این نتیجه رسیده ایم که هر محصولی را خریداری میکنید هزار برابر آن را در زندگی تان به دست خواهید آورد به همین خاطر تمام محصولات ذهن ایده آل دارای ضمانت اثربخشی محصول می باشد.
دوست عزیز تا موفقیت همین یک کلیک فاصله دارید. اینجا را کلیک کنید تا در تمام جنبه های زندگی تان موفق شوید.

در قلب این آموزشها قانون نیرومندی قرار دارد به نام قانون جاذبه . در طی دهه ی گذشته ما بیشتر آموزش های آبراهام را در مجله مان به نام « علم آفرینش عمدی » به چاپ رسانده ایم و امیدواریم این کتاب به سؤالات شما نیز پاسخ دهد و افق جدیدی را پیش روی شما باز کند.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود پاسخی است برای آن که چطور باشید و چطور عمل کنید و هر چیزی را که باعث خوشحالی شما می شود بتوانید به دست آورید. کتاب بخواهید تا به شما داده شود هم چنین به شما یاد می دهد که چطور نباشید و چطور عمل نکنید و چطور چیزهایی را که باعث ناخشنودی شما می شود از خود دور کنید.

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

جهت دانلود رایگان کتاب بخواهید تا به شما داده شود روی تصویر زیر کلیک کنید :

download-image

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *