شهریور, ۱۳۹۶ بدون نظر تصویری, دانلودهای رایگان موفقیت

بخشی از بسته آموزشی هدف گذاری ذهن ایده آل

 

مهمترین عامل، در کسب هر موفقیتی، تدوین و مشخص کردن دقیق اهداف می باشد، هدفگذاری مهمترین عامل حرکت و خلق آینده است. هدفها  هستند که مقصد و مسیر زندگی فردی و سازمانی را روشن می کنند. هدف گذاری به مثابه ترسیم جاده ای برای آینده است. تلاشی ارزشمند است که معطوف به هدف باشد، تلاش بی هدف پرتاب تیر در تاریکی است یکی از موانع بسیار مهم موفقیت و کامیابی، ناتوانی افراد در تدوین اهداف می باشد. مردم اغلب از بی وقتی شکایت می کنند در حالی که مشکل اصلی شان بی هدفی است.
اهداف در زندگی نقش بسیار مهمی را ایفا میکنند زیرا به شما مقصدی واقعی، قابل ملاحظه و خاص را نشان میدهند.آنها معیارهایی ضروری هستند که به شما انرژی ، حس اعتماد . اطمینان از توانایی ادامه مسیر در راه درست را به آرزوهایتان ختم میشود، میدهند. همچنین میتوانند مانند یک نقشه دستی برای رسیدن به آرزوهایتان عمل میکنند.
سوالی که باید از شما عزیزان پرسید این است :آیا میتوان به سادگی به موفقیت دست پیدا کرد؟ آیا میتوانیم احساساتمان، جسممان، روابطمان یا وضعیت مالی خود را در زندگی تغییر دهیم؟ به نظر شما غیر ممکن است؟یعنی می شود کسی در کمتر از یک سال ده ها میلیون تومان کسب ثروت کند؟ شاید با خود میگویید که اگر رسیدن به این ها اینقدر ساده است که با قدرت درونی میتوان به آنها رسید. پس چرا همه به چنین موفقیتهای نمیرسند؟
همراهان عزیز جواب همه این پاسخ ها و ده ها پاسخ دیگر را در دوره آموزشی هدف گذاری از صفر تاصد در سایت ذهن ایده آل پیدا خواهید کرد.
دوستان عزیز بخش هایی از محصول هدف گذاری صفر تا صد رو می تونید در کلیپ زیر مشاهده نمایید.
دوستان جهت مشاهده کامل محصول هدف گذاری به بخش محصولات مراجعه نمایید.

 

 

 

 

جهت دریافت محصولات در زمینه موفقیت ، روانشناسی ، دریافت فایل صوتی ،خرید و دانلود کتاب صوتی هم اکنون عضو ذهن ایده آل شوید.      https://www.zehneideal.com

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *