آبان, ۱۳۹۷ بدون نظر دانلودهای انگیزشی, شنبه های با انگیزه

به سمت موفقیت

در این ویدیو انگیزشی به سمت موفقیت به شما آموزش داده خواهد شد که تمام افراد موفق و ثروتمند خود ساخته پیگیر هستند و تمام کارهایشان را ثبت می کنند.

به این کار گزارش گیری می گویند. گزارش گرفتن از کارهایتان باعث می شود که آگاهی بدست بیارید و از تصمیماتی که گرفته اید متوجه شوید که چه کارهایی را انجام داده اید.

آیا فرد موفق و ثروتمند خودساخته ای را دیده اید که پیگیر نباشد؟

تمام افراد موفق خودساخته پیگیر هستند و شما هم اکنون تصمیم بگیرید که پیگیر باشید و با این نیت ثبت کنید که به اهداف تان در واقعیت دست پیدا کرده اید . خودتان را کالای با ارزش و گران بهایی ببینید که هر اقدامی انجام می دهید باید ثبت کنید و مطمئن باشید که با این کار انقلاب جدیدی در زندگی تان اتفاق خواهد افتاد.

موفقیت نزدیک است

لازم می دانم که خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که هرگز نمی توانید قبل از اندازه گیری چیزی آن را مدیریت کنید و پیشرفت کنید مگر آنکه از عادت های خودتان اگاهی داشته باشید.

هر ورزشکار حرفه ای ، مربی ای حرفه ای تمام تمرینها را حتی یک چیزی که احساس می شود بی ارزش می باشد را ثبت می کند. وزنه برداران حرفه ای امار دقیق وزنه ای را که بلند می کنند فوتبالیست حرفه ای تعداد هر شوتی که در روز به سمت دروازه می زند و … همه را ثبت می کنند.

با روش هایی که در ذهن ایده آل کسب می کنید و با تمرین هایی که آن را دریافت و انجام می دهید با تکرار و تکرار و تکرار آن ها ، برای شما دوست عزیز موفقیت نزدیک است.به امید روزهای روشن

 

در شنبه های با انگیزه همراه با ذهن ایده آل هفته پر انرژی را شروع کنید. شما عزیزان می توانید جهت دریافت دیگر دانلودهای انگیزشی شنبه های با انگیزه از طریق این لینک اقدام نمایید.

 

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *