فروردین, ۱۳۹۸ بدون نظر مقالات موفقیت

برای به دست آوردن از اقیانوس بی انتهای نعمات های خداوند ، از راهبرد تجسم و تصورات مثبت استفاده کنید

ضمیر شما برای دست یابی به رفاه و تمکن ، به پول و اوضاع مالی شما وابسته نیست ، بلکه ین پول است که برای راه یابی به زندگی شما ابتدا باید از کانال ضمیرتان عبور کند ، بدین معنا که اگر می خواهید در زندگی خود به رفاه و تمکن برسید ، صرف نظر از آن که هم اکنون چه وضعی دارید ، باید ابتدا این موقعیت را در ذهن تان تصور کنید . هر چه در این زمینه به ذهن پویایی بدهید ، در زندگی به چیز های عمیق تری دست پیدا می کنید.

من عاشق این تصور هستم که در دنیای خیال خود ، خود را ایستاده بر ساحل اقیانوس بی کران نعمات الهی ببینم و به دورترین نقطه این اقیانوس چشم بدوزم و در ذهنم همواره به خود یادآور شوم که هر چه بخواهم از این اقیانوس بی پایان بهره بگیرم.

از اینکه مطالب تجسم و تصورات مثبت را خواندید خوشحال هستید؟ می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

برای برداشتن نعمات الهی چه ظرفی با خود به همراه آورده اید

به دستان خود نگاه کنید . ببینید که برای برداشتن نعمات الهی چه ظرفی با خود به همراه آورده اید ! یک قاشق چای خوری ؟ یک انگشت دانه سوراخ دار ؟ یک جام ؟ یک لیوان ؟ یک ظرف معمولی ؟ یک قوری ؟ یک وان کوچک ؟ یا یک خط لوله که یک سر آن را به زندگی خود وصل کرده اید و سر دیگر را با خود آورده اید تا به این اقیانوس بی کران متصل نمایید؟

به اطراف خود نگاه کنید . هر آنچه که آفریده خداوند است با خود ظرفی به همراه آورده تا از این اقیانوس بی پایان به قدر خود برداشت کند . ثروت بی کران الهی در دسترس تمامی آفریده های خداوند، گسترده و بی کران ، قرار دارد. هر کس بهره و قسمت خود ر از این اقیانوس بر می گیرد. هیچ کس را یارای آن نیست که بهره و نصیب شما را از شما بگیرد و شما نیز نمی توانید روزی دیگران را از آنان بگیرید و یا بدزدید.

همیشه این تمرین تجسم ذهنی را به کار بگیرید…

ظرفی که شما برای خود به همراه آورده اید ضمیر شما است . شما می توانید هر زمان که اراده کنید ، با یک ظرف بزرگ تر عوض کنید. بکوشید که همیشه این تمرین تجسم ذهنی را به کار بگیرید تا وسعت ، بی کرانگی و ذخایر عظیمی را که خداوند در اختیار شما و همه آفریده های خود قرار داده است ، با تمام وجودتان احساس کنید و به آن منبع لایزال متصل شوید.

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

کتاب صوتی قانون توانگری یک محصول فوق العاده که تاثیرگذاری آن بیش از کارگاه های آموزشی و سمینارهای موفقیت می باشد. یک محصول ارزشمند درباره کسب موفقیت و ثروت و زندگی شرافتمندانه. 
در راه موفقیت قدم بردارید و هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

شما بعد از خواندن این مقاله تجسم و تصورات مثبت: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.
شما در زمینه تجسم و تصورات مثبت چه تجربیاتی دارید؟
با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله تجسم و تصورات مثبت بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *