آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر مقالات موفقیت

تفاوت مردان با زنان

هر آنچه را که تا بحال سیاست مداران و جامعه شناسان در مورد زن و مرد گفته اند لطفا فراموش کنید! زن ها و مردها با هم فرق دارند، یک کلام، ختم کلام!! با درک این موضوع رابطه تان خوشایند تر، شیرین تر و کم توقع تر می شود.

در این مقاله تفاوتهای عمده مردان با زنان را خواهیم گفت و تمام سعی این می باشد  تا کلید زندگی زناشویی شیرینی را به همگان تقدیم کنیم. چرا خانم ها نظر شما را می پرسند و بعد وقتی نظرتان را می گویید، می گویند که اشتباه است!

چرا مردها محال است چیزی را در یخچال یا کمد پیدا کنند اما به راحتی آدرس نزدیکترین توالت عمومی را پیدا می کنند!

چرا خانم ها می توانند یک تار موی بور را از بیست متری تشخیص دهند، اما تیر چراغ برق به این گندگی را نمیبینند!

چرا مردها محال است بدون اینکه از از کانال به آن کانال بپرند تلویزیون تماشا کنند!

اگر فکر می کنید همه چیز را در مورد روابط خانم ها و آقایان می دانید، این مقاله حق مسلم شماست!

تفاوتهای بیولوژیک مرد و زن

زنان و مردان متفاوت اند، نه بدتر یا بهتر از همدیگر، فقط متفاوت اند. تنها چیزی که آنها در آن با هم مشترک اند این است که متعلق به یک گونه ی جانوری اند. آنها در دنیاهای متفاوت زندگی می کنند، با ارزش هایی متفاوت و قوانینی از بیخ و بن متفاوت.

همه این حقیقت را می دانند، اما عده ی کمی، بخصوص مردها می خواهند آنرا بپذیرند. حدود پنجاه درصد ازدواجها در جوامع غربی به طلاق می انجامد. مردان و زنان از نژاد ها و رنگها و فرهنگهای مختلف مدام در مورد نظرها و رفتارها و عقاید جفتشان در حال گله گذاری اند.

وقتی مردی میرود دستشویی، فقط به یک دلیل اینکار را می کند. اما وقتی زنی می رود دستشویی هم استراحت می کند و هم وقت گذرانی. اکثر خانمهای غریبه ای که وارد یک توالت عمومی می شوند، در صف انتظار چنان با هم درد دل می کنند که انگار صد سال است همدیگر را می شناسند.

مردها سلطان مطلق کنترل تلویزیون هستند و مدام از این کانال به آن کانال می روند. زنها ترجیح می دهند آگهی تبلیغاتی نگاه کنند تا کانال عوض کنند. مردها تحت فشار به کشورهای دیگر حمله می کنند و زنان شکلات می خورندو می روند خرید! زنها از مردها انتقاد می کنند که بی احساس اند، بی توجه اند، حرف نمی زنند، گوش نمی کنند، عاشق نیستند، معاشرتی نیستند و …

مهمترین تفاوتهای زنان و مردان از دید روانشناسی

مردها از زنها انتقاد می کنند که رانندگی بلد نیستند، نقشه را وارونه دستشان می گیرند، جهت یابی شان تعطیل است، خیلی حرف میزنند و …

مردها محال است لنگه ی جورابشان را پیدا کنند، اما سی دی هایشان همیشه بترتیب حروف الفبا ردیف است. زنها همیشه سوییچ را پیدا می کنند. اما بعید است راهشان را به دندانپزشکی یا مهمانی پیدا کنند! مردها فکر میکنند جنس حساسی دارند. زنها مطمئن اند که حساس هستند. چندتا مرد میشناسید که کاغذ توالت تمام شده را عوض کنند؟

تفاوت ویژگی های زن و مرد

زنها باورشان نمی شود که مردها بی توجه اند. مردها در تعجب اند که زنها چطور چراغ قرمز تمام شدن بنزین را در سی سانتی متری چشمشان روی داشبود نمیبینند، اما یک لنگه جوراب کثیف را از پنجاه متری توی اتاق تاریک پیدا میکنند!! زنها در عجبند که مردها چطور پارک دوبل را از آیینه عقب اینقدر دقیق انجام میدهند اما نمی توانند ظرف کره توی یخچال را ببینند.

جامعه ای امروز قصد دارد این اعتقاد را رواج دهد که زنان و مردان دقیقاً از مهارتها، استعدادهای و توانایی های مشابه برخوردارند و عجیب این که در همین زمان علم شروع کرده به ثابت کردن اینکه آنها کاملاً متفاوت اند. فکر می کنید این ایده ما را در چه موقعیتی قرار می دهد؟

در پاسخ باید گفت در موقعیتی بی نهایت متزلزل! ما تنها با درک تفاوتهای زن و مرد است که میتوانیم با اتکا به ضعفهای فردی پشتمان را به قدرت های جمعی گرم کنیم. تاکنون پیشرفتهای عظیمی در علم مربوط به تکامل بشر صورت گرفته و ما به شما نشان می دهیم که یافته ها-  وقتی بر روابط زنان و مردان اعمال می شوند- تا چه حد می توانند درک کامل و قابل اعتمادی از بسیاری از مسائل عجیبی که بین زنان و مردان اتفاق می افتد، به ما بدهند.

 

از اینکه مطالب تفاوت مردان با زنان را خواندید خوشحال هستید؟ می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

یک مقاله متفاوت درباره تفاوت مردان با زنان

این مقاله برای مردان و زنانی نوشته شده است که تا ساعت دو صبح بیدار می نشینند و با عصبانیت و جدیت از زوج خود می پرسند: “چرا درک نمی کنی؟” شکست یک رابطه به این دلیل است که مرد هنوز درک نمی کند که چرا زن نمی تواند مثل او باشد. و زن از مردش انتظار دارد که درست مثل خودش رفتار کند. این مقاله نه تنها در درک جنس مخالف، بلکه در درک خودتان به شما کمک می کند و با استفاده از آن هردو می توانید با زندگی شادتر و سالم تر و هماهنگ پیش بر

برچسب ها