شهریور, ۱۳۹۷ بدون نظر دانلودهای انگیزشی, شنبه های با انگیزه

تو ثروتمندی

در این ویدیو با موضوع تو ثروتمندی اشاره خواهیم کرد که : همه انسان ها ثروتمند به دنیا آمده اند. فقط مشکل در باور مردم می باشد که اکثر مردم به طور موقت دچار کمبود پول می شوند. ما قصد داریم آموزش هایی را به صورت سریالی برای شما عزیزان اماده کنیم تا بتوانید تکه های پازل زندگی خود را کنار هم بچینید و تصاویر ذهنی خود را در زندگی شکوفا سازید.

این آموزش ها همچون چراغ علاء الدین آرزوهایتان را بر آورده می کند . اینک شما چیزی در دست دارید که در جستجویش بوده اید.

این یک نقشه است. یک نقشه ذهن بسیار ساده که شما را از جایی که هستید ، به مقصد مورد نظر می رساند.

در واقع سادگی ان فریب دهنده است. اما فریب این سادگی را نخورید ، زیرا هر قسمت از آموزش تو ثروتمندی ، ارایه دهنده ایده بسیار ارزشمند است. حال شما این فرصت را دارید که این ایده ها را در زندگی خودتان آزمایش کنید. چه آرزویی دارید؟ بدانید که می توانید به آن برسید … می توانید به تمام چیزهایی که می خواهید برسید.

آموزش تو ثروتمندی به گونه ای برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است که حقیقتاَ مسیر ذهنی شما را به سمت هر هدفی که مورد نظرتان می باشد هدایت می کند. همچنان که شما هر قسمت از آموزش های سریالی تو ثروتمدنی را مشاهده می نمایید، آگاهی شما نسبت به خودتان _ خود واقی تان _ و توانایی های واقعی تان بیشتر می شود.

ویدیو انگیزشی تو ثروتمندی

شما باید این حقیقت مهم را همواره مدنظر داشته باشید : زمانی می توانید در این زندگی ، منافع مادی یا معنوی را از آن خود کنید که استعدادهای بالقوه خود را به مرحله عمل در آورید. به قول معروف : به عمل کار برآید ، به سخن دانی نیست.

این آموزش های سریالی که به صورت ویدیوهای انگیزشی در قالب شنبه های با انگیزه تهیه شده است هر شنبه در وب سایت ذهن ایده آل قرار خواهد گرفت ، هر جلسه آموزشی به یک موضوع درباره کسب ثروت و موفقیت اشاره خواهد شد. لازم است که خدمت شما یادآوری کنم : شما از بدو تولد ثروتمند به دنیا آمده اید اما عوامل زیادی دست به دست هم داده است که شما از ذات طبیعی خودتان ، از حق خدادادی خودتان فاصله گرفته اید که ما در هر ویدیو انگیزشی به این موضوع مهم همراه با تمرین عملی اشاره خواهیم کرد

ویدیو انگیزشی تو ثروتمدنی را هم اکنون مشاهده نمایید.

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *