مهر, ۱۳۹۷ بدون نظر دانلودهای انگیزشی

تو قهرمانی

در این ویدیو انگیزشی با موضوع تو قهرمانی این آموزش را به شما خواهیم داد که :یک از کارهایی که باید برای موفقیت خودتان انجام دهید این است که : دنبال چرایی کار باشید – چون اگر دنبال چرایی کار باشید این چرایی کار به شما معنا می دهد، چرایی کار یک نیروی محرکه است.

اما الان برای شما همراهان دوست داشتنی ذهن ایده آل پیشنهاد دارم

تو قهرمانی که قطعاَ می توانید قهرمان باشید : همین الان قبل از دیدن این ویدیو انگیزشی کاغذ و قلم آماده کنید و دلایل کارهایی که می خواهید انجام دهید و اینکه چرا باید موفق شوم را بنویسید و بدانید که چرا می خواهید موفق شوید – چرا می خواهید لاغر شوید؟ چرا می خواهید در کنکور قبول شوید ؟

به عنوان مثال می خواهم لاغر شوم تا پیش دوستانم به چشم بیایم ، سالم باشم ، جذاب و دوست داشتنی تر باشم ، سالم تر و عمر بیشتری داشته باشم…

اول از همه دنبال چرایی کار باشید . چرایی کار به شما معنا می دهد . چرایی کار یک نیروی محرکه است . من خودم چرایی کارهای خودم را بزرگ می نویسم و همیشه هم آن را می بینم.

اگر چرایی قدرتمند داشته باشید و میل و انگیزه هم به همراه آن باشد در طول سال ، قطعاَ موفقیت هایی نصیب شما می شود

فردی که چرایی محکمی داشته باشد بهترین راهکار برای چگونگی انجام دادن کار در مقابل او قرار می گیرد. یعنی کسی در زندگیش چرایی برای انجام دادن دارد می تواند از پس هر چگونگی بر بیاید

قدرت فوق العاده درون تان

شما وقتی چرایی های محکم و مهم داشته باشید و یک دلیل بزرگ برای کارتان داشته باشید حاضر هستید هر کاری انجام دهید و قدرت فوق العاده درون خودتان را فعال کنید .

شما برای فعال کردن قدرت فوق العاده درون تان باید ارزش واقعی خودتان را پیدا کنید. ارزش اصلی شما مانند جی پی اس می ماند و به شما اطمینان می دهد که کجا هستید و مسیر درست یا نادرست را برای شما مشخص می کند.

ویدیو انگیزشی تو قهرمانی را هم اکنون مشاهده نمایید.
 
 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *