تیر, ۱۳۹۸ بدون نظر کسب و کار, مقالات, موفقیت در زندگی

توضیحات درباره بسته آموزشی تکنیک های موفقیت در زندگی و کار

به راستی موفقیت در کار و زندگی چیست؟ واقعیت این است که هر کسی برای موفقیت های خود تعریفی دارد. شاید برای یک نفر موفقیت یعنی قبولی در کنکور برای دیگری موفقیت یعنی داشتن پول و ثروت و … به همین نسبت موفقیت برای هر کس تعریف می شود.

اما موفقیت در کار و زندگی از نظر بسیاری از بزرگان و افراد موفق وابسته به نحوه عملکرد آنها، باورها و انگیزه هایشان دارد. ما در بسته آموزشی تکنیک های موفقیت در زندگی و کار به راهکارهای موفقیت در کار و زندگی اشاره خواهیم کرد.

شما برای موفقیت در بازی زندگی در وهله اول باید با قوانین بازی آشنایی داشته باشید. این قوانین، که در نتیجه مطالعه روی زندگی افراد موفق حاصل شده در این کتاب آورده شده است. در واقع این قوانین از طریق شناخت خصوصیات کلی افراد موفق و با بررسی اصولی که در زندگی به کار می برند به دست آمده است.

افراد موفق چه خصوصیاتی دارند

گرچه ممکن است شما با بعضی از قوانین از قبل آشنایی داشته باشید ، ولی بسیاری از آن ها که در این کتاب مورد بحث قرار می گیرند ، باعث تعجب شما خواهند شد. به عنوان مثال ، آیا می دانستید انتظار بیش از حد و اشتیاق زیاد برای به دست آوردن فوری چیزها و پذیرفتن تغییرات ایجاد شده ، از ویژگی های خاص افراد موفق است ؟

توجه داشته باشید که مهم نیست تعریف شخصی افراد از موفقیت چه باشد ، مهم این است که آن تعریف ، اصولی از قبیل مثبت بودن ، واقع گرا بودن ، منصف بودن و منطقی بودن را در بر داشته باشد . زیرا افراد موفق برای موفقیت از این اصول پیروی می کنند.

بعد از آشنایی با اصول و قوانین ، قدم بعدی داشتن طرز فکر صحیح است . این امرمستلزم این است که شما بدانید چگونه از این قوانین به نفع خودتان استفاده کنید . برای این کار لازم نیست به هر گونه فعالیتی دست بزنید ، قوانین را تغییر دهید یا از دیگران پیشی گرفته و از آن ها زرنگ تر باشید ،بلکه به جای آن سعی کنید در جریان امر قرار بگیرید.

به عنوان مثال ، سعی کنید از تدابیری که برای موفقیت به کار می برید ، در جهت خارج کردن رقبا از سر راه خود استفاده نکنید ، بلکه برای پیشرفت و ارتقای خودتان از آن ها بهره بگیرید.

آیا هر کسی می تواند در زندگی موفق شود؟

بله ،هر کسی قادر است در زندگی موفق شود به شرط اینکه رقیب برتری داشته باشد . شاید این سخن شما را در مورد شانس موفقیت خودتان دچار تردید کرده است. گر چه رقابت ، جزئی از زندگی است و به طور بقین کسانی موفق می شوند که بیشتر استحقاق دارند ، ولی در این کتاب تعریف من از موفقیت تعداد رقبا نمی تواند در میزان و شیوه ی موفقیت شما نقش داشته باشد .

در واقع در تعریف من از موفقیت ، تطابق توانایی رسیدن به هدف و طرز تلقی در رقابت اولویت است. درست است . بله ، تمایل به بهترین بودن ، اولین چیزی است که به ذهن افراد موفق خطور می کند . این کتاب به شما کمک می کند تا به آسانی بتوانید راهبردها و طرز فکر خود را رشد دهید و از نظر زندگی شخصی و حرفه ای در موقعیت بالاتری قرار بگیرید.

البته در کنار آشنایی با قوانین و داشتن طرح ذهنی برای موفق شدن ، شما باید از موقعیت فعلی خارج شوید و وارد گود جدیدی شده و مبارزه کنید .

این مبارزه مستلزم عمل است و از آن نوع مبارزاتی است که افراد می توانند موفق شوند .

از اینکه مطالب تکنیک های موفقیت در زندگی و کار را خواندید خوشحال هستید؟ می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

از نظر عملکرد افراد به سه گروه تقسیم می شوند

۱- افرادی که نمی توان آن ها را وادار به فعالیت کرد

۲- افرادی که می توان آن ها را به فعالیت واداشت

۳- افرادی که در واقع خودشان فعال هستند .

این کتاب با ارائه ی فعالیت های بسیار ساده و انجام روزانه ی آن ها به شما کمک می کند تا با برداشتن قدم های صحیح در مسیری درست حرکت کرده و در موقعیت یک زندگی موفق قرار گیرید.

تغییر در زندگی شما همراه با تغییر در تفکر شماست

این فعالیت ها شما را قادر می سازد ، تا به سرعت آمادگی پیدا کنید و بتوانید هر روز یک مرحله را پشت سر گذاشته و مرحله ی بعدی را شروع کنید. همچنین بتوانید از نیروی کار دیگران در انجام کارهایتان بهره ببرید . ضمناً شما با برداشتن این قدم ها می توانید بهترین انگیزه را برای موفقیت خودتان داشته باشید.

تغییر در زندگی شما همراه با تغییر در تفکر شماست ، تنها چیزی که نیاز دارید وقت گذاشتن برای هر بخش از این کتاب است . زیرا مطالعه ی هر بخش از این کتاب وقت زیادی از شما نمی گیرد. بعد شما باید موارد و تمرین هایی را که پیشنهاد شده است ، به کار برید .

اصول ، طرز فکر ها و نقشه های عملی نشان داده شده در این کتاب در صورتی که اجرا شوند ، موفقیت و تغییر و تحول در زندگی شما را تضمین می کنند .

با توجه به اینکه بسیاری از افراد نمی دانند چگونه می توانند در زندگی موفق شوند ، این کتاب نکته ها و واقعیت هایی را ارائه می دهد که هر کسی با آگاهی از آن ها می تواند در زندگی موفق شود.

جملات ناب بسته آموزشی تکنیک های موفقیت در زندگی و کار

« وفادار بودن به خودتان و کارتان، یک ارزش است. یادتان باشد که ارزش ها را باید حفظ کنید. هیچ کس نگفته که پای بندی به اصول ساده است ولی هر جور که حساب کنید، این یک کار ضروری است.»

« یک ذهن بزرگ برای مشغول بودن به افکار و انگیزه های زیادی احتیاج دارد. پس حتما کاری کنید که ذهن تان به بهترین وجه ممکن درگیر باشد. چه بسا همین برگ برنده شما شود.»

« هیچ وقت فکر نکنید که کارهای تان را عالی انجام داده اید یا بیشترین تلاش تان را کرده اید. این جور طرز فکر باعث خرابی و نابودی انرژی درونی تان می شود. همیشه جایی برای بهتر شدن و بیشتر کار کردن هست.»

« نگذارید ترس به هیچ‌ کدام از بخش‌ های زندگیتان نفوذ کند. ترس یک برخورد شکست‌ آور و یک احساس منفی است. ترس‌ هایتان را سریع شناسایی کنید و از بین ببرید. ترس را بردارید و به جای آن رفتار حل مساله، ایمان به خود و سخت‌ کوشی را بگذارید. ».

 

دانلود بسته آموزشی تکنیک های موفقیت در زندگی و کار
 کلیک نمایید
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *