شهریور, ۱۳۹۶ 1 نظر تصویری, دانلودهای انگیزشی

تکنیک های هدف گذاری

 

تکنیک های هدف گذاری : مهمترین عامل، در کسب هر موفقیتی، تدوین و مشخص کردن دقیق اهداف می باشد، هدفگذاری مهمترین عامل حرکت و خلق آینده است. هدفها  هستند که مقصد و مسیر زندگی فردی و سازمانی را روشن می کنند.

هدف گذاری به مثابه ترسیم جاده ای برای آینده است. تلاشی ارزشمند است که معطوف به هدف باشد، تلاش بی هدف پرتاب تیر در تاریکی است یکی از موانع بسیار مهم موفقیت و کامیابی، ناتوانی افراد در تدوین اهداف می باشد.

یکی از مسائلی که اعتماد به نفس ما را به طرز شگفت انگیزی بالا می برد واز ما یک شخص با اعتماد به نفس بالا می سازد داشتن هدف در زندگی است در واقع یکی از مهم‌ترین قطعات پازل موفقیت داشتن هدف و هدفگذاری است.

مردم اغلب از بی وقتی شکایت می کنند در حالی که مشکل اصلی شان بی هدفی است.

اهداف در زندگی نقش بسیار مهمی را ایفا میکنند زیرا به شما مقصدی واقعی، قابل ملاحظه و خاص را نشان میدهند.آنها معیارهایی ضروری هستند که به شما انرژی ، حس اعتماد . اطمینان از توانایی ادامه مسیر در راه درست را به آرزوهایتان ختم میشود، میدهند. همچنین میتوانند مانند یک نقشه دستی برای رسیدن به آرزوهایتان عمل میکنند.

بسته آموزشی هدف گذاری

سوالی که باید از شما عزیزان پرسید این است :آیا میتوان به سادگی به موفقیت دست پیدا کرد؟ آیا میتوانیم احساساتمان، جسممان، روابطمان یا وضعیت مالی خود را در زندگی تغییر دهیم؟ به نظر شما غیر ممکن است؟یعنی می شود کسی در کمتر از یک سال ده ها میلیون تومان کسب ثروت کند؟

پشاید با خود میگویید که اگر رسیدن به این ها اینقدر ساده است که با قدرت درونی میتوان به آنها رسید. پس چرا همه به چنین موفقیتهای نمیرسند؟

همراهان عزیز جواب همه این پاسخ ها و ده ها پاسخ دیگر را در دوره آموزشی هدف گذاری از صفر تاصد در سایت ذهن ایده آل پیدا خواهید کرد.

دوستان عزیز بخش هایی از محصول هدف گذاری صفر تا صد رو می تونید در کلیپ زیر مشاهده نمایید.

همراهان ذهن ایده آل : اگر دوست دارید که تکنیک های هدف گذاری را یاد بگیرید هم اکنون در بسته آموزشی هدف گذاری به بخش محصولات مراجعه نمایید.

 

 

 

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها
1 نظر

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *