مرداد, ۱۳۹۷ بدون نظر پادکست

راه های بدست آوردن ثروت معنوی و مادی

در پادکست شماره ۱ درباره راه های بدست آوردن ثروت و موفقیت است. ثروت به معنای دارایی های مفیدی است که نیازمان را برطرف می کند که در این جلسه مقدمه ای برای ثروت معنوی و مادی می پردازیم.
در این قسمت از پادکست می شنوید:.
چرا در قرن ۲۱ هنوز عده ای نمی توانند ثروتمند شوند؟
فرق شخص ثروتمند و فقیر
مدرسه ای به نام زندگی
استفاده از اهرم رنج و لذت
سهم شما از آسمانها و زمین چیست؟
هدف موسسه ذهن ایده آل این می باشد که در پادکست های صوتی که در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت درباره رازهای به دست اوردن ثروت و موفقیت صحبت شود . صحبتهایی درباره ثروت معنوی مانند ایمان به خدا ، فضایل اخلاقی و …. و همچنین درباره رازهای ثروت مادی در هر جلسه رازگشایی خواهیم کرد.
در اینجا لازم میدانم توضیحاتی را خدمت شما عزیزان عرض کنم که :زندگی خواه نوعی بازی و خواه نوعی مبارزه باشد، در هر حال رازهای خود را دارد و کسی که بر اساس این رازها ، مبارزه یا بازی نکند ، بازنده است . پس لازم است که زودتر رازها را بیاموزیم تا برنده باشیم.
زندگی اقیانوسی است که شما شناگر ان هستید. رازهای آمده در این پادکست های صوتی راه و روش شنا کردن در این اقیانوس را به شما یاد می دهد.اگر این رازها را ندانید و شنا کردن یاد نگیرید غرق خواهید شد.
بسیاری از انسان ها نمی دانند چرا ثروتمند نمی شوند . نمی دانند جرا احساس خوشبختی نمی کنند و نمی دانند چرا بسیاری از کارهایشان را نیمه تمام رها می کنند. آن ها اگر رازهای به دست آوردن ثروت و خوشبختی و راهِ رسیدن به آنها را بدانند، حتماَ ثروتمند و خوشبخت می شوند و هیچ گاه کارهایشان را نیمه تمام رها نمی کنند.فرق شخص ثروتمند و فقیر در این است که شخص ثروتمند رازهای به دست اوردن ثروت ( پس انداز کردن و سرمایه گذاری) را و شخص فقیر رازهای به دست آوردن فقر ( راز ولخرجی) را در زندگی شان به کار می گیرند.

 

 

جهت شنیدن دیگر پادکست های صوتی روی لینک کلیک نمایید.

 

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

 

                                                                          www.zehneideal.com

 

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *