آبان, ۱۳۹۸ بدون نظر دانلودهای انگیزشی, شنبه های با انگیزه

دانلود فیلم htink and grow rich

اطلاعات فیلم مستند Think and Grow Rich :

+ کارگردان : Scott Cervine

+ نویسنده : Scott Cervine, Cynthia Whitcomb

+ ستارگان : Rob Dyrdek, Greg Audino, Suzanne Whang

+ ساخت کشور : آمریکا

+ زبان : انگلیسی

+ زیرنویس : فارسی

+ ژانر : مستند

+ تاریخ انتشار : اکتبر ۲۰۱۷

+ مدت زمان : ۱ ساعت و ۴۶ دقیقه

فیلم مستند Think and Grow Rich: The میراث یک مستند بسیار طولانی است که داستان های برخی از معروف ترین کارآفرینان امروز، آیکون های فرهنگی و رهبران تفکر را به ثبت رسانده است.

در این فیلم، بینندگان از طریق حسابهای نامحدود کسانی که بالاتر از غیرممکن ترین و در بعضی موارد، بیشتر وخیم ترین شرایط برای دستیابی به تحقق شخصیت و علامت گذاری در جهان هستند، الهام می شوند.

این فیلم همچنین با داستانهای جالبی به هم پیوسته است، فیلم همچنین داستان های الهام بخش کلاسیک را از کتاب تحسین شده ناپلئون هیل به زندگی به ارمغان می آورد.

به غیر از ادای احترام به کتاب پرفروشترین کتاب خودآموزی در تمام دوران، فکری و رشدی نشان می دهد که چگونه مردم می توانند از شرایط خود برای رسیدن به موفقیت فوق العاده بلند شوند

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید برای اولین بار در سال ۱۹۳۷ منتشر شد،  به مدت ۸۰ سال، مردم عادی را برای رسیدن به رفاه و ثروت و به یک زندگی سرشار از موفقیت آماده کرده است.

امروزه این کتاب ارزشمند، با بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه فروخته شده، آن را به عنوان یکی از پرفروشترین کتابهای تمام وقت در نظر گرفته شده است.

افرادی از همه زمینه ها از طرح موفقیت هیل برای رسیدن به موفقیت فوق العاده ای استفاده کرده اند و جهان ما را در آن زندگی می کنند … .

مستند بیندیشید و ثروتمند شوید برای اولین بار در تارخ October 2017 به نمایش در آمده است که شما عزیزان می توانید هم اکنون در وب سایت ذهن ایده آل دانلود نمایید

فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید ذهن ایده آل بدون هیچ تبلیغاتی در این مستند مشاهده نمایید

بخشی از دانلود فیلم مستند بیندیشید و ثروتمند شوید را مشاهده نمایید.

 

 

نسخه های کامل بیندیشید و ثروتمند شوید را از طریق لینک های زیر دانلود نمایید

 دانلود کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید 

 دانلود فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید با کیفیت ۱۰۸۰ 

THINK AND GROW RICH: The Legacy will be a feature length docudrama film chronicling the story of some of today’s most renowned justify;entrepreneurs, cultural icons and thought leaders

. This feature length film will tell their inspirational stories and how they ultimately achieved their success. Interwoven with dramatic vignettes, the movie will bring to life classic inspirational stories from Think and Grow Rich, Think and Grow Rich: A Black Choice, Think and Grow Rich: A Latino Choice, Think and Grow Rich for Women and Three Feet From Gold.

‘ THINK will unlock the eminent significance behind the secret of Think and Grow Rich, revealing the global impact the book has created and serve as a continued legacy.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *