اردیبهشت, ۱۳۹۶ 1 نظر تصویری, دانلودهای انگیزشی

دوره آموزشی هدف گذاری ( ۵ )

سپاسگذارم از این که این بسته آموزشی را انتخاب کرید و برای آن وقت صرف کردید.
محصولی متفاوت از ذهن ایده آل .
ما در موسسه روانشناسی انگیزشی ذهن ایده آل دوره آموزشی هدف گذاری از صفر تا صد را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. تو این دوره آموزشی برنامه های عملی جدیدی که نیاز یک فرد برای موفقیت می باشد را ارائه داده ایم تا این آموزش ها به شما کمک کند موفق شوید.
این دوره آموزشی و ابزارهایی بصورت تمرین که در آن گنجانده ام، شامل بهترین مطالب و روش هایی است که تابحال شنیده، دیده و آموخته ام. این محصول، عصاره بهترین مطالبی است که از تحقیقاتم برای شما تهیه کرده ام. همه اینها در یک دوره آموزشی  که می تواند زندگی شما را تغییر دهد و بسیار هم ساده است، گنجانده شده است.

هدف گذاری در تمام جنبه های زندگی

بسیاری از اشخاص فکر میکنند که هدفگذاری به این معنی است که وقتی به هدفشان رسیدند، میتوانند از زندگی خود لذت ببرند. ما می خواهیم با شادمانی به هدف برسیم، نه اینکه ابتدا به هدف برسیم و آنگاه شادی کنیم.
سعی کنید از هر روز عمر خود به کاملترین صورت، استفاده نمائید. ارزش زندگانی را با میزان پیشرفت های خود اندازه نگیرید، بلکه بخاطر داشته باشید که جهت حرکت شما، مهمتر از نیل به هدفهای موقت است…
به همین دلیل ما در موسسه ذهن ایده آل محصولی کامل درباره هدف گذاری از صفر تا صد در تمام جنبه های زندگیتان را آماده کرده ایم تا شما عزیزان از این دوره آموزشی به موفقیت های چشمگیری دست یابید. شما میتوانید بخشی از این محصول را در سایت ذهن ایده آل مشاهده نمایید.
عزیزان و همراهان ذهن ایده آل این محصول یعنی دوره آموزشی هدف گذاری نتیجه مطالعات و تحقیقاتیه که از مشاوره افراد مختلف بدست اومده. بهتون پیشنهاد می کنم هم این ویدئو رو ببینید و برای خرید این دوره آموزشی به قسمت محصولات سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

 

دانلود هدف گذاری در تمام جنبه های زندگی (۵)
هدف

 

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

 

                                                                          www.zehneideal.com

 

دلی شاد و ذهنی ثروتمند را برایتان آرزومندیم.

مهدی سجودی

 

1 نظر

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *