آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر مقالات موفقیت

مهارت های پیشرفته رابطه جنسی

یکی از ثمرات ویژه ی یادگیری مهارت های پیشرفته جنسی ، بهتر شدن رابطه جنسی است. رابطه جنسی مطلوب موجب طراوت جسم و فکر و روح می گردد. درست همان طور که یک تعطیلات خوش پس از انجام کار سخت و یا یک پیاده روی لذت بخش در یک روز خوش بهاری و در هوای آفتابی و یا صعود به قله ی کوه موجب انبساط روحیه می گردد، رابطه جنسی نیز زندگی را بهتر کرده و روابط را به طور اصولی تقویت می کند.

زندگی جنسی به معنای رابطه ی شهوت آمیز نمی باشد، بلکه عامل اصلی ایجاد آن است. رابطه ی درست، قلب ها را مملو از عشق کرده و تقریبا تمام نیازهای عاطفی را برآورده می سازد. وضیعت های متفاوت در مقاربت، همگی بخش مهمی از زنده نگاه داشتن هیجان عشق است.

رابطه جنسی مطلوب برای زنان

آمیزش مطلوب موجب انعطاف پذیری در زن گشته و باعث می شود تا طعم عشق را چشیده و علاقه ی همسر را نسبت به خود دریابد. بدون شک مهارت و دانش مرد، می تواند به او بفهماند تا چه حد برای شوهرش مهم می باشد. عطش عشق  در روح او با علاقه شدید و توجه کامل همسر ارضاء می شود. تنش های دائمی او در یک لحظه رها گشته، و تسلیم عمیق ترین میل زنانگی اش می شود و عطش به عشق و مورد عشق واقع شدن به طرز کاملی در او سیراب می گردد.

رابطه جنسی مطلوب برای مردان

 

به واسطه ی رابطه جنسی مطلوب، مرد از تمام ناراحتی های خویش رها شده و آتش عشق و وفاداری او دوباره شعله ور می شود و رضایت همسر، که هدف نهایی او بوده حاصل می گردد. احساس متقابل و گرم زن، سبب هیجان او گشته و حس مردانگی او را تحریک می کند.در این حال گویی درهای بهشت به روی او گشوده می شود.

او از طریق ارضای همسر در می یابد کارش را به نحو احسن انجام داده و عشق او مورد تقدیر قرار گرفته است.زمانی که مردی عشق همسرش را در می یابد،میل سوزان و گاه پنهان او برای عشق ورزی و مورد محبت قرار گرفتن،اضاء می شود.

آمیزش به منظور ایجاد رابطه عاطفی

ارتباط جنسی  یادآور عشق بزرگ و محبت آمیزی است که آغاز،زن و مرد را به سوی یکدیگر جذب کرده است.به هنگام مقاربت مواد شیمیایی در مغز و بدن تولید می شود که باعث حداکثر لذت می شود. این فرایند باعث افزایش کشش به سوی یکدیگر و فعال شدن انرژی می گردد که تندرستی و سلامتی را به همراه دارد.

همچنین موجب سرزندگی،افزایش نیروی جوانی، درک زیبایی ها و قدردانی نسبت به یکدیگر و دنیای پیرامون می گردد.رابطه جنسی هدیه ی خاص خداوند به انانی است که برای به دست اوردن عشق، به عنوان یک ضرورت در زندگی تلاش می کنند.

یکی از مشخصه های اصلی که ازدواج را چیزی بیش از یک ارتباط محبت آمیز می کند، تماس جنسی است. این عمل به طور مستقیم جنبه های جسمی ما را بیش از هر فعالیت دیگری،تقویت می کنند.تماس جنسی ارامش را به زن هدیه کرده و او را در تماس با زنانگی خویش نگاه می دارد. هم چنین موجب اقتدار مرد گشته و او را با حس مردانه اش مرتبط می سازد.آمیزش،تاثیر فوق العاده ای در نزدیکی و یا جدایی ما از یکدیگر دارد.

مهارت های جنسی دگرگون شده است

برای ایجاد این ارتباط کافی نیست که تنها از غرایز خود پیروی کنیم.

همان گونه که زمان تغییر یافته،کیفیت این رابطه نیز با اهیت تر گشته است.مادران ما نمی توانستند چیزی در این مورد به ما بگویند و پدران ما اطلاعی از رموز آن نداشت.همان گونه که مهارت های رابطه و تبادل تغییر یافته، مهارت های جنسی نیز دگرگون گشته است.

بدون درک صحیح از نیازهای جنسی خود، این رابطه پس از گذشت چند سال (و حتی چند ماه) تبدیل به یک جریان عادی و خودکار می شود. با ایجاد تغییرات کم ولی مهم قادر خواهیم بود که به طور کامل بر این ساختار غلبه کنیم.

 

از اینکه مطالب رابطه جنسی را می خوانید خوشحال هستید؟ می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

زنان شیفته ی آمیزش مطلوب

برای داشتن رابطه جنسی خوب، باید نگرش مثبتی به آن داشت. برای اینکه مردی نسبت به همسر خویش کشش داشته باشد، باید اطمینان یابد که همسرش نیز به اندازه او خواهان این ارتباط است. اغلب مردان در این رابطه احساس کاستی می کنند. چراکه به اشتباه تصور می کنند همسرشان تمایلی به نزدیکی ندارد. بدون درک از چگونگی تفاوت های جنسی، براحتی می توان دستخوش دلسردی شد.

زنان به اندازه مردان نسبت به امور جنسی، تمایل شدید دارند اما تفاوت در این است که زنان تا زمانیکه نیاز عاطفی شان ارضاء نگردد، این میل عمیق را احساس نمی کنند و مهم تر آن که ابتدا باید مطمئن باشند که همسرشان به آنها عشق می ورزند. در این هنگام قلبشان را می گشایند و کانون احساساتشان فعال می شود و این میل به همام اندازه و یا بیش از آنچه هر مردی داراست، نمایان می شود .

برای زن، عشق بسیار مهمتر از رابطه جنسی است. به محض اینکه نیاز به عشق برآورده می شود، آمیزش اهمیت بیشتری می یابد.

زنان به اندازه ی مردان شیفته ی رابطه جنسی هستند اما برای تحریک شدن رابطه جنسی شرایط ویژه ای دارند.

حتی اگر زنی محبتی دریافت نکند ولی احتمال بدهد که می تواند مورد مهر و محبت واقع شود، این عمل عمیق در او ظاهر می شود.در حالیکه عموما مردان برای تحریک شدن رابطه جنسی ، تنها نیازمند فرصت و مکان هستند. در آغاز یک رابطه، تحریک مردان سریعتر و غیر ارادی شکل می گیرد.

در آغاز یک رابطه جنسی، تحریک جنسی برای مرد بسیار سریع و به طور خودکار صورت می گیرد.

تفاوت بیولوژیکی مردان با زنان

این تفاوت در فیزیولوژی نمایان می شود. هورمون های موجود در بدن که موجبات تحریم او را فراهم می آورند، به سرعت افزایش یافته و پس از رسیدن به ارگاسم سریعا آزاد می شود. در زنان این فرایند به آرامی صورت گرفته و پس از ارگاسم نیز باقی می ماند. زن قبل از اینکه از نظر فیزیکی تمایلی برای آمیزش داشته باشد، بتدریج تحریک می شود.

او قبل از تحریک جنسی ابتدا احساس گرمی شهوانی و گیرایی می کند و سپس جذب مرد گشته و از این که اوقاتی با یکدیگر باشند، احساس لذت می کند.برای آن که زنی خواهان آمیزش شود، باید مدت زمانی را به این عمل اختصاص داد.

برای آن زنی از نظر فیزیکی تمایل برای تماس جنسی پیدا کند، باید بتدریج تحریک شود. فهم این مسئله برای مردان مشکل است، زیرا آنان هرگز چنین تجربه ای را نداشته اند.

مردان بلافاصله پس از تحریک شدن، شهوتی می شوند. برای به تعویق انداختن این مسئله، نیاز به کنترل شدید دارند. فهم نیازهای متفاوت زنان برای مردان مشکل است، چراکه خود چنین تجربه ای نداشتند.

وقتی مردی از سفر بازمی گردد، ممکن است بلافاصله بخواهد، تماس جنسی برقرار نماید. در حالیکه همسرش نیاز به زمانی دارد که با گفتگو بتدریج به او نزدیک شود. بدون درک این تفاوت ها، مردان احساس طرد شدن نموده و یا زنان احساس می کنند که مورد سوءاستفاده قرار گرفته اند.

در هنگام شروع یک رابطه، مردان خواسته های قبل از آمیزش زن را خیلی بهتر درک می کنند اما در تماس های بعدی فراموش می کنند که زن هنوز قبل از هر گونه تماس باید از لحاظ عاطفی ارضاء شود. تا عواطف زن را درک نکنید، نزد او پذیرفته نخواهید شد. مرد به اهمیت ارضای نیازهای عاطفی زن، واقف نیست، چون نیازهای او کمتر از نیازهای زن می باشد.

مردان تنها خواهان یک چیز هستند

به طور عمومی زنان تصور می کنند که مردان تنها  خواهان یک چیز هستند و آن هم آمیزش جنسی است. این حقیقت دارد. با این وجود همین مردان به طور واقعی خواستار عشق و محبت هستند. آنان به اندازه زنان محتاج عشقند ولی قبل از آنکه قلب خود را بگشایند و عشق همسر را در آن جای دهند، شرط لازم تحریک جنسی است. همان گونه که زنان برای آمادگی آمیزش، نیازمند عشقند، مردان برای آنکه آماده ی عشق شوند، نیاز به تماس جنسی دارند.

همان گونه که زنان برای تماس جنسی، نیاز به عشق دارند، مردان برای ایجاد عشق نیازمند تماس جنسی هستند.

قاعدتا  یک زن قبل از هرگونه آمیزش می بایست عواطفش ارضاء گردد. در حالیکه عواطف مردان در حین آمیزش ارضاء می شود. زنان درکی از این موضوع ندارند. علت تعجیل مردان برای آمیزش، فعال گشتن احساساتشان می باشد.

در طول روز، افکار آنها متمرکز کار و شغلشان بوده و ارتباط آنها با عواطف و احساساتش قطع می شود. تماس جنسی، مرد را دوباره به احساساتش باز می گرداند. از طریق آمیزش، قلب او آماده ی دریافت و بذل عشق می شود.

آمیزش ، هنگامی که زنان متوجه این تفاوت ها می شوند، دیدگاهشان نسبت به این مسئله دگرگون می شود. این تمایل مردان که در نظر ایشان چیزی خشن و عاری از عشق بود، به عنوان راهی برای دستیابی به عشق ، جلوه گر می شود. با فهم این مسئله که چرا مردان نیاز به آمیزش دارند، عقاید زنان از این که تنها دغدغه ی ایشان مسئله جنسی است، تغییر می یابد.

چرا مردان نیاز به آمیزش دارند

مردان برای برانگیخته شدن احساسات خود، نیازمند ارتباط جنسی هستند. طی هزاران سال، مردان بدون توجه به احساساتشان، خود را به عنوان حمایتگر و فراهم کننده ی نیازهای خانواده، سازگار نموده اند. برای آنها پرداختن به شغل، مهمتر از کشف احساسات بوده است، چراکه احساسات مانع از پرداختن به کار میشده است.

مردان برای برانگیخته شدن احساسات خود، نیاز به آمیزش دارند.

مردان برای اینکه پا به دنیای بیرون گذاشته و با خطرات طبیعی و چالش ها مواجه شوند، ناگزیر از سرکوبی احساسات خود بودند. آنان جهت حمایت و فراهم کردن نیازهای خانواده، با تحمل سختی ها زندگی خود را به خطر انداخته و برای رویارویی با مشکلات، از بروز عواطف خود جلوگیری می کردند. به این ترتیب آنها توانایی احساس عشق و لذت را از دست دادند.

برای بسیاری از مردان، به جز احساس که از برخورد چکش با انگشت دست ایجاد می شود و یا هیجان ناشی از دیدن بازی فوتبال، تماس و رابطه جنسی تنها طریق برانگیختن احساساتشان می باشد. زمانیکه مردان تحریک می شوند، عشق پنهان در قلب خویش را کشف می کنند. مرد از طریق رابطه جنسی قادر به احساس کردن، و وجودش از عشق سرشار می شود.

چرا زنان درک نمی کنند

زنان به دلیل این که برای احساس کردن، شرایط متفاوتی دارند، علت این اختلاف را در نمی یابند. آنان عمدتا نیاز به یک حمایت عاطفی دارند. بدین ترتیب هنگامی که تحت حمایت قرار می گیرد، قادر به درک عشق می شوند. وقتی احساسات زنی تامین می گردد، نیازهای جنسی او نیز با اهمیت تر جلوه می کند. وقتی مردی خواهان رابطه جنسی با همسرش می شود، در حالی که صحبتی در این باره نشده و یا چند روزی است که توجهی به او نشان نداده، موجب حیرت زن می شود. اینطور به نظر او می رسد که رابطه و پیوند بیشتر، برای مرد اهمیتی دربر ندارد.

زن نمی داند که عطش جنسی مرد به معنای برقراری عشق و رابطه جنسی می باشد، همان گونه که ارتباط و گفتگو، اهمیت ویژه ای برای زنان دارد، ارتباط جنسی نیز برای مردان مهم می باشد.

واکنش نشان دادن زن به نیاز جنسی مرد، موثرترین روش عشق ورزیدن به او می باشد. تماس جنسی قوی ترین و وسیله شعله ور ساختن عشق در وجود مرد است. وقتی مادری به دختر خود نصیحت می کند که برای راه یافتن به قلب مردان باید شکم آنها را سیر کرد، چهار اینچ بالاتر فکر می کند. ارتباط جنسی راهی مستقیم به سوی قلب مردان است.

وقتی مادری به دختر خود نصیحت می کند، راه یافتن به قلب مردان از طریق سیر کردن شکم آنهاست، کمی سطح بالا فکر می کند.

آنچه مردان نیاز دارند

هر مردی زمانیکه مورد تایید قرار می گیرد، احساس قدرت می کند. زمانیکه زن تحریک می شود، مرد احساس رضایت می کند. وقتی زنی خود را تسلیم خواسته های همسرش می کند، امیال مرد ارضاء شده و احساس می کند که پذیرفته شده است. بنابراین در هر تماس، مرد با واکنشی لذتبخش روبرو گشته و احساس خوبی می نماید. بدین سان به ملموس ترین و طبیعی ترین روش ممکن، متفاوت بودن را تجربه می نماید. حتی اگر مردی در طول روز دچار تنش شده باشد، با دیدن نیاز عشق و آمیزش در همسر خود، بلافاصله قادر به انجام آن خواهد بود.

چون انجام این عمل، احساس خوبی به او می بخشد. طولی نمی کشد که از منطق کار و احساسات روزمره خود، جدا گشته و به بخش عاطفی وجودش بازمی گردد. او مانند شخص تشنه ای که در بیابان، سرگردان و در جستجوی آب است، سر انجام به آرامش رسیده و سیرآب می شود.

مرد مانند شخص تشنه ای که در بیابان، در جستجوی آب است، در زمان تماسو رابطه جنسی سرانجام به آرامش دست یافته و سیرآب می شود.

مرد از طریق لمس ظرافت ها و گرمای عشق همسر،ضمن حفظ قاطعیت و مردانگی خود،عطوفت و محبت را تجربه می کند و با کنترل هیجانات جنسی خود،ارضای سریع جلوگیری به عمل اورده و به تدریج احساسات لذت بخش را افزایش می دهد.بدین ترتیب لذت ناشی از عشق ورزیدن به همسر و مورد عشق او واقع شدن را تجربه می کند.

عشق و رابطه ی جنسی

بدون عشق، رابطه جنسی به امری عادی ملالت بار تبدیل خواهد شد. با یاری عشق و یادگیری مهارت های پیشرفته، طرفین قادر به تجربه و حفظ هیجان و کامیابی بیشتری خواهند بود.این شور و هیجان با گذشت زمان، کم رنگ نمی شود.مرد ضمن هیجان حاصل از تحریک و میل شدید،به این موضوع آگاهی می یابد که تا چ حد از گرمای عشق و محبت برخوردار گشته و نیز آن را برای همسرش مهیا می کند.

وقتی زنی از عشق همسر خود اطمینان می یابد، از تمایل و اشتیاق مرد، می تواند در جهت تامین لذت خویش، بهره مند شود. هم چنین او به مسائل جنسی به دیده ی فرصتی می نگرد که عشق خود را به روشی که مرد را مورد حمایت قرار می دهد، با او تقسیم نماید. تماس جنسی، تعبیر زیبایی از عشق زن به همسرش بوده و فرصتی است که عشق او را در عمیق ترین بخش وجود خویش احساس نماید.

تماس های جنسی

پس از ممارست در این مهارت های پیشرفته جنسی، مرد بیش از پیش در می یابد که دلباخته همسرش می باشد و نیاز به عشق در او برآورده می شود. از اینرو احساسات مرد نسبت به زن به دلیل شهوانیت برانگیخته نمی شود، بلکه به دلیل وجود عشق است که خواهان نزدیکی می شود. او برای انگیزش احساسات خود، نیاز به عوامل دیگری ندارد.

تماس های جنسی زمانی که با مهر و محبت همراه باشد، پرشور گشته و موجب شکوفایی عشق می شود. برای اینکه زنی از لحاظ جنسی ارضاء شود، ابتدا باید از جنبه عاطفی مورد حمایت قرار گیرد. البته تبحر مرد در شناخت نیازهای جنسی متفاوت او نیز در این امر اهمیت بسیار دارد. وقتی مردی بداند که در ارضای همسر خویش موفق بوده، خود نیز ارضاء می شود.

این موفقیت منوط به تمرین مهارت های جدید در ارتباط و نیز در بستر می باشد.

برای آنکه زنی از لحاظ رابطه جنسی ارضاء شود باید احساس کند که نیازهای عاطفی اش برآورده گشته است. البته آگاهی مرد نسبت به نیازهای متفاوت جنسی او نیز اهمیت ویژه ای در این امر دارد.

تفاوت چگونه روابط جنسی بهتری برقرار کنیم

بهبود روابط جنسی مانند هر چیز دیگر نیازمند اطلاعات جدید و تمرین می باشد. اکثر مردان هرگز چگونگی برقراری رابطه جنسی را نیاموختند. زمانی تحریک می شوند، تصور می کنند که از لحاظ جنسی بسیار خبره هستند. البته به کار خویش وارد هستند اما فن به اوج رساندن زن مقوله ای جداگانه است. چگونه مردان، در حالیکه خود، زن نمی باشند تصور می کنند از آنچه رضایت زن را فراهم می سازد، آگاهند؟ برای ایجاد رابطه صحیح، هر مردی باید نسبت به بدن زن و چگونگی تحریک کردن او دانش و آگاهی کافی داشته باشد.

چگونه مردان تصور می کنند که از آنچه رضایت زن را فراهم می سازد، آگاه هستند در حالیکه خود زن نیستند؟

برای مرد، درک آنچه باعث رضایت زن در بستر می شود، مشکل می باشد، چون از او انتظار می رود که از پیش به آن آگاهی داشته باشد. بسیاری از اوقات مرد به اشتباه تصور می کند، آنچه باعث رضایت او می شود، رضایت زن را نیز فراهم می سازد. زمانی که خواسته های زن اجابت نمی شود، به جای آنکه فکر کند روشش نادرست بوده، می پندارد دچار مشکلی گشته است. او نمی داند خواسته های زن در بستر بسیار متفاوت از اوست.

یک مرد به طور غریزی نمی داند که نیازهای جنسی زن بسیار متفاوت تر از نیازهای اوست و به اشتباه تصور می کند، آنچه باعث رضایت اوست، رضایت زن را نیز فراهم می سازد.

زنان آرام و مردان عجول

طبیعتا مردان مردان شناختی از خواسته های زنان ندارند و حتی زمانی که چیزی در این باره می شنوند، توجهی به آن نمی کنند. کتبی هم که در این رابطه به تحریر درآمده گویای همین مسئله است. زنان دوست دارند با ملایمت و آرامی با آنان رفتار شود در حالیکه مردان به محض تحریک شدن، سریعا وارد عمل می شوند. آنان به این مسئله واقف نیستند که زنان تا چه حد با کنترل پی در پی آنان ( جلوگیری از ارضای سریع ) دستخوش هیجان می گردند.

زنان علاقه مند به مردانی هستند که آرام هستند

زمانیکه مردی برانگیخته می شود، زن را به گونه ای تحریک می کند که خود دوست دارد و نه به شکلی که زن به آن نیاز دارد. برای بهبود این روابط هر مردی باید به تفاوت های جنسی خود و همسرش آگاه بوده و در عین حال زن نیز باید مرد را در برآورده ساختن خواسته های جنسی خود یاری نماید

تفاوت امور جنسی در زنان و مردان

ارتباط جنسی در زنان و مردان تجربه ای بسیار متفاوت می باشد. یک مرد، لذت جنسی را در رها ساختن هیجانات تجربه می کند در حالیکه در مورد زن کاملا عکس این موضوع صدق می کند. لذت آمیزش در زن افزایش تدریجی هیجانات او می باشد. هرچه میل جنسی او افزایش یابد، بیشتر ارضاء می شود.

یک مرد، لذت جنسی را در رها ساختن هیجانات تجربه می کند. لذت زن افزایش تدریجی هیجانیات او می باشد.

در تماس های جنسی، هورمون تستسترون مردان را به سوی لذت نهایی پیش می برد. آنها به هنگام تحریک شدن به طور اتوماتیک در پی رها ساختن هیجاناتی هستند که موجب ارگاسم آنها می شود.

از نظر بیولوژیکی در بدن مرد، کیسه ای از منی وجود دارد که قبلا ایجاد شده و به هنگام تحریک، می بایست تخلیه شود. به این معنا که بدن آنها خواستار تخلیه است. بر عکس زنان که مایعاشان در حین تحریک ایجاد می شود، به جای تخلیه، تمایل به پر شدن دارد.

میل سریع مرد برای لمس کردن و لمس شدن نقاط حساس بدن، مشخص می باشد و نیازی به هیجان بیشتر ندارد. خواسته او رها کردن هیجان است. به تعبیری او خواستار خاتمه هیجانات می باشد در حالیکه زن به منظور لذت جویی خواهان گسترش هیجانات خود است.

زن از اینکه مرد شهوت او را از طریق لمس نقاط حساس بدن به آرامی افزایش دهد، لذت می برد. به همان اندازه که مردان از ارضای سریع هیجانات جنسی خود، لذت می برند، زنان تشنه افزایش تدریجی هیجانات جنسی خود هستند.

چرا مردان طالب رها کردن هیجان هستند

مردان از طریق تماس با بدن لطیف زن، طعم عشق و لذت را چشیده و با لمس ظرافت های او، ضمن حفظ مردانگی و قاطعیت خود، لطلفت روح خویش ارتباط برقرار می سازد. کامجویی، بخشی از وجود مرد می باشد که به طور عمده از طریق تماس با بدن زن و واکنش خوشایند او احساس می شود.

هر چه مرد در زندگی روزمره بیشتر از احساسات خود دور شود،به همان اندازه محتاج مسائل جنسی و رها ساختن ان خواهد بود.آن لذت حاصل به اوج رسیدن، او را با احساساتش پیوند می دهد.در واقع عطش جنسی، طعم لذت و عشق را توامان به او می چشاند.

اگر چه ممکن است مرد نسبت به این مسئله آگاه نباشد ولی میل جنسی شدید،بخشی از روح اوست ک به دنبال تمامیت خود می باشد.منطق خشک و بی روح او، در پی وصلتی با شکوه و پر احساس در قلب خویش است.

میل جنسی مرد در پی تکامل روح اوست و منطق او در پی برقراری ارتباط با احساسات باشکوه است.

زمانی ک نیاز های جنسی مرد برطرف می شود، به طور خودکار توانایی احساس کردن او بالا می رود. وقتی این احساسات برانگیخته می شوند، انرژی بسیار زیادی آزاد خواهد گشت و او دوباره قادر به احساس لذت، عشق و ارامش خواهد بود.

لذت حاصل از آمیزش جنسی

قبل از آمیزش، مرد سخت مشتاق دخول آلت خویش می باشد. آلت او به حالت نعوظ، برای آمیزش تحریک می شود. زمانیکه آلت او در مهبل فرو می رود، لذت حاصل از آزاد شدن هیجانات جنسی افزایش می یابد. با داخل شدن آلت درون مهبل، تمام وجود او تهییج می شود. ناگهان او از دنیا خشک منطقی خود جدا گشته و وارد حیطه ی حساس و احساسات لذتبخش می شود.

در طول نزدیکی، مرد از دنیای عقل و منطق خویش جدا گشته و وارد حیطه ی لذت و شهوت می شود.

حساس ترین عضو مرد، آلت اوست. زمانی که لمس می شود، تمامی بدن او تحریک می گردد. آن عشق و محبتی که به واسطه ی منطق او به دست فراموشی سپرده شده بود، با انجام عمل جنسی بر انگیخته می شود. بعد از دخول به مهبل، از دستیابی به هدف خود احساس رضایت عمیقی نموده و زمانی که به نقطه ی اوج لذت دست می یابد، به طور خودکار موجی از احساسات، وی را در بر می گیرد.

پس از آزاد شدن هیجانات، خود را به عقب رانده تا بار دیگر آن را حس کند و برای حس مجدد آن، بار دیگر آلت را داخل مهبل می کند. این حرکات پی در پی، هیجانات و احساس ناشی از رها شدن آنرا افزایش می دهد و بدین ترتیب به سوی لذت نهایی سوق داده می شود.

یک مرد چگونه عشق را احساس می کند

وقتی مردی به هدف خود نائل می شود، براحتی احساسات خویش را در می یابد. هنگامیکه بخش مردانه ای وجود او کارش را با موفقیت به انجام می رساند، کاملا قادر به احساس لطافت های وجود خویش می گردد. وقتی امیال خود و همسرش را ارضاء می کند، موجی از آرامش، عشق و لذت وی را در می گیرد.

بنابراین وقتی زن و مرد، هر دو ارگاسم (اوج لذت جنسی) دست می یابند، مرد احساس می کند که کارش را به پایان رسانده و با احساس عشق و قدردانی عمیق زن نسبت به خود، پاداش خویش را دریافت می نماید. هنگامیکه مرد ابتدا همسر خود را به ارگاسم می رساند، زن را آماده ی واکنش به ارگاسم خود می کند. پس از آنکه زن به ارگاسم خویش نائل می شود، بیشتر قادر به ابراز عشق و پذیرش مرد خواهد بود.

مرد نیز در زمان اوج لذت جنسی خود بیشتر قادر به دریافت عشق زن می شود. هر اندازه عشقی که زن در این لحظات به همسر خود ابراز دارد، مرد آن را دریافت می دارد.

هر اندازه عشقی که زن در حالت ارگاسم به همسر خود ابراز دارد، مرد آن را دریافت می کند.

عشق مرد، همچنین با رضایت و قدردانی زن نسبت به او شکوفا می شود. دراین هنگام مرد بیش از هر زمان دیگری قادر به دریافت عشق زن و احساس آن در اعماق قلب خود می گردد و مجددا تعهد و وفاداری خود را به او اعلام می دارد.

مرد در زمان ارگاسم; به عمق عشق خود نسبت به همسرش پی برده و مجددا وفاداری خویش را به او اعلام میدارد.

درمان به واسطه رابطه جنسی

رابطه ی جنسی مطلوب هرگونه رنجشی را در مرد از بین می برد. هیچ درمانی بهتر از تماس جنسی مطلوب نیست. گاهی درمان و یا مشاوره، باید در بستر انجام گیرد. همین که زوجی از درمان آگاهی یابد، به آن اقدام خواهند نمود. تماس جنسی مرد را بر آن می دارد که برای حفظ جادوی پرشور عشق، به این مسئله بپردازد.

 

یک مرد بدون برقراری رابطه جنسی منظم، براحتی عشق خود را نسبت به شریک خویش از یاد خواهد برد. البته از خوبی او و رابطه، خرسند می شود اما آن ارتباط عمیقی را که در اوایل نسبت به یکدیگر داشتند، احساس نمی کند.

بدن ارتباط جنسی، عیوب کوچک زن در چشم مرد بزرگتر جلوه می کند. علیرغم زنان که با بیان احساسات، عشق را درک کی کنند; مردان از طریق آمیزش به درک عشق نایل می شوند.

اساس یک پیوند، رابطه ای است که منجر به تماس و رابطه جنسی می گردد. عدم روابط جنسی برای زن در طول زمان، منجر به از دست دادن عواطف او می شود. زن در قبال خود و شریک زندگی اش، احساس مسئولیت کرده و تمایلات احساسی و جنسی خویش را به دست فراموشی می سپارد. او بدون حمایت عاشقانه از جانب یار و همدم خود، زمانی برای احساسات خود در نظر نخواهد گرفت.

چرا زنان تمایلات خود را فراموش می کنند

زنان هر چه بیشتر خود را وقف مراقبت و حمایت از دیگران کنند، خود و تمایلات نفسانی خود را بیشتر فراموش می کنند. آنان قادر به درک احساسات دیگران هستند اما درکی از احساسات خود ندارند. همانگونه که مردان احساسات خود را از یاد می برند، زنان نیز تمایلات نفسانی خود را فراموش می کنند. واقعیات عینی زندگی نسبت به احساسات آنها در الویت قرار دارند. هر چه بیشتر این فشارها آنها را در خود غرق سازد، بهره مندی از لذات ابتدایی زندگی برای آنها مشکلتر خواهد شد.

همانگونه که مردان احساسات خود را از یاد می برند، زنان نیز تمایلات نفسانی خود را فراموش می کنند. واقعیات عینی زندگی نسبت به احساسات عمیق آنها در الویت قرار دارد.

هنگامیکه مردی متوجه دلسوزی و توجه همسرش نسبت به خانواده می شود، باید او را برای پرداختن به احساسات خویش یاری نماید. وقتی زن موقتا از فشار رسیدگی به دیگران رها می شود، تمایلات جنسی او نیز آشکار می گردد. توجه عاشقانه ی مرد به این جزئیات، خوشایند وی واقع شده و به طور خودکار آماده ی پذیرش این مسئله می شود.

زن با توجه و عشق و حمایت عاطفی مرد، آگاهانه متوجه امیال جنسی خود می شود. گویا تا به حال از این حس در وجود خود اطلاعی نداشته است. برآورده کردن ماهرانه ی خواسته های یک زن، او را در کشف نیازهای خویش یاری نموده و تمایلاتش را افزایش می دهد.

رمز و رازهای رابطه جنسی مطلوب

در زمان تماس جنسی تمایلات زن به آرامی افزایش می یابد. در شروع، ممکن است تنها میل کم و ضعیفی وجود داشته باشد اما هنگامیکه آن میل اجابت و هیجان حاصل از آن رها می شود، تمایلات بیشتری به وجود می ـید. چنانچه این میل شدید، همیشه ارضاء شود میل تازه و شدیدتری ایجاد می شود. بدین ترتیب زن از طریق افزایش تدریجی هیجانات، ارگاسم را تجربه می نماید.

یکی از رموز داشتن رابطه ی مطلوب برای مرد، این است که برای افزایش میل جنسی همسر خود، به تدریج عطش او را افزایش می دهد.

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

گفتگو با خدا و پيام در خانه بودن با خدا مي تواند يكي از مفيدترين و اميدواركننده ترين پيام هايي باشد كه بشريت تا بحال دريافت كرده است.اگر شما در برابر اين كتاب ـ و، در هر حال، در زندگي تان، حوصله بخرج بدهيد، پاداشي عالي دريافت خواهيد كرد 

کاری است برخاسته از عشق برای عشق .

هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

شما بعد از خواندن این مقاله رابطه جنسی: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.
شما در زمینه رابطه جنسی چه تجربیاتی دارید؟
با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله رابطه جنسی بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *