اسفند, ۱۳۹۵ 1 نظر مقالات موفقیت

راز موفقیت

از نظر بسیاری از مردم ، راز موفقیت ” حول محور پول و ثروت  می چرخد و همه چیز موفقیت را پول و دارایی می بینند. ولی باید گفت که درست است یکی از اصول اصلی موفقیت و چیزی که در مرحله اول توسط خود شخص و دیگران احساس می شود پول است، اما ما حالت شعف و سرور را عالی ترین راز موفقیت می دانیم.

البته هیچ گاه نمی خواهیم کسب ثروت و فراوانی را در خصوص محور موفقیت نفی کنیم  زیرا حسی را که بیشتر انسانها از طریق کسب درآمد درک میکنند با هیچ چیز دیگر نمی توانند درک کنند و این خود موتور حرکت حس های خوب دیگر باشد.

ولی پول همه چیز موفقیت نیست و سیستم موفقیت چندین محور دارد که یکی از آنها کسب پول و ثروت می باشد و دیگری کسب موفقیت در حرفه، روابط اجتماعی و سلامتی جسمی است که در این مقاله به آن می پردازیم.

آیا دوست داری؟ آن قدر در بدست آوردن موفقیت خبره شوید که به شما بگویند : انسان فوق العاده!

پیشنهاد میکنم همین الان جلسه اول دوره آموزشی هدف گذاری از صفر تا صد را بصورت رایگان تهیه نمایید و اگر انسان فوق العاده شدن را باتمام وجود احساس میکنید میتوانید هم اکنون محصول هدف گذاری را تهیه نمایید.

 

هر بخش زندگی شما از طریق بدن فیزیکی تان تجربه می شود. وقتی احساس خوبی دارید به هر چه نگاه می کنید بهتر به نظر می رسد.

حال خوب اتفاقات خوب


بدنی که احساس خوبی به شما بدهد پایه قدرتمندی برای نگرش خوب مستمر است. بنابراین عجیب نیست که چون طرز احساس شما روی افکار و نگرشهای تان اثر می گذارد و افکار و نگرشهای شما با نقطه جذب شما یکی است و چون نقطه جذب شما با روش ادامه زندگیتان یکی است، کمتر چیزی با ارزش تر از داشتن بدنی است که احساس خوبی به شما بدهد.

جالب است بدانید، بدنی که احساس خوبی دارد باعث بروز افکار مثبت می شود و از طرفی، افکار مثبت هم باعث ایجاد بدنی می شود که احساس خوب دارد. اگر شما حتی وقتی بدنتان بیمار است بتوانید به نحوی احساس آسودگی کنید باعث بهبود جسمی تان خواهید شد، چون افکار شما واقعیت شما را خلق می کنند. بدن سالم فکر سالم را به همراه دارد و فکر سالم احساس خوب را به همراه می آورد و احساس خوب زندگی را متحول می سازد.

در واقع با احساس خوب شما در مدار جذب انرژی مثبت قرار می گیرید. قطعا شما این ضرب المثل را شنیده اید که ” عقل سالم در بدن سالم است ” این یک رابطه دو طرفه است و ” بدن سالم و احساس خوب در فکر خوب است “.

ازاینکه این مطالب را خواندید خوشحال هستید؟

می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

شکایت کردن ممنوع 

بیشتر مردم ابدا از قدرت افکار خودشان خبر ندارند. آنها نمی دانند که وقتی مدام چیزهایی برای شکایت کردن پیدا می کنند، جلوی بهبود وضعیت جسمی شان را می گیرند. مهم نیست که موضوع شکایت شما کسی باشد که از دست او عصبانی هستید یا کسی که به شما خیانت کرده یا اشکالی که در بدنتان بوجود آمده است. شکایت ، شکایت است و جلوی بهبود را می گیرد.

یاد بگیرید که افکارتان را در جهت چیزهایی که احساس خوبی به شما می دهند هدایت کنید و قدرتی را که فقط از همسویی ارتعاشی با منشاء هستی می آید کشف کنید.

در اطراف خود به کرات انسانهایی با افکار منفی را مشاهده کرده اید که دائما در حال شکایت از این و آن هستند و یا از وضع جامعه می نالند و یا دیگران را مسئول عدم رشد و پیشرفت خود فرض می کنند، در حالیکه نمی دانند مشکل اصلی خود آنها هستند و عدم موفقیتشان را نه در دیگران و محیط اطراف بلکه باید در افکار و احساسات خودشان جستجو کنند.

این جمله را همیشه به یاد داشته باشید که : “خودتان مسئول تمام اتفاقات مرتبط با خودتان هستید ” .

پس تصمیم بگیرید که بجای شکایت کردن، افکار و احساس خود را بازنگری کنید و در مدار کسب موفقیت و سلامتی قرار بگیرید.

قانون کائنات ثابت قطعی است 

کائنات با هر عمل شما ، عکس العمل متقابل انجام می دهد. پس نباید انتظار داشته باشید که با شکایت از وضع موجود و مقصر دانستن دیگران و محیط اطراف به کسب سلامتی ، فراوانی و ثروت و  راز ثروت و روانشناسی ثروت و … برسید. اگر بالای کوهی و در کنار دره ای قرار داشته باشید وقتی فریاد بزنید و ناسزا بگویید همان ناسزا مجددا به شما بر میگردد و اگر سلام کنید همان سلام را در بازخورد خواهید شنید. پس داستان دیگری بجای شکایت کردن برای خود نقل کنید و احساس خود را با آن همسو نمایید .

 

شما بعد از خواندن این مقاله ارزشمند: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.

شما در این زمینه چه تجربیاتی دارید؟

با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها
1 نظر
  1. سیمین

    سلام. ممنون از مقاله جالبتون

    Reply

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *