آبان, ۱۳۹۸ بدون نظر کسب و کار, مقالات

چگونه می توان هرگونه بازپرداخت مالی را پرداخت کرد ؟ در این مقاله راهکار برای پرداخت بدهی را آموزش خواهیم داد

حتی بهترین مصوبات و متعهدترین برنامه های مالی می تواند توسط یک بیماری غیر منتظره ، ورشکستگی ، یا اخراج از کار و…. دور بماند.

تهیه یک برنامه مشخص برای دستیابی به اهداف پول خود مهم است ، اما تهیه برنامه ای برای مدیریت بازپرداخت هایی که ممکن است در طول مسیر با آن داشته باشید بسیار مهم تر است.

اولین راهکار برای پرداخت بدهی | ابتدا در مورد هزینه های خود شفاف سازی کنید.

تخمین هزینه بازپرداخت مالی شما است.

به عنوان مثال ، اگر اخراج شدید ، می توانید هزینه جابجایی به علاوه اجاره ماه اول و ماه دوم را محاسبه کنید. هدف این است که درمورد منابع مالی مورد نیاز برای حمایت از شما از طریق اورژانس خود ، روشن شوید.

با انجام برخی تحقیقات و انجام برخی پیش بینی های هزینه ، می توانید به جای اینکه فقط از انگشتان خود عبور کنید و امیدوار باشید که بتوانید از آن عبور کنید ، راه بازگشت به سلامت مالی را با شماره های ملموس و مراحل عملی سالم شروع کنید.

مرحله بعدی راهکار برای پرداخت بدهی | موارد ضروری را جدا کنید.

اورژانس های مالی می توانند به قطارهای فراری پر از هزینه تبدیل شوند . به یاد داشته باشید که با توجه به هزینه های اضطراری که جزء نیازهای خود قرار می دهید ، شما همیشه می توانید پس از بازگشت کامل مالی با منابع مالی خود ، به سمت بودجه اولویت های خود بروید.

مرحله سوم راهکار برای پرداخت بدهی | گزینه های مالی خود را در نظر بگیرید.

وقتی فهمید چقدر پول برای مدیریت بازپرداخت مالی خود نیاز دارید ، سؤال بعدی این است که “آیا می توانم آن را تأمین کنم؟”

اگر حساب پس انداز ضروری دارید ، ممکن است خیلی سریع وضعیت مالی شما بهبود پیدا کند. با این حال ، اگر پس انداز اضطراری شما به اندازه کافی برای بازگرداندن مسیر شما کافی نیست ، گزینه های دیگر تأمین اعتبار خود را در نظر بگیرید. آیا می توانید از یک دوست یا اقوام وام بگیرید؟ آیا می توانید برای وام شخصی اقدمات مثبتی انجام دهید چه اقدمات مفید دیگری می توانید انجام دهید ؟

مرحله آخر راهکار برای پرداخت بدهی | یک استراتژی برای بازگشت در مسیر ایجاد کنید.

وقتی فهمیدید که چگونه می خواهید هر چه سریع تر خود را تأمین مالی کنید ، زمان آن رسیده است که تصمیم بگیرید چه عواملی را برای تغییر اولویت در روند بازپرداخت انجام دهید – چه این به معنای بازپرداخت وام باشد یا بازپرداخت پس انداز اضطراری . آیا می توانید کاهش موقتی انجام دهید یا می توانید کارهایی انجام دهید برای کسب پول بیشتر که منجر به تسریع در بهبود وضعیت مالی شما شود؟

به یاد داشته باشید: این تغییرات نیازی به دائمی ندارند ، اما هرچه درآمد اضافی و کاهش موقت شما مایل به ایجاد آن هستید ، زودتر خواهید توانست به سلامت مالی بازگردید .

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *