مرداد, ۱۳۹۸ بدون نظر دانلودهای انگیزشی, کسب و کار

آیا راه اندازی کسب و کار بدون سرمایه امکان پذیر است ؟

شروع کسب و کار بدون سرمایه اولیه امکان پذیر است. گاهی ممکن است شما ایده ای برای یک کسب و کار داشته باشید ولی پول و سرمایه اولیه را برای شروع آن نداشته باشید.

اگر شما یک ایده عالی و موفقیت آمیز را برای شروع یک کسب و کار دارید، می توانید به راحتی کار خود را بدون داشتن هیچ گونه پول و سرمایه اولیه ای شروع کنید. شما به یک معجزه نیاز ندارید، اما باید گام های خاصی را برای شروع یک کسب و کار بدون سرمایه اولیه بردارید.

آیا می دانید که بدون پول هم می توانید کسب و کاری را شروع کنید؟ آیا به دلیل نگرانی از نداشتن پول، قادر به دنبال کردن رویایتان در زمینه کارآفرینی نیستید؟

آیا ایده کسب و کار خوبی در سر دارید و یا فرصت مناسبی را برای آغاز کسب و کار می شناسید اما به دلیل نداشتن سرمایه از شروع کار بازمانده اید؟ 

بیشتر افراد خواهان تاسیس یک کسب و کار هستند اما متاسفانه سرمایه ای از خود ندارند. در حقیقت، سوال بسیار رایجی که مردم در وبسایت ها به دنبال پاسخ آن می گردند این است:

چطور می توانم یک کسب و کار را بدون داشتن پول راه بیاندازم.

در نگاه اول نداشتن پول کافی مسئله ی خیلی بزرگی به نظر می رسد، اما فقدان سرمایه شخصی نباید شما را از دنبال کردن رؤیاهایتان بازدارد.

در حقیقت آغاز یک کسب وکار و ارتقای آن بدون تقریبا هیچ سرمایه گذاری مالی شخصی کاملا امکان پذیر است، به شرط آنکه بدانید دقیقا چه کار می کنید و با کمی جستجو متوجه خواهید شد بسیاری شغلهای بدون سرمایه اولیه شکل گرفته اند اما بعدها به مرور زمان آن کسب و کارها رشد کرده اند و با سرمایه و با برنامه پیشرفت کرده اند….

شما را دعوت به فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید می کنیم که در آن خواهید دید چگونه افراد بزرگ که تاریخ آن ها را به نیکی یاد می کند بدون هیچ سرمایه ای دنیا را تکان دادند…

 

 

 

دانلود فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید با کیفیت عالی
دانلود کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید.
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *