آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر مقالات

در مقاله روانشناسی موفقیت می خوانید که چگونه مانند افراد موفق معتاد به موفقیت شوید ؟

حال سوال این است که چطور مانند افراد موفق معتاد به موفقیت شوید؟

این افراد معتادند!!

به اینکه هر روز در کارشان پیشرفت داشته باشند

به اینکه هر روز یک دوست خوب پیدا کنند

به اینکه هر لحظه از زندگی شان نهایت استفاده را ببرند

بله آنها معتادند!آنها معتاد به موفقیت اند.

بدون موفقیت، زندگی آنها معنا و مفهوم ندارد…

این دسته از افراد، علی رغم اعتیادشان به موفقیت، زندگی هیجان انگیز و پرشوری دارند.آنها با چالش های زیادی در زندگی دست و پنجه نرم میکنند، گاهی حتی زندگی چنان به آنها سخت میگیرد که هیچکس شاید شرایط زندگی شان را تحمل نکند اما آنها ادامه میدهند…

افراد موفق تنها به یک چیز فکر می کنند

زیرا آنها معتادموفقیت هستند.ذهن و روح و تمام وجودشان بدنبال موفقیت است.در هر کاری که وارد میشوند، به غیر از موفقیت، بدنبال نتیجه ای دیگر نیستند.همه میدانند این افراد رقیبان سرسختی هستند.

به محض ورود آنها به عرصه رقابت، چنان پیشرفت سریعی دارند که لرزه بر اندام رقیبان می اندازند. انگارهمه میدانند این افراد تشنه موفقیت هستند و برای رسیدن به آن هرکاری که لازم باشد انجام خواهند داد.

موفقیت تنها چیزی است که این افراد به آن فکر میکنند. درست زمانی که به آن دست پیدا کردند با تمام وجودشان احساس رضایت میکنند و برای همیشه مسیرسختی را که پیمودند تا به موفقیت برسند را فراموش میکنند و مجددا به فکر قله موفقیت بعدی هستند.

آیا میدانید اگر شما هم معتاد موفقیت شوید، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ همه چیز برایتان ”ممکن“ و دست یافتنی خواهد بود …این یعنی درآمد بیشتر، دوستان بهتر، زندگی با استاندارد بالا، مسافرت های بیشتر و در کل یک زندگی شگفت انگیز که هر سال بهتر از سال قبل میشود.

شما هم می توانید به راحتی موفق شوید

آیا فکر میکنید همچین چیزی ممکن نیست؟ سخت است؟ و یا ذاتی است؟ ابـــــــدا!تنها چیزی که لازم دارید برای رسیدن به چنین جایگاهی ۴ قدم فوق العاده ساده است که میخواهیم دراین مقاله به شما آموزش دهیم.اگر میخواهید معتاد موفقیت شوید، این مقاله را از دست ندید.

گام به گام هر ۴ قدمی که در ادامه میخوانید را انجام دهید و دقیق به دستورالعمل گفته شده در هر بخش عمل کنید تا در مدت کوتاهی در یک چشم بر هم زدن شاهد دگرگونی زندگی و تحول مثبت تان باشید.

آماده تزریق موفقیت به زندگی تان هستید؟

پس همین الان شروع کنید….

گام اول : موفقیت مورد نظرتان را با ریزترین جزئیات بنویسید

همه مان میدانیم موفقیت چیز خوبی است. همه مان هم دوست داریم موفق شویم. اما واقعا چند نفرمان میتوانیم تعریف صحیحی از موفقیت داشته باشیم؟ به تعداد انسان های روی کره زمین تعریف برای موفقیت وجود دارد.

آنچه در گام اول در روانشناسی موفقیت مد نظر ما است،شما چطور موفقیت را تعریف میکنید؟ آیا موفقیت یعنی ۲ برابر شدن درآمدتان؟ موفقیت یعنی انتقال از کارمندی به کارآفرینی؟ موفقیت از نظر شما دقیقا یعنی چی؟

برای این منظور یک برگه کاغذ سفید به همراه یک قلم تهیه کنید و بر روی آن کامل با ریزترین جزییات آنچه هدف شما از موفق شدنتان است را بنویسید. به صورت کامل زندگی تان را زمانی که موفق هستید،از نظر یک سوم شخص توصیف کنید.

چه میزان درآمد؟ روابط؟ نوع کار؟ محل کار؟ سبک زندگی؟ خانواده و … آنچه را که میخواهیدداشته باشید، بنویسید.

نکته مهم : لطفا از تخیلتان برای خلق آینده تان کمک بگیرید، نه از واقعیت موجودی که امروز میبینید.

 

از اینکه مطالب روانشناسی موفقیت را خواندید خوشحال هستید؟ می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

گام دوم : استراتژی برای رسیدن به موفیت تان را کشف کنید

شایع ترین دلیل شکست و ناامیدی اکثر افرادی که بدنبال موفقیت های بزرگ در زندگی هستند، گام شماره ۲ است …اکثر مردم نقشه موفقیت شان را طراحی می کنند ، اما هرگز اقدامی برای عملی کردن آن نمیکنند.

تفاوت اصلی رویا و هدف، همین است ، رویا برای همیشه رویاست، اما هدف، رویایی است که برنامه ای برای بدست آمدن و تاریخی برای محقق شدن دارد. اگر اهدافی در سر دارید اما هیچ برنامه ای برای بدست آوردنشان ندارید، شما تنها رویا دارید.

داشتن هدف + برنامه برای عملی ساختن آن دقیقا همان چیزی است موفقیت را وارد زندگی تان میکند زمانی که گام شماره ۱ را تکمیل کردید، شما برگه هدف تان را کامل کردید؛

حال چطور میخواهید به موفقیت و هدف تان برسید؟ کافیست مشخص کنید چه کارهایی باید امسال انجام دهید تابه زندگی مورد نظرتان نزدیک تر شوید؟ سپس آنها را لیست کنید و مجددا از خودتان بپرسید دقیقاچه کارهایی را میتوانم طی ۶ ماه آینده انجام دهم تا به اهدافم نزدیک تر شوم؟ و بعد کارهایی ماهانه و هفتگی و روزانه تان را مشخص میکنید.

و بعدا هر روز پس از بیدار شدن از خواب، میدانید قرار است کارهایی انجام دهید تا شما را به اهداف بزرگی که در زندگی دارید نزدیک تر کنند.

گام سوم : موفقیت های گام اول را در برابر دیدگانتان داشته باشید

ما انسان ها اطلاعاتی که وارد ذهن مان میشود را عموما از طریق حواس ۵ گانه انتخاب میکنیم…این مطالعات شامل تصمیم هایی است که در زندگی میگیریم.اما حواس دیگری داریم که ما را از حیوانات متمایز میسازد؛ تخیل مان!

اکثر افرادی که زندگی عادی ومعمولی دارند فقط از طریق حواس ۵ گانه شان مطالعات جهتتصمیم گیری انتخاب میکنند.برای مثال، افراد معمولی به اوضاع و شرایط زندگی شان نگاه میکنند و با خود میگویند ”با این اوضاع امکان نداره بتونم به جایگاه بالایی برسم…“ در صورتی که این طرزفکر دقیقا اشتباه است ! و شرایط فعلی شما آینده شما را تعیین نمیکنند.

برای این منظور، گام سوم به شما کمک میکند تا همیشه بدانید قرار است در شرایط سخت برای چه چیزی تلاش کنید و چرا باید تلاش کنید؟ به همین جهت باید لیست اهداف دلپذیر و لذت بخش زندگی تان را همیشه با خود همه جا داشته باشید. عکس چیزهایی که میخواهید در آینده داشته باشید را در تلفن همراه، دفتر خاطرات، دفتر شخصی و… داشته باشید و هر روز آنها را نگاه کنید.

هر روز با افرادی وقت بگذرانید که به جایگاهی رسیده اند که شما میخواهید برسید.دقیقا باید کاری کنید تا موفقیت های آینده تان را از طریق حواس ۵ گانه تان به صورت مستمر و روزانه دریافت کنید وانگیزه کافی برای ادامه مسیرتان را داشته باشید.

گام چهارم : پی در پی به دنبال چالش های جدید برای موفقیت های بیشتر باشید

آسایش و رضایت، دشمن شماره ۱ موفقیت تان است ! هرگز نباید اجازه دهید شرایط و زندگی فعلی شما آنقدر راضی کننده و خوشایند باشد که نخواهید برای یک زندگی بهتر تلاش کنید.

زمانی رنه دکارت گفت ”می اندیشم، پس هستم“ اما امروزه باید این شعار شما باشد ”می جنگم، پس هستم“

بله، شما همیشه باید در هر لحظه برای یک زندگی بهتر از الان تان بجنگید. جنگ با خواب بیشتر.جنگ با به تعویق انداختن کارها.جنگ با نیمه کاره رها کردن کارتان.جنگ با داشتن یک درآمد ثابت.جنگ با هرچیزی که شما را در سطحی که هستید قرار است نگه دارد.

این قانون را همیشه به خاطر بسپارید، شما هرگز در جایی ثابت نخواهید ماند، اگر پیشرفت نمیکنید،یعنی درحال پسرفت هستید.

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

کتاب صوتی قانون توانگری یک محصول فوق العاده که تاثیرگذاری آن بیش از کارگاه های آموزشی و سمینارهای موفقیت می باشد. یک محصول ارزشمند درباره کسب موفقیت و ثروت و زندگی شرافتمندانه. 
در راه موفقیت قدم بردارید و هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

شما بعد از خواندن این مقاله روانشناسی موفقیت: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.
شما در این زمینه روانشناسی موفقیت چه تجربیاتی دارید؟
با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله روانشناسی موفقیت بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *