مرداد, ۱۳۹۸ بدون نظر پادکست, دانلودهای انگیزشی, شنبه های با انگیزه

 سمینار دارن هاردی با موضوع بهترین سال زندگی 

دارن هاردی یکی از مطرح ترین سخنرانان در زمینه موفقیت و توسعه فردی و ناشر و سردبیر مجله پر طرفدار موفقیت ( success magazine) می باشد.

دارن هاردی رمز موفقیت خارق العاده خود را به کارگیری همان اصولی می داند که در این سمینار از آنها پرده برداری می کند.

او در در سن هجده سالگی به عنوان یک کارآفرین درآمدی صدهزار دلاری داشته و در بیست و چهارسالگی درآمد او به مبلغ بیش از یک میلیون دلار در سال رسید. دارن در سن بیست و هفت سالگی مالک شرکتی با درآمد سالانه ۵۰ میلیون دلار بوده است

همچنین  بعنوان ناشر و دبیر تحریریه مجله موفقیت از این موقعیت منحصر به فرد برخوردار بوده که بتواند با موفقترین افراد در دنیا مصاحبه کرده و تجربیات آنها را از طریق مجله موفقیت دراختیار میلیون ها نفر از علاقه مندان به این مباحث قرار دهد.

دارن هاردی به عنوان پرطرفدارترین سخنران و مربی در زمینه توسعه فردی در جهان به طور پیوسته در برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی شرکت کرده و تجربیات شخصی و اصول دستیابی به موفقیت را به علاقه مندان آموزش می دهد.

در سمینار دارن هاردی معتقد است :

دارن هاردی در این سمینار فوق العاده به شما می آموزد که: چگونه تصمیم های کوچک و به ظاهر کم اهمیت امروز، موفقیت ها و شکست های بزرگ زندگی شما را رقم خواهد زد. برای تحقق اهدافتان باید بی وقفه تلاش کنید، صبر داشته باشید و باور کنید بهترین سال زندگی شما آغاز شده و در آینده یک سونامی عظیم موفقیت در انتظار شماست.

او معتقد است که در این سمینار به چگونگی رسیدن به دستاوردهای فوق العاده در پشت صحنه موفقیت را آموزش خواهید دید.

اگر برای داشتن زندگی رویایی و دستیابی به ایده آل های خود در زندگی مصمم هستید این سمینار را بارها گوش کنید و سپس اصول مطرح شده را در تمام جنبه های زندگی خود به کار بگیرید……

تک تیراندازها می دانند اگر یک میلیمتر خطا کنند تیر شان چندین متر دورتر به هدف میخورد و همچنین افراد موفق می دانند اگر امروز یک اشتباه کوچک مرتکب شوند در چند سال آینده چندین کیلومتر از اهدافشان عقب خواهد ماند. 

 

بخشی از سمینار صوتی بهترین سال زندگی

 

 

جهت دانلود سمینار بهترین سال زندگی هم اکنون کلیک نمایید
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *