آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر مقالات موفقیت

شروعی دوباره

این مرگ نیست که بیشتر مردم از آن میترسند،این است که به آخر زندگی نزدیک میشوی و دریابی که واقعا زندگی نکرده ای،بیمارستانی بر روی ۱۰۰ فرد سالخورده تحقیقی انجام داد،که آخرین نفس هایشان را میکشیدند،از آنها سوال شد که : بزرگ ترین حسرت زندگیشان چیست ؟ آن ها گفتند برای کارهایی که انجام داده اند حسرت نمیخورند،بلکه برای کارهایی که انجام ندادند،ریسک هایی که هیچگاه نپذیرفتند،رویاهایی که هیچگاه دنبال نکردند،حال،از شما میپرسم،آیا حرف های آخر شما هم همین خواهد بود ؟

اگر من این ضربه را به شما بزنم که،هی تو؛بیدار شو،برای چه وجود داری؟زندگی این نیست که یه کار ساده انجام بدی،منتظر آخر هفته بمانی و اجاره خونه پرداخت کنی،نه نه،من زیاد نمیدونم،اما این رو میدونم،هر آدمی روی این کره ی خاکی یک موهبت داره.

من از جامعه سیاه پوستان معذرت خواهی نمیکنم،اما نمیتونم بیشتر از این وانمود کنم که مارتین لوتر کینگ هیچگاه رویایی نداشت،رویا او را داشت،میبینید این افراد نیستند که رویا ها رو انتخاب میکنند،بلکه رویا آنها را انتخاب میکند،بنابراین سوالی که الان از شما دارم اینه : آیا شجاعت قاپیدن رویایی که شمارو انتخاب کرده و مناسب شما هست،شما رو محکم گرفته،رو دارید؟و آیا اجازه میدین که ازتون دور بشه و از دست بره ؟میدانید من حقیقتی را درباره هواپیما ها فهمیدم،که خیلی سورپرایز کننده هست،من با یک خلبان صحبت میکردم و اون بهم گفت،خیلی از مسافراش فکر میکنند که هواپیما برای پرواز کردن خطرناک است،اما اون گفت در واقع برای یک هواپیما ماندن روی زمین خطرناک تر است،گفتم چی ؟ چطور ممکنه ؟

آیا میدانستید هرچه در ذهن شما بود امروز شما را آفرید؟ و هر چه در ذهن خود جای دهید آینده شما را می آفریند؟ دوست دارید با استفاده درست از ذهن به زندگی سرشار از سلامت، ثروت و موفقیت دست یابید؟ بخشی از کتاب صوتی قانون توانگری را بشنوید.
آیا میدانستید اثرگذاری محصول قانون توانگری بالاتر از کارگاه های آموزشی و سمینارهای آموزشی می باشد که برگزار میگردد؟ همین الان خرید میکنم.

زیرا روی زمین هواپیما شروع به زنگ زدگی،نقص فنی،فرسایش خواهد کرد،و با سرعت بیشتر از وقتی که در آسمان است،وقتی که داشتم از اونجا برمیگشتم،به این فکر کردم که بله منطقی به نظر میرسه،زیرا هواپیماها ساخته شدند که در آسمان ها باشند،و هر انسانی ساخته شده که با رویایی که در درونش هست زندگی کند،بنابراین حتما این یک شکست ناراحت کننده است که روی زمین زندگی کند،بدون اینکه هیچوفت پروازی کند.

ببینید بیشتر ما از اینکه دزدی به ما نزدیک بشه که شب ها وسایل هامان را بدزدد میترسیم،اما در ذهن شما دزدی هست،که بدنبال رویاهای شماست،اسمش “شک” هست،اگر او را دیدید به پلیس تماس بگیرید،و از کودکان دور نگهش دارید،زیرا به جرم قتل تحت پیگرد است،او رویاهای زیادی را نسبت به شکست نابود کرده،او نقاب های زیادی میپوشد مانند یک ویروس،که شما را نابینا میکند و از هم میپاشد،و تبدیلتان میکند به “تا حدی”  تا حدی مرگ آور است،شما میدانید که آن چیست،ادم های زیادی “تا حدی” هستند،شما تا حدی میخواهید حرفه تان تغییر کند،میخواهید تا حدی بالاترین نمره را بگیرید،میخواهید تا حدی خوش اندام باشید،ریاضیات ساده بدون محاسبه عدد،اگر چیزی را تا حدی بخواهید،تا حدی نتیجه میگیرید.

رویای شما چیست ؟ ان آتشی که جرقه میزند چیست؟نمیتوانید تا حدی بخواهیدش،شما باید با تمام قلبتان بخواهید،آیا با چنگ و دندان جنگ میکنید ؟ بله بله خواهید جنگید،هیچ راه دیگری نیست،شما زیاد زمین خواهید خورد،اما چه کسی آنها را میشمرد ؟ فقط یادتان باشد،چیزی به نام کوه های هموار وجود ندارد،اگر میخواهید به قله برسید،بلندی های زیادی هست که باید از آنها بگذرید،زمان هایی خواهد بود که استرس میگیرید،و چیزهای هست که افسردتان میکند.

ازاینکه این مطالب را خواندید خوشحال هستید؟

می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

اما بذارید چیزی را به شما بگویم،استیون اسپیلبرگ سه بار از مدرسه فیلم رد شده بود،اما او سه بار ادامه داد،تلویزیون اپرا را اخراج کرد،گفت اون مناسب نیست،اما او ادامه داد،کریتیکس به بیانسه گفت که نمیتونه بخونه،او افسرده شد اما ادامه داد،با چنگ و دندان جنگیدن و انتقاد شروط لازم برای رسیدن به عظمت می باشند،این قانون جهان است،و کسی نمیتواند از ان فرار کند،زیرا رنج کشیدن جزئی از زندگیست،اما میتوانید نوع آنرا انتخاب کنید،رنج در راه رسیده به موفقیت با رنجی که از افسوس و پشیمانی به سراغمان می آید،نصیحت من را میخواهید ؟ دو بار فکر نکنید،موهبتی به نام زندگی به ما داده شده،پس خرابش نکنید،شما با گذشته تان تعریف نمی شوید،بلکه هر لحظه متولد میشوید،پس هم اکنون صاحب ان شوید.

گاهی اوقات باید بپری،و بالهایتان را در راه سقوط رشد دهید،بهتر از این است که راه را مسدود کنی،قبل از اینکه زمان را از دست بدهید،زیرا زمان دوباره ای درکار نیست،دوباره کاری نکنید،میدونم که به نظر صحبت هایم مانند یک کشیش که فشار می آورد میماند،اما اگر از موهبیت درونتان استفاده نکنید،آنگاه نه تنها خودتان را،بلکه تمام جهان را ارزان فروخته اید،بنابراین چه نوآوری را در ذهنتان دفن کرده اید؟چه ایده ای ؟ چه روش درمانی ؟ چه توانایی ؟در درونتان دارید که به این جهان بیارید،ما باید آهنگی را بنوازیم،همه ی ما در این نواختن نقش داریم،پس میکروفون را بگیرید،و شجاع باشید و با قلب خود  روی صحنه زندگی بخوانید،شما نمیتوانید به گذشته برگردید،و آغازی جدید بسازید اما میتوانید از همین حالا شروع کنید،و یک پایان جدید بسازید.

 

 

شما بعد از خواندن این مقاله ارزشمند: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.
جهت دریافت محصولات در زمینه روانشانسی ،دریافت فایل صوتی ، موفقیت ، دانلود و خرید کتاب صوتی ، به سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

شما در این زمینه چه تجربیاتی دارید؟

با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

دلی شاد و ذهنی ثروتمند داشته باشید.

موسسه ذهن ایده آل

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *