آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر مقالات موفقیت

طرز فکر افراد در خصوص روانشناسی ثروت

طرز فکر افراد ثروتمند : آرزوی ثروتمند شدن نیزدر جهانی که دهه های پیش در آن زندگی می کردیم، وجود داشت، حتی بدون آموزش خارجی یا آموزش یک مربی و جوانان مستعد نمی توانستند یک زندگی، مجزا از این تفکرات را تشکیل دهند و مدیریت کنند.

بزرگترین پرشی که شما به کمک آن می توانید از طبقه متوسط به طبقه میلیونرها بروید، این است که برای حتی یک بار طرز فکرتان را تغییر دهید، سپس شما می توانید به مرحله بعد بروید. اما این سفر برای تغییر طرز فکر در یک شب ایجاد نمی شود و زمان بر است و بستگی به مبارزه شما با چالش ها، تردید ها و تجارب گذشته دارد.

آیا میدانستید که تمامی محصولات ذهن ایده آل در زمینه موفقیت می باشد؟
آیا میدانستید تمام افرادی که از محصولات ذهن ایده آل استفاده کرده اند رضایت کامل دارند ؟
آیا دوست داری؟ آن قدر در بدست آوردن موفقیت خبره شوید که به شما بگویند : انسان فوق العاده!

پیشنهاد میکنم همین الان جلسه اول دوره آموزشی هدف گذاری از صفر تا صد را بصورت رایگان تهیه نمایید و اگر انسان فوق العاده شدن را باتمام وجود احساس میکنید میتوانید هم اکنون محصول هدف گذاری را تهیه نمایید.

 

ضمیر ناخودآگاه شما زمان را نمی شناسد، حوادثی که در زندگی ما در گذشته اتفاق افتاده، هنوز تازه هستند، مانند اتفاقاتی که هفته پیش رخ داده است، بنابراین، تغییر طول می کشد، ما باید  افکارمان را بشناسیم وراهکارها و چگونگی را ارزیابی کنیم،هر بار که ما آن را انجام می دهیم، ما بهتر متوجه می شویم که که چگونه می توانیم خودمان را اصلاح کنیم.

در جدول زیر مقایسه طرز فکر و باور های مردم درباره پول و ثروت درطبقه فقیر، طبقه متوسط ، طبقه میلیونر و بیلیونرها را می بینیم

untitled-4

طرز فکر شما چگونه است؟

بهبود طرز فکر با شناختن مشکلات شروع می شود، سپس شناختن علل، و از آنجا به بعد، می توانید بر روی تغییر باورهایتان تمرکز و تمرین کنید.
این جدول را در ذهنتان داشته باشید و پیشرفتتان را در زمینه طرز فکر درباره پول و ثروت ادامه دهید.

 

کلید، فهمیدن این موضوع است که فقط خودتان و باورهایتان است که شما رو عقب نگه می دارد، اگر چیزی را با جدیت و تلاش بخواهید، قطعا می توانید تغییرش دهید و  در یک مسیر عالی به سمت هدفتان حرکت کنید.

ازاینکه مطالب ظرزفکر افراد ثروتمند را خواندید خوشحال هستید؟

می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

مقاله فوق در خصوص موضوع مهم و امروزی روانشناسی ثروت است. در واقع روانشناسی ثروت ، امروزه یکی از مهم ترین و به روز ترین مسائل امروزی به شمار می رود.

در مقالات بعدی مبحث روانشناسی ثروت را به صورت گسترده تر و کامل تر شرح خواهیم داد.

منبع: دکتر شوارتز (سال ۱۳۸۴ ، کتاب جادوی فکر بزرگ)

 

 

شما بعد از خواندن این مقاله ارزشمند ظرزفکر افراد ثروتمند: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.

شما در زمینه ظرزفکر افراد ثروتمند چه تجربیاتی دارید؟

با توجه به علم و اطلاعاتی که از مقاله ظرزفکر افراد ثروتمند بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود رایگان کتاب صوتی ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

                                                                          www.zehneideal.com

دلی شاد و ذهنی ثروتمند را برایتان آرزومندیم.

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *