فروردین, ۱۳۹۷ بدون نظر دانلودهای انگیزشی, شنبه های با انگیزه

فایل صوتی گفتگو با خدا و ویدیوی زیبا از کتاب صوتی گفتگو با خدا جلد چهارم

برای شما مهم است که بدانید چه طوری به این گفتگو رسیدید؟ اگر فکر میکنید که اتفاقی به این گفتگو با خدا رسیدید عظمت چیزی را که همین الان دارد برای شما اتفاق می افتد، از دست داده اید.

روح تان شما را به این گفتگو رسانده است. همانطوری که شما را به هر گفتگوی دیگری که تابحال با خدا داشته اید ، به هر شکلی رسانده است. روح شما برنامه ریزی کرده است که این ویدیوی زیبا و نیز کتاب صوتی گفتگو با خدا را پیش روی شما قرار دهد.

هزارها رویداد ، درست مثل این لحظه ، به روشی دقیق ، در زمانی دقیق به یکدیگر وصل شده اند تا شما بتدریج به سمت عباراتی که در اینجا میبینید و میشنوید ، کشیده شوید و تنها روح بسیار مقدس شما می تواند چنین رویدادهایی را این طور بدون دردسر ایجاد کرده باشد. اگر از آن بابت مطمین باشید، آن عبارات را طوری دیگری خواهید شنید.

دانلود کتاب گفتگو با خدا اثر نیل دونالد والش

نیل دونالد والش می‌گوید که در شبی که از همه کس و همه چیز بریده بود ناگهان به خواب فرو رفت و در حالتی بین خواب و بیداری با خدا ارتباط برقرار کرد و در نهایت حاصل گفتگوهای خود را در قالب کتاب‌هایش دراختیار سایرین قرار داد که این جلد چهارم درباره زندگی بعد از مرگ می باشد که توسط موسسه ذهن ایده آل بصورت صوتی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

دوستان عزیز، خدایی که زیباست و زیبایی ها رو دوست دارد چه طور ممکن است که مرگ را زیبا نداند بطوری که آن را برای بنده هاش قرار دهد و سرنوشت همه انسان ها را به آن ختم کند!؟

شاید برای خیلی از افراد سوال پیش آمده که به چه صورت میباشدبعضی از افراد مرگ های زیبا و خوبی دارند.  اما برای بعضی از افراد مرگ ها خیلی دردناک می باشد. شاید از خودتان بپرسید مگر ممکن است مرگ هم زیبا باشد؟

آیا به صورت اتفاقی به گفتگو با خدا رسیده اید؟

شما به اينجا رسيده‌ايد چرا كه كائنات درك مي‌كند كه شما بي صدا به دنبال جواب سؤال‌هايي بوده‌‌ايد كه همة انسان‌ها مطرح مي‌كنند.

واقعاً اين جا در اين زندگي چه اتفاقي دارد مي‌افتد، وقتي كه اين زندگي به پايان برسد چه اتفاقي خواهد افتاد؟

آيا ما افراد مورد علاقه‌مان را كه قبلاً رفته‌اند دوباره خواهيم ديد؟

آيا خدا در آن جا خواهد بود تا از ما استقبال كند؟

آيا آن روز روز جزا خواهد بود؟

آيا ما با امكان عذاب ابدي مواجه خواهيم بود؟

آيا اجازه خواهيم يافت خودمان را توي بهشت بچپانيم؟

آيا حتي خواهيم دانست بعد از اين كه مي‌‌ميريم چه مي‌شود؟

آيا چيزي اتفاق خواهد افتاد؟

فایل صوتی کتاب گفتگو با خدا

شما با دیدن این فایل صوتی کتاب گفتگو با خدا قطعا دیدگاه تان نسبت به مرگ تغییر خواهد کرد.  این اثری متفاوت از موسسه روانشناسی انگیزشی ذهن ایده آل می باشد.

این کتاب صوتی یعنی کتاب صوتی گفتگو با خدا برای اولین بار در ایران تولید شده است و پیشنهاد میکنیم که حتما یک قسمت از این کتاب صوتی گفتگو با خدا را در سایت ذهن ایده آل دانلود نمایید .

 

بخشی از کتاب صوتی گفتگو با خدا به صورت ویدیو تهیه شده است که شما همراهان ذهن ایده آل میتوانید هم اکنون مشاهده نمایید.

 

 

 

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

گفتگو با خدا و پيام در خانه بودن با خدا مي تواند يكي از مفيدترين و اميدواركننده ترين پيام هايي باشد كه بشريت تا بحال دريافت كرده است.اگر شما در برابر اين كتاب ـ و، در هر حال، در زندگي تان، حوصله بخرج بدهيد، پاداشي عالي دريافت خواهيد كرد 

کاری است برخاسته از عشق برای عشق .

هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *