فروردین, ۱۳۹۷ بدون نظر تصویری, دانلودهای انگیزشی

ویدیوی زیبا از کتاب صوتی گفتگو با خدا

فایل صوتی گفتگو با خدا : برای شما مهم است که بدانید چه طوری به این گفتگو رسیدید؟ اگر فکر میکنید که اتفاقی به فایل صوتی گفتگو با خدا رسیدید عظمت چیزی را که همین الان دارد برای شما اتفاق می افتد، از دست داده اید.

روح تان شما را به این گفتگو رسانده است. همانطوری که شما را به هر گفتگوی دیگری که تابحال با خدا داشته اید ، به هر شکلی رسانده است. روح شما برنامه ریزی کرده است که این ویدیوی زیبا و نیز کتاب صوتی گفتگو با خدا را پیش روی شما قرار دهد. هزارها رویداد ، درست مثل این لحظه ، به روشی دقیق ، در زمانی دقیق به یکدیگر وصل شده اند تا شما بتدریج به سمت عباراتی که در اینجا میبینید و میشنوید ، کشیده شوید و تنها روح بسیار مقدس شما می تواند چنین رویدادهایی را این طور بدون دردسر ایجاد کرده باشد. اگر از آن بابت مطمین باشید، آن عبارات را طوری دیگری خواهید شنید.

دانلود کتاب گفتگو با خدا اثر نیل دونالد والش

شما به اينجا رسيده‌ايد چرا كه كائنات درك مي‌كند كه شما بي صدا به دنبال جواب سؤال‌هايي بوده‌‌ايد كه همة انسان‌ها مطرح مي‌كنند. واقعاً اين جا در اين زندگي چه اتفاقي دارد مي‌افتد، وقتي كه اين زندگي به پايان برسد چه اتفاقي خواهد افتاد؟ آيا ما افراد مورد علاقه‌مان را كه قبلاً رفته‌اند دوباره خواهيم ديد؟ آيا خدا در آن جا خواهد بود تا از ما استقبال كند؟ آيا آن روز روز جزا خواهد بود؟ آيا ما با امكان عذاب ابدي مواجه خواهيم بود؟ آيا اجازه خواهيم يافت خودمان را توي بهشت بچپانيم؟ آيا حتي خواهيم دانست بعد از اين كه مي‌‌ميريم چه مي‌شود؟ آيا چيزي اتفاق خواهد افتاد؟

 

بخشی از کتاب صوتی گفتگو با خدا به صورت ویدیو تهیه شده است که شما همراهان ذهن ایده آل میتوانید هم اکنون مشاهده نمایید.

 

 

فایل صوتی کتاب گفتگو با خدا

شما عزیزان میتوانید جهت دریافت کامل و دانلود کتاب صوتی گفتگو با خدا و نیز خرید کتاب گفتگو با خدا از طریق این لینک اقدام نمایید.

 

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *