آبان, ۱۳۹۸ بدون نظر پادکست, دانلودهای انگیزشی

پادکست صوتی : فراتر از اثر مرکب اثر دارن هاردی

دارن هاردی مشاور موفقیت و نویسنده کتاب پرفروش و محبوب اثر مرکب با برگزاری سمیناری فراتر از اثر مرکب به نام گذر از سخت کوشی به سخنان ناگفته در کتاب اثر مرکب می پردازد.

دارن هاردی معتقد است هیچ چیز مانند تلاش و سخت کوشی انسان را به موفقیت نمی رساند .

وقتی ایده های جدید متولد می شوند مردم به سه دسته تقسیم می شوند: افرادی که در مورد آن فکر می کنند ، افرادی که تنها در مورد آن صحبت می کنند و افرادی که آن ایده را به واقعیت تبدیل می کنند، افرادی که نه تنها به آرزوها و اهداف خود دست یافته اند بلکه از مرز آن چیزی که تصورش را داشتند بسیار فراتر رفته اند. .

آیا از رسیدن به آرزوهایتان مایوس شده اید؟ آیا اهداف زندگی تان را مشخص کرده اید؟ برای رسیدن به این اهداف خود چقدر اشتیاق سوزان دارید؟ اما آیا به راحتی می توان به این آرزوها دست یافت؟ چه مانعی در سر راهتان وجود دارد؟ چه کارهایی باید انجام دهیم؟ با اینهمه آرزو و اهداف که داریم باید از کجا شروع به کار کنیم؟ واقعا از زندگی چه می خواهیم ؟

مشکلات زیادی سر راهتان وجود دارد؟ ورشکست شده اید؟ طلاق گرفته اید؟ مسئول این اتفاقات کیست؟ رسیدن به موفقیت به نظر سخت و غیر ممکن می رسد؟ اما فقط شما نیستید که مشکلات زیادی سر راه موفقیت هایتان قرار دارد.

همه ما به نحوی درگیری ها و گرفتاری هایی داریم. اما این اتفاقات زندگی نیست که سرنوشت شما را تعیین می کند بلکه نحوه برخورد شما با آنها و واکنش هایتان است که اتفاقات بعدی زندگی تان را رقم می زند. پس این شمایید که مسئول زندگی تان هستید. بهانه ها را کنار بگذارید !

دانلود سمینار گذر از سخت کوشی مشقت بار اثر دارن هاردی

داشتن یک هدف و برنامه منظم و دقیق یکی از اصول موفقیت از نظر دارن هاردی است اگر شما برنامه دقیق و منظمی داشته باشید می توانید در طول زمان هر فردی را شکست دهید.

در صورتی که یک قدم هر اندازه هم که کوچک باشد و در طول زمان تدوام یابد می تواند شما را به موفقیت های بزرگی در زندگی برساند .

این پادکست صوتی فراتر از اثر مرکب بخشی از سمینار صوتی گذر از سخت کوشی مشقت بار دارن هاردی می باشد .

 

 

شما عزیزان می توانید جهت دانلود محصولات دارن هاردی از طریق لینک های زیر اقدام نمایید :

دانلود سمینار گذر از سخت کوشی مشقت بار اثر دارن هاردی 
دانلود سمینار بهترین سال زندگی 
دانلود کتاب صوتی اثر مرکب 
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *