دی, ۱۳۹۷ بدون نظر مقالات موفقیت, موفقیت در زندگی

دیدن این فیلم انگیزشی به شما توصیه می کند 

جری مگوایر (Jerry Maguire) فیلمی به مدت ۱۳۹ دقیقه‌ است که به سبک کمدی درام و ورزشی به کارگردانی کامرون کرو (Cameron Crowe) با بازی بازیگران برجسته ای چون تام کروز (Tom Cruise)، کوبا گودینگ جونیور (.Cuba Gooding Jr) و رنه زلوگر (Renée Zellwege) در سال محصول ۱۹۹۶ ساخته شده است. فیلم جری مگوایر در پنج رشته نامزد جایزه اسکار گردید که کوبا کودینگ جونیور (.Cuba Gooding Jr) توانست جایزه اسکار بهترین بازیگر مکمل مرد را از آن خود نماید.

این فیلم زندگی یک دلال و ایجنت ورزشی را نشان می دهد که در ابتدا زندگی خوب و مناسبی داشته اما برای رسیدن به خواسته ای بزرگتر همه چیزش را کنار می گذارد و از ابتدا شروع می کند. جری مگوایر (کروز) مدیر برنامه‌ی بازیکنان ورزشی است و همیشه به دنبال یافتن کارها و موکلانی پر سود است. او کارمند یک شرکت مدیر امور ورزشکاران سرشناس به نام اس ام آی است. جری در کارش بسیار موفق و پرانرژی است و همه به او علاقه مند هستند اما دوستانش همیشه به او حسادت میکنند تا اینکه متوجه می‌شود جایی از کارش ایراد دارد.

چندی نمی‌گذرد که پسر یک قهرمان صدمه‌دیده را می‌بیند . دچار عذاب وجدان می‌شود. در میانه شبی که خوابش نمی‌برد، برمی‌خیزد و خطاب به خود و همکارانش یادداشتی می‌نویسد و در آن نسبت به سلامت طولانی مدت مشتریان و صرف‌نظرکردن از سودهای آنی هشدار می‌دهد.

هنوز هم فرصت است… 

اطرافیان جری مگوایر، به‌خاطر این احساس به او آفرین می‌گویند اما مدیرانش از او انتقاد می‌کنند و می‌گویند عقیده او حاصلی جز زیان برای شرکت نخواهد داشت. جری اخراج می‌شود و همکارانش بجای اینکه طرف او را بگیرند، سعی می‌کنند مشتریانش را قاپ بزنند.

در آخرین روز کاریش، جری به کارکنان شرکت روی می‌آورد و از آنها می‌خواهد به او بپیوندند و شرکت جدیدی تأسیس کنند. تنها یکی از کارمندان بخش حسابداری از او حمایت می‌کنند. از مشتریان شرکت نیز تنها دو تن همراه او باقی می‌مانند.

یکی از آنها بازیکن سرشناس فوتبال، فرانک کوشمن است. ورزشکار دیگر رادتیدول نام دارد. پس از مدتی کوشمن هم از او جدا می‌شود و دوباره به اس ام آی بازمی‌گردد. جری مگوایر می‌کوشد قرارداد بهتری برای تنها مشتری باقیمانده‌اش فراهم کند

با دیدن این فیلم نبوغ خود را شکوفا کنید  

در این فیلم محتوای آموزنده ای است، که ذهن ما را در مورد نبوغ و شکوفایی آن کنجکاو می سازد.
نبوغ محدودیت ندارد. قرار نیست همه ما به انیشتین و ادیسون تبدیل گردیم و به طور دقیق در همان موارد نبوغ خود را به شکوفایی برسانیم. حوزه‌های بسیاری در زندگی وجود دارند که ما می‌توانیم قهرمان هریک از آن ها گردیم و توسط آن ها نقشی مؤثر در جامعه بازی نماییم.

ما می‌توانیم با بهبود توانایی‌هایی که ذاتاً در آن ها خوب عمل می نماییم به رویای نابغه شدن دست یابیم و این موضوع کاملاً به شخصیت، توانایی‌ها و نقاط قوت ذاتی ما وابسته می باشد.
شما می توانید در هر زمینه ای که علاقمند هستید، نبوغ خود را به شکوفایی برسانید و به عبارت دیگر در آن زمینه به عنوان نابغه شناخته گردید. تنها باید دریابید که از چه راه ها و در چه زمینه ای می توانید نبوغ خود را به شکوفایی برسانید

این فیلم بیش از هر چیز نمونه ایده‌آل از اجزای خوب یک فیلم‌نامه پرجزئیات است. البته خود او نیز در تمام لحظات فیلم سعی کرده این جزئیات را بدون کم و کاست اجرا کند.جری مگوایر جدا از خلق شخصیت‌های باورپذیر، با آنچه در زندگی روزمره آمریکایی جریان دارد، کاملاً همخوان است و آدمهایش را دقیقاً از دل مناسبات همین جامعه بیرون می‌کشد. برای همین شغل شخصیت اصلی دلال و کارگزار امور ورزشکاران است. ی

جمله معروف «پول را نشانم بده» کلیدی‌ترین و مهم‌ترین دیالوگ فیلم است. در کنار این موضوع فیلم سعی می‌کند پیامش را انتقال دهد. این پیام، راه‌حلی است که کرو برای خروج از روزمرگی زندگی آمریکایی و رسیدن به خوشبختی درونی .

موفقیت قانون خودش را دارد   

جری مگوایر جدا از خلق شخصیت های باور پذیر، با آن چه در زندگی روزمره ی امریکایی جریان دارد، کاملا هم خوان است و آدم هایش را دقیقا از دل مناسبات همین جامعه ی مدرن بیرون می کشد. این نقش در ابتدا برای تام هنکس نوشته شده‌بود، اما کروز کاملا در آن جامی‌افتد و مسلماً بازی او از عوامل جذابیت فیلم است. کروز بر خلاف همیشه دراین جا فوق العاده است.

هر فردی برای دستیابی به موفقیت نیاز دارد تا هم رشد فکری داشته باشد هم رشد بیرونی بنابراین فیلم انگیزشی فوق به شما کمک میکند تا این بخش مهم را بیاموزید.

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

کتاب صوتی قانون توانگری یک محصول فوق العاده که تاثیرگذاری آن بیش از کارگاه های آموزشی و سمینارهای موفقیت می باشد. یک محصول ارزشمند درباره کسب موفقیت و ثروت و زندگی شرافتمندانه. 
در راه موفقیت قدم بردارید و هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *