آذر, ۱۳۹۵ بدون نظر کتاب

دانلود رایگان کتاب قدرت راندا برن

۹ سپتامبر سال ۲۰۰۴ را هرگز فراموش نخواهم كرد، وقتى بيدار شدم به نظر مى آمد روزى مانند همه ى روزهاى ديگر باشد، اما آن روز تبديل به بزرگ ترين روز زندگى من شد.

مانند بيش تر مردم در تمام مدت زندگى ام كار و تلاش كرده بودم و به بهترين شكلى كه امكانش وجود داشت با دشوارى ها و موانع زندگى رو ب هرو شده بودم،اما سال ۲۰۰۴ ، سال    به شدت سختى براى من بود و در تاريخ ۹ سپتامبر زندگى مرا به زانو درآورد. به نظر مى رسيد روابط زناشويى، سلامتى، حرفه و وضعيت مالى ام با مشكلات جبران ناپذيرى مواجه شده است. راهى براى خروج از انبوه مشكلاتى كه احاطه ام كرده بودند سراغ نداشتم، سپس آن اتفاق افتاد.

حقیقت را نمی دانستم

دخترم كتابى را كه يكصد سال قبل نوشته شده بود به دستم داد (علم ثروتمند شدن، اثر واليس واتلز). نود دقيقه طول كشيد تا كتاب را خواندم. تمام زندگى ام متحول شد. فهميدم كه اتفاقات زندگى ام چگونه رخ داده اند و بلافاصله فهميدم چه بايد بكنم تا اوضاع را به طور دقيق آن گونه كه مى خواهم درآورم. من به رازى پى برده بودم. رازى كه طى قرون متمادى وجود داشت، اما فقط معدودى به آن پى برده بودند.

از آن لحظه به بعد دنيايى كه مى ديدم ديگر دنياى سابق نبود. آنچه درباره ى شيوه ى زندگى مى پنداشتم نقطه ى مقابل آن چيزى بود كه حقيقت داشت. من ده ها سال با اين باور زندگى كرده بودم كه حوادث زندگى، به خودى خود براى ما اتفاق مى افتد، اما حالا به حقيقتى شگفت انگيز پى برده بودم.

 

 

دانلود کتاب قدرت راندا برن

به اين نتيجه رسيدم كه اكثريت مردم اين راز را نمى شناسند و از اين رو، بر آن شدم تا اين راز را با مردم در ميان بگذارم. با وجود مشكلات عديده، فيلم را ساختم كه در سال ۲۰۰۶ اكران شد. مدتى پس از آن، در همان سال « راز » را به رشته ى تحرير درآوردم. نوشتن اين كتاب به من اين امكان را « راز » كتاب داد تا مطالب بيش ترى را با مردم در ميان بگذارم.

وقتى كتاب راز چاپ شد به سرعت برق و باد به اقصى نقاط جهان رسيد.امروزه، ده ها ميليون نفر در همه ى كشورهاى دنيا توانسته اند با علم و اطلاعى كه به دست آورده اند زندگى خود را متحول كنند.

وقتى مردم آموختند كه زندگى خود را با خواندن كتاب راز متحول كنند هزاران حكايت شگفت انگيز را با من در ميان گذاشتند. فهميدم كه چرا مردم اين همه مشكل را در زندگى خود تجربه مى كنند….

 

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

کتاب صوتی قانون توانگری یک محصول فوق العاده که تاثیرگذاری آن بیش از کارگاه های آموزشی و سمینارهای موفقیت می باشد. یک محصول ارزشمند درباره کسب موفقیت و ثروت و زندگی شرافتمندانه. 
در راه موفقیت قدم بردارید و هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

برای دانلود رایگان کتاب قدرت اثر راندا برن روی تصویر زیر کلیک نمایید

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی رایگان ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *