خرداد, ۱۳۹۷ 2 نظرات دانلودهای انگیزشی

قوانین موفقیت

در این دنیا برای رسیدن به موفقیت و آنهم در تمام جنبه های زندگی قوانینی وجود دارد که شما در کتاب صوتی قانون توانگری تمام قوانین موفقیت را خواهید شنید و اگر تمام قانون موفقیت را در زندگی تان به کار بگیرید به موفقیتهایی دست پیدا خواهید کرد که به خودتان می گویید تابحال تمامی این موفقیت کجا بوده اند!!!

۱۸ رازها و قوانین موفقیت در این محصول ارزشمند گنجانده شده است که هر قوانین در یک فصل به شما آموزش داده خواهد شد. :

نویسنده این کتاب که خانم کاترین پاندر می باشد به شدت معتقد است : از آنجا که خلیفه خدا بر روی زمین یا آفریده بی همتای خداوند هستید، توانگری حق مسلم شما و میراث الهی شماست.واژه ثروت و دارایی به معنای زندگی شکوهمند است. و این همان چزی است که متفکر توانگر باید برای به دست اوردن آن بکوشد و آن را حق معنوی خود بداند. اگر خدا را منشاء همه برکات و ثروت های خود بدانید و برای یکایک جزئیات امور مالی خود چشم امیدتان را به او بدوزید، همه جنبه های زندگی تان ثبات می یابد.

ذهن شما حلقه اتصال شما به برکت غنی خداوند و جوهر کائنات است.اندیشه هایی که پیش از این در سرتان می گذشت، امروزِ شما را آفرید. و اندیشه ای که امروز در سرتان می گذرد، فردای شما را می آفریند.و جالب است که بدانیدصاحب نظران معتقدند که یک اندیشه توانگر قدرتمندتر از هزار اندیشه سست و شکست پرور و دو اندیشه توانگر قدرتمندتر از ده هزار اندیشه سست و شکست پرور میباشد…

کتاب قانون توانگری

اگر شما نیز ،خواهانِ موفقیت و ثروت هستید اما فرصت آن را ندارید تا خود در این زمینه بررسی و تحقیق نمایید، پیشنهادمان این است که از تجارب، تحقیقاتِ واصلی که خانم کاترین پاندر برای آن گذاشت، استفاده نموده و از این راه میانبر برای ساختنِ ثروتی عظیم در زندگی تان، استفاده نمایید.

از خانم کاترین پاندر بخاطر تلاش و تمرکزی که برای نوشتن این کتاب و بررسی قانون موفقیت در طی سالیان به خرج داد و آنرا به جامعه بشری تقدیم کرد با تمام وجود سپاس گزاریم.

ویدیوی جدید از کتاب صوتی قانون توانگری

ما در موسسه ذهن ایده آل بخشی کوتاه از این کتاب صوتی ارزشمند را به صورت ویدیو تهیه کرده ایم که امیدواریم از آن لذت ببرید.

همانطور که قبلا هم به این موضوع اشاره شده است ، اثرات مثبت کتاب صوتی قانون توانگری بیشتر از سمینار و کارگاه های اموزشی که درباره قوانین موفقیت و کسب ثروت برگزار می گردد، می باشد.

شما همراهان ذهن ایده آل میتوانید جهت خرید کتاب صوتی قانون توانگری و دیگر محصولات در زمینه موفقیت و کسب ثروت اینجا را کلیک نمایید.

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها
2 نظرات
 1. بابایی

  سایت خیلی خوبی دارید لینکتونو برای چندتا از دوستام فرستادم بدردشون میخوره ممنون

  Reply
  1. mehdisojodi

   سلام و عرض ادب. سپاس از لطف شما . آرزوی بهترینها

   Reply

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *