بهمن, ۱۳۹۵ بدون نظر دانلودهای انگیزشی, مقالات موفقیت

مشخص کردن اهداف

اگر بخواهیم بخشی از تعریف روانشناسی ثروت را اشاره نماییم:مهمترین عامل ، در کسب هر موفقیتی ، تدوین و مشخص کردن دقیق اهداف می باشد. هدفگذاری مهمترین عامل حرکت و خلق آینده است ، هدفها  هستند که مقصد و مسیر زندگی فردی و سازمانی را روشن می کنند.

هدف گذاری به مثابه ترسیم جاده ای برای آینده است . تلاشی ارزشمند است که معطوف به هدف باشد، تلاش بی هدف پرتاب تیر در تاریکی است یکی از موانع بسیار مهم موفقیت و کامیابی ، ناتوانی افراد در تدوین اهداف می باشد.

مردم اغلب از بی وقتی شکایت می کنند در حالی که مشکل اصلی شان بی هدفی است.شروع قدرت زمان این است که دقیقا بدانید چه هدف هایی را دنبال میکنید. مهم ترین عامل تلف کننده زمان  و بزرگ ترین مانع بر سر راه موفقیت  در زندگی  این است که ندانید دنبال چه می گردید و چه هدفی را جستجو می کنید. وقتی هدف را فراموش کنید کارتان دو برابر میشود .

بسته آموزشی هدف گذاری

بسیاری از مردم همه روزه به سختی تلاش می کنند، اما دقیقا نمی دانند که دنبال چه می گردند و چه هدف هایی را جستجو می کنند .مدیریت زمان ، بیش از هر چیز دیگری ، از شما میخواهد زمان خود را چنان برنامه ریزی و هدف گذاری کنید که در سریع ترین زمان ممکن به مهم ترین هدف های تان دست پیدا کنید.

سازمان دادن به هدف ها، مشخص کردن اولویت ها و در انتها، توجه نمودن و پرداختن ، مهم ترین کارهایی که برای دستیابی به این هدف ها به آن احتیاج دارید، کلید موثر از زمان است.

نقطه شروع مدیریت زمان این است که در مورد هدف هایتان به وضوع و شفافیت کامل برسید. مانند یک عکاس باید لنز زمان و فعالیت های تان روی مهم ترین کاری که باید بکنید ، متمرکز سازید.

موسسه روانشناسی ذهن ایده آل ، در مورد شیوه های هدف گذاری در زندگی محصول بینظیری در این زمینه هدف گذاری و آموزش آن و رسیدن به موفقیت در تمام جنبه های زندگی را تولید کرده است که میتوانید دوره آموزشی هدف گذاری را از سایت ذهن ایده آل تهیه نمایید.

 

بخشی از دوره آموزشی هدف گذاری صفرتا صد را مشاهده نمایید:

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *