فروردین, ۱۳۹۸ بدون نظر مقالات موفقیت

تابحال این سوال را از خود پرسیده اید: مشکلات شغلی شما ریشه در کجا دارد

آیا واقعیت دارد؟ آیا بازار خرابی حقیقت دارد؟ تنها دو جواب بیشتر ندارد آری یا خیر . اگر شما باور داشته باشید ، حقیقت دارد ، پس حقیقت دارد و نیز حقیقت نخواهد داشت ، آن گاه که باور داشته باشید حقیقت ندارد.

یک لیوان ، همانطور که ممکن است نیمه خالی داشته باشد ، نیمه پری هم دارد. حال بستگی به شما دارد. میلیاردها روش گوناگون برای کسب درآمد بیشتر وجود دارد. حال ما هستیم و انتخاب های ما که آینده ما را رقم بزند.

به هدفم نمیرسم همیشه برای دیگران کار می کنم . اوضاع دیگران همیشه از من بیشتر است….. ممکن است اینها بخشی از باورهای مخرب شما درباره کسب و کار شما باشد.

مشکل هر چه باشد و هر چقدر هم به نظر وخیم برسد توسط یک الگوی فکری به وجود آمده و الگوهای فکری را می توان تغییر داد.
تمامی مشکلاتی که با آنها دست به گریبان هستیم و تمام شیرین کاری ها و دسته گل هایی که به آب می دهیم ، ناشی از درک ما از واقیت است . معذلک هر قدر هم که مشکل ما بزرگ باشد و موضوع هر چقدر هم سخت به نظر برسد. این تنها پیامدهای ظاهری الگوهای درونی است.

اگر شما ندانید مشکل فعلی ناشی از چه تفکر و باورهایی بوده است ، حل کردن مشکل و دست کم مبارزه با آن برای تان بسیار سخت خواهد بود. به خود و مشکل تان نگاهی بیندازید و از خود بپرسید : این مشکل از کجا ناشی شده است ؟

اگر شما واقعا به خود وقت بدهید ، بنشینید و این پرسش اساسی را مطرح کنید و راجع به آن عمیقا فکر کنید ، شعور درونی شما به یاری تان خواهد شتافت و پاسخ معما را خواهد داد.

باورهای کودکی ما


آیا تاکنون از خود پرسیده اید: آیا فلان باور یا فلان چیز ، واقعا حقیقت دارد؟ آیا از خود پرسیده اید چرا در سنین بزرگسالی هنوز برخی از باورهای دوران کودکی و خردسالی را با خود دارم؟ این اعتقادات و باورها از کجا آمده اند؟

باورهایی مثل پسرها گریه نمی کنند و دخترها از درخت بالا نمی روند. وقتی کوچک بودیم به ما گفته شد هیچ وقت به غریبه ها اطمینان نکن ! شب ها از خانه بیرون نرو! مردم به تو دروغ می گویند. از آن پس هر چه که شنیدیم ، دیدیم و تجربه کردیم با این باور خود مطابقت دادیم و آن را حقیقتی محض یافتیم. این است ریشه بسیاری از مشکلات ما و این است ریشه مشکلات شغلی.

هر چه را باور داشته باشیم اتفاق می افتد

هوای خوب وبد ، روز نفرت انگیز و بد ، دنیا همین است چه میتوان کرد … این واژه ها واکنش و برداشت ما از این واقعیت است.

از اینکه مطالب مشکلات شغلی شما ریشه در کجا دارد را خواندید خوشحال هستید؟ می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

اگر بخواهیم زندگی شاد داشته باشیم ، باید افکار شادی آفرین و مسرت بخش در سر بپرورانیم. اگر خواستار یک زندگی موفق هستیم ، باید افکار و رفتارمان ، طالب موفقیت باشد و آن را به سوی خود جلب و جذب کند . اگر یک شغل عالی همراه با زندگی سرشار از محبت و عشق را می خواهیم ، باید افکارمان عاشقانه و رفتارمان سرسار از محبت و تلاش هایمان صادقانه باشد.

فراموش نکنید ، هر فکری که داشته باشید و هر رفتاری که مطابق با آن فکر از خود نشان می دهید ، همان به سوی شما باز خواهد گشت.

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

کتاب صوتی قانون توانگری یک محصول فوق العاده که تاثیرگذاری آن بیش از کارگاه های آموزشی و سمینارهای موفقیت می باشد. یک محصول ارزشمند درباره کسب موفقیت و ثروت و زندگی شرافتمندانه. 
در راه موفقیت قدم بردارید و هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

شما بعد از خواندن این مقاله مشکلات شغلی شما ریشه در کجا دارد: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.
شما در این زمینه مشکلات شغلی شما ریشه در کجا دارد چه تجربیاتی دارید؟
با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله مشکلات شغلی شما ریشه در کجا دارد بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *