اردیبهشت, ۱۳۹۸ بدون نظر مقالات موفقیت

مقاله انگیزشی موفقیت در انجام کارهای روزانه است را از دست ندهید

افراد موفق به اهمیت به کار بردن و تمرین عقل سلیم در کارها آگاهی دارند. افراد موفق می دانند که موفقیت در انجام کارهای روزانه است
آن ها می دانند انجام کارهای عادی به نحو مطلوب ، اقدام به کارهای کوچک منطقی و توجه نشان دادن به چیزهای کوچک در زندگی روزمره چگونه می تواند باعث ترقی ایشان در زندگی شود.

بله ، انجام کارهای منطقی در دنیای ناآرام و پیچیده ی امروزی موجب متمایز شدن شما از دیگران می شود و باعث می شود دیگران در مورد شما خوب قضاوت کنند . به طور کلی ، رفتارهایی که بر اساس عقل سلیم باشد ، بسیار زیاد است .

بنابراین افراد موفق رفتارهای قالبی را زیر پا می گذارند و با انجام کارهایی که از عهده ی دیگران خارج است به خود می بالند . افراد موفق کارهای عادی را به شکل غیر عادی به خوبی انجام می دهند .

 

از اینکه مطالب موفقیت در انجام کارهای روزانه است را خواندید خوشحال هستید؟ می توانید هم اکنون مشتری مطالب سایت شوید تا جدیدترین مطالب سایت برای شما ایمیل شود. لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

این تحقیقات را جدی بگیرید

تحقیقات نشان می دهد که امروزه انسان به طور تقریبی وقت خود را به شرح زیر می گذراند :

* بیت و پنج سال و هفت ماه را در رختخواب ، باید از رادیو و تلویزیون ممنون باشیم که باعث شده اند ما مدت ده سال از عمرمان را صرف تماشای دیگران یا شنیدن سخنان آن ها کنیم.

* هفت سال برای دوش گرفتن و شاید برای عده ای بیشتر

* شش سال برای انتظار کشیدن در صفوف مختلف

* چهار سال برای تمیز کردن محل سکونت

* سه سال برای شرکت در جلسات غیر ضروری

* دو سال برای جست و جوی اشیای گمشده

* یک سال برای متر ماندن در پای تلفن

* هشت ماه برای منتظر ماندن در چراغ قرمز چهارراه ها

بقیه فهرست ها به همین ترتیب ادامه پیدا می کند

افراد موفق با انجام کارهای معمولی با روش خارق العاده از دیگران متمایز می شوند

شاید فکر کنید آمارهایی که به شما گفته شده با روش زندگی شما مطابقت ندارد . به هر حال فرقی نمی کند ، زیرا این پیام بسیار مهم را می رساند که ما زندگی خود را بر پایه ی مجموعه ای از کارهای پوچ و یکنواخت بنا می کنیم .

در دنیای پرهیاهوی امروزی ، مردم اغلب نیم توانند درک کنند که زندگی در واقع از همین چیزهای بسیار کوچک تشکیل شده است . ما دیر یا زود می فهمیم که این لحظات زندگی است که اغلب به خاطر می آوریم ، نه روزهای زندگی.

بنابراین افراد موفق می دانند که چگونه با به وجود آوردن چنین لحظاتی در زندگی بدرخشند ، حتی اگر آن ها معمولی به نظر برسند.

چگونه با انجام کارهای کوچک نتایج بزرگ به دست آوریم

افراد موفق با انجام کارهای معمولی با روش خارق العاده از دیگران متمایز می شوند. کارهای کوچک ، هم در زندگی شخصی و هم در زندگی شغلی ما تاثیر بسزایی دارد . بله ، همیشه ، چیزهایی که خیلی واضح به نظر می رسند ، نادیده گرفته می شوند و به چیزهای پیچیده بیشتر توجه نشان داده می شود . ولی با انجام کارهای کوچک می شود نتایج بزرگ را به دست آورد.

در دنیای سریع و شتابزده ی امروزی ، چنین به نظر می رسد که چیزهای عادی و همیشگی ارزش چندانی ندارند و مهم نیستند ، حال آنکه همین چیزهای کوچک پایه و اساس چیزهای را تشکیل می دهند.

افراد موفق می دانند که در چه مواقعی باید از بدیهایات چشم پوشی کنند . آن ها به این امر واقف هستند که یکی از ویژگی های افراد موفق ، توجه هم به کلیات و هم به جزئیات است . پس موفقیت در چگونگی انجام کارهای روزانه است

یک پیشنهاد مخصوص به شما ذهن ایده آلی عزیز:

گفتگو با خدا و پيام در خانه بودن با خدا مي تواند يكي از مفيدترين و اميدواركننده ترين پيام هايي باشد كه بشريت تا بحال دريافت كرده است.اگر شما در برابر اين كتاب ـ و، در هر حال، در زندگي تان، حوصله بخرج بدهيد، پاداشي عالي دريافت خواهيد كرد 

کاری است برخاسته از عشق برای عشق .

هم اکنون روی تصویر زیر کلیک نمایید.

 

شما بعد از خواندن این مقاله موفقیت در انجام کارهای روزانه است: تجربه های ارزشمند خود را در این زمینه با همه دوستداران ذهن ایده آل درمیان بگذارید.
شما در زمینه موفقیت در انجام کارهای روزانه است چه تجربیاتی دارید؟
با توجه به علم و اطلاعاتی که از این مقاله موفقیت در انجام کارهای روزانه است بدست آوردید چه اقداماتی را بلافاصله انجام خواهید داد؟

با ما در قسمت نظرات همراه باشید…

 

برای دیدن دانلودهای رایگان، مقالات و محصولات انگیزشی در زمینه روانشناسی ، موفقیت ، دانلود فایل صوتی ، دانلود کتاب صوتی  ، و همچنین خرید و دانلود کتابهای صوتی به وب سایت ذهن ایده آل مراجعه نمایید.

www.zehneideal.com

مهدی سجودی

مدیر وبسایت ذهن ایده آل

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *