دی, ۱۳۹۵ بدون نظر مقاله

موفقیت های بلند مدت

اشخاص استخدام شده حدودا هفته ای ۴۰ ساعت کار میکنند، اما رسما ۳۲ ساعت کار صورت میگیرد. حدود ۵۰ درصد ساعات کار در صحبت های دوستانه با همکاران ، مکالمات تلفنی خصوصی و فعالیت های شخصی صرف میشود. کارمندان معمولا دیرتر از زمان شروع کار در محل کار حاضر میشوند. زمان صرف چای طولانی تر از حد معمول خود میشود. ودست آخر هم محل کارشان را کمی زودتر ترک میکنند. حتی بسیاری از مدیران میگویند که نیمی از اوقات کاری خود را صرف کارهایی میکنند که هیچ ارتباطی با شغل آنها ندارد. غم انگیز ترین بخش پژوهش و تحقیق درباره عادت های کاری کارکنان این است که این اشخاص فرصت مهمی از کارشان را از دست می دهند. اشکال کار اینجاست که درآن ۵۰ درصد دقایق کاری هم ، کارهای کم ارزش انجام میدهند.وقتی تولید به قدر کافی نباشد، دستمزد هم در سطح اندک قرار میگیرد و فرصت ها از دست میروند.

از امروز فرمول به اضافه ۴۰ درباره کار و حرفه تان استفاده کنید. معنایش اینست که برای زنده ماندن، هفته ای ۴۰ ساعت کار کنید. اگر تنها هفته ای ۴۰ ساعت کار کنید، پول بخور ونمیرتان را بدست می آورید.آن قدر پول در می آورید که قبوض بدهی های بانکی خود را بپردازید.شاید هم کمی بیشتر درآمد کسب کنید، اما هرگز به موفقیت نمیرسید.

موفقیت های بلند مدت

آیا دوست داری؟ آن قدر در بدست آوردن موفقیت خبره شوید که به شما بگویند : انسان فوق العاده!

پیشنهاد میکنم همین الان جلسه اول دوره آموزشی هدف گذاری از صفر تا صد را بصورت رایگان تهیه نمایید و اگر انسان فوق العاده شدن را باتمام وجود احساس میکنید میتوانید هم اکنون محصول هدف گذاری را تهیه نمایید.

 

بر اساس فرمول به اضافه ۴۰ ، هر ساعتی که از این میزان بیشتر کار کنید، میتوانید قدمی برای موفقیت های آتی خود بردارید. اگر هفته ای ۴۰ تا۵۰ ساعت کار میکنید، نسبت به همکاران خود از حاشیه امنیتی برخوردار میگردید.اگر هفته ای ۵۵ تا ۶۰ ساعت کار کنید، مو.فقیت های بلند مدت شما تضمین شده است. بسیاری از میلیونرهای خود ساخته هفته ای ۷۰ تا ۸۰ ساعت کار میکنند. اگر تحقیق کنید به این نتیجه میرسید که هرگز به انسان موفقی بر نخواهید خورد که هفته ۴۰ ساعت یا ۵ روز کار کند. با کار ۴۰ ساعت در هفته کسی در صف موفق ها قرار نمیگیرد.

در انتها به شما دوست عزیز پیشنهاد میکنم که کتاب صوتی میانبر موفقیت را از سایت ذهن ایده آل بصورت رایگان تهیه نمایید تا اصول و قوانین یک کسب و کار موفق را که از زندگی نامه ۴۰۰ نفر از افراد ثروتمند موفق در اروپا و آمریکا و ۱۵ نفر از میلیارهای خودساخته ایرانی و ده ها کتابی که در این زمینه نوشته شده است را  بدست آورید.

مهدی سجودی

مدیر موسسه روانشناسی انگیزشی ذهن ایده آل

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *